فیلمبرداری عروس و داماد

فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب

فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب

قطعا یکی از هزینه های مهم برای برگزاری مراسم عروسی هزینه آتلیه عروس و داماد است. عکاسی و فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب در برنامه اکثر عروس و داماد ها جای دارد. برای آن که به دنبال قیمت مناسب برای آتلیه عروسی خود باشید ابتدا خدماتی که مد نظر دارید را مشخص نمایید. به طور مثال می بایست با مشاوران آتلیه عروس و داماد مشورت کنید تا متوجه شوید که تهیه کلیپ، عکاسی و فیلمبرداری شما نیاز به پند دوربین دارد و یا آلبوم در چه سایزی را دوست دارید. در این صورت می توانید با استعلام هزینه ها و بازدید نمونه کار، عکاسی و فیلمبرداری مراسم خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

قیمت آتلیه عروس

همان طور که در قیمت فوق نیز به آن اشاره شد، قیمت آتلیه عروس و داماد بستگی به توقع شما و خدماتی که نیاز شما می باشد بستگی خواهد داشت. خدماتی مانند کلیپ فرمالیته، کلیپ اسپرت و کلیپ سر مجلسی که در همان روز مراسم عروسی تهیه و پخش می شود، تاثیر مستقیم زیادی قیمت آتلیه عروس خواهد داشت. موضوعی که می بایست در نظر گرفته شود، لول و کیفیت عکاسی و فیلمبرداری می باشد که قطعا در قیمت آن هم تاثیر گزار خواهد بود.

فیلمبرداری فرمالیته عروسی با قیمت مناسب

کلیپ فرمالیته آن قدر جذاب شده که قیمت آن برای برخی اهمیت ندارد، اما بسیاری را از انجام آن منصرف می کند. اگر به فکر آن هستنید که کلیپ فرمالیته عروسی خوب با قیمت مناسب داشته باشید، می بایست آتلیه ای پیدا کنید که قیمت و هزینه های مناسب در قبال خدامت و کیفیت مناسب آن ارائه کند. گفتنی است که می توانید با جستجوی بیشتر به هدف خود برسید. استودیو تصویر نیز آماده میزبانی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه کار عروس و فرمالیته می باشد.

فیلمبرداری فرمالیته عروس با قیمت مناسب

آتلیه عروس ارزان

به طور کلی امروزه بسیاری از عروس و داماد ها به دنبال آتلیه عروس ارزان هستند تا بتوانند به بهترین شکل هزینه های خود را کاهش دهند. اما باید بدانید که اگر ملاک انتخاب شما قیمت و ارزان بودن آن باشد قطعا انتخابی خوبی نخواهد بود. اهمیت انتخاب شما بعد از مراسم عروسی بیشتر مشخص می شود پس برای این انتخاب دقت کافی داشته باشید. همچنین خدمات خوب در کنار قیمت مناسب و منطقی می تواند بهترین انتخاب را برای شما به همراه داشته باشد.

آتلیه عروس با قیمت مناسب

یکی از عوامل موفقیت آتلیه عروس و داماد کار در کیفیت ها و لول های مختلف می باشد که باعث می شود تا عروس و دامادها با سلایق مختلف جذب آن آتلیه عروس شوند. اما آتلیه عروس می بایست تصویربرداری با قیمت مناسب در لول های مختلف نیز داشته باشد و هزینه های آن به صورت غیر منطقی بالا نباشد.به طور کلی بهترین انتخاب، آتلیه عروس با کیفیت خوب که مناسب سلیقه عروس و داماد باشد و در کنار آن از قیمت مناسب و منصفانه نیز برخوردار باشد.

آتلیه عروس با قیمت مناسب

آتلیه‌های غیر مجاز

به تازگی وجود آتلیه های غیر مجاز که مجوز تصویربرداری ندارند برای بسیاری از عروس و داماد ها باعث دردسر و ناراحتی شده است. تالارهای برگزاری مراسم مجوز فیلمبردار و آتلیه را بررسی می کنند و در صورت نداشتن مجوز حق عکاسی و فیلمبرداری نخواهند داشت و مراسم شما تحت تاثیر این موضوع قرار خواهد گرفت، لذا در انتخاب آتلیه دقت فرمایید که حتما این موضوع را تضمین نماید.

آتلیه عروس گران قیمت

برخی آتلیه ها با فراهم کردن دفتری شیک قصد فریب شما را دارند و به صورت وحشتناکی قیمت پرت می دهند که بعضی از افراد با خود فکر می کنند که حتما دلیل یا منطقی دارد و کیفیت کارشان بالا می باشد که متاستفانه این موضوع حقیقت ندارد و آنها قصد سوء استفاده از صداقت شما را دارند.

مدیریت هزینه در آتلیه عروس و داماد

اگر می خواهید عکس و فیلم عروسی خود را با هزینه معقول انجام دهید می بایست بند نکته توجه داشته باشید. می توانید بجای انتخاب از دوربین 4k از دوربین های FULL HD یا HD استفاده نمایید. می توانید به جای باغ و عمارت در آتلیه، عکس و فیلم داشته باشید. در مراسم عروسی وجود 2 دوربین که یکی در قسمت مردانه و دیگری در قسمت زنانه باشد کافی است و احتیاجی به دوربین های بیشتر نیست.

مدیریت هزینه در آتلیه عروس و داماد

اهمیت کیفیت عکس و فیلم عروسی

در دنیای امروز اکثر افراد اهمیت کیفیت عکس و فیلم عروسی را می دانند ولی افرادی هم هستند در ابتدا به این موضوع اهمیت نشان نمی دهند و پس از عروسی افسوس آن را می خورند. کیفیت عکس و فیلم عروسی به عواملی مثل کادر مجرب، تجربه کاری، مدیریت درست، تجهیزات عکاسی، تجهیزات فیلمبرداری و تجهیزات نورپردازی بستگی دارد. امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی، عروس و دامادها به دنبال فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب هستند. اما می بایست به کیفیت آن توجه کرد و اینکه صرفا فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب باشد، دلیل مناسبی برای این آتلیه ها نیست.

فیلمبرداری مجالس ارزان

بسیاری به دنبال  آن هستند که فیلمبرداری ارزان برای مجلس خود داشته باشند. این مجالس معمولا میهمانی های بزرگ خانوادگی، جشن تولد، جشن سالگرد ازدواج و یا جشن بارداری هستند که نیاز به تنها یک فیلمبردار خواهند داشت. بعضی مجالس مانند سمینار، همایش و غیره هستند که نیاز به چند دوربین و تجهیزات کافی دارد. قطعا برای مورد اول که نیاز به یک فیلمبردار دارد هزینه کمتری باید پرداخت نمود.

پکیج فیلمبرداری عروسی چیست؟

پکیج فیلمبرداری همان بسته خدمات برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی است. معمولا آتلیه عروس و داماد انواع خدمات مانند عکاسی، فیلمبرداری، آلبوم و غیره که مناسب عکاسی و فیلمبرداری عروسی است را در پکیجی قرار می دهد که عروس و داماد متناسب با بودجه خود پکیج مورد نظر را انتخاب می‌کنند.

قیمت پکیج های عروسی چقدر است؟

قیمت پکیج های عروسی بستگی به کیفیت و خدمات آن دارد. در استودیو تصویر قیمت پکیج مناسب عروسی از 3،000،000 تومان آغاز می شود که شامل عکاسی و فیلمبرداری، آلبوم دیجیتال، شاسی بزرگ و کوچک و هدایایی دیگر می شود که می توانید با مراجعه حضوری از نمونه کار عروس بازدید فرمایید.

قیمت آتلیه عروس در سال 99 چقدر است؟

قیمت عکاسی و فیلمبرداری عروسی در سال 99 به بسیار زیاد 40 درصد افزایش خواهد داشت. این موضوعی است امروزه در اتحادیه عکاسان و فیلمبرداری در حال بررسی و تصویب است. اما استودیو تصویر به پاس قدردانی از مشتریان عزیز افزایش قیمت نخواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *