نمونه ای از نحوه کار ما

گالری عکاسی فرمالیته

فرمالیته یعنی ثبت اولین لحظات احساسی عروس و داماد

تماس با استودیو تصویر

جهت بازدید حضوری از نمونه کارهای بیشتر استودیو تصویر، کافی است به تلفن واتس اپ موجود در قسمت تماس با ما پیغام دهید و تایم حضورتون در استودیو را تعیین کنید تا پرسنل این استودیو راهنمایی های لازم را انجام دهند.

استودیو تصویر

درباره ما

استودیو تصویر با بیش از ده سال تجربه در عرصه تصویربرداری و با بهره گیری از بهترین تجهیزات سینما لاین سونی، آماده میزبانی از شما زوج های جوان خواهد بود.
فرمالیته

کلیپ فرمالیته

فرمالیته عاشقانه ای بی نظیر و تکرار نشدنی است که عروس و داماد با خاطره های ماندگاری خواهند داشت.
ما بهترین فرمالیته ممکن برا شما ثبت خواهیم کرد.
فرمالیته عروسی

لوکیشن های فرمالیته

لوکیشن های اختصاصی و بی نطیر در استودیو تصویر
عاشقانه های فرمالیته

پیش کاری یا فرمالیته عروسی

فرمالیته به معنای ظاهرسازی و تشریفات می باشد اما این سبک را با نام پیش کاری نیز می شناسند. پیش کاری عروسی همان فرمالیته عروسی می باشد که در روزی غیر از روزعروسی، در طبیعت بکر و زیبا اتفاق می افتد.

لباس فرمالیته عروسی

برای انتخاب لباس روز فرمالیته می توانید به اینستاگرام آتلیه عروس و داماد تصویر بروید تا هم نمونه کار و هم نمونه لباس های مناسب فرمالیته را بازدید کنید. برخی نیز دوست دارند تا از لباس عروسی خود در روز فرمالیته استفاده کنند که راحتی و زیبایی آن را نیز تست کنند. هر دو گزینه بسیار جذاب و دیدنی هستند اما نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است لباس عروس و داماد چه در روز فرمالیته و چه در روز عروسی باید راحت باشد تا شما را خسته نکند. خستگی به سرعت در چهره عروس و داماد تاثیر منفی دارد پس به این نکته بسیار مهم توجه کنید.

فیلم فرمالیته چیست

آتلیه فرمالیته عروس

اما موضع انتخاب آتلیه عروس و داماد که برای بسیاری از عروس و داماد ها مایع دردسر شده است، موضوعی مهم است که اگر درست به آن دقت نکنید ممکن است سالها خود را سرزنش کنید. بدون شک شب عروسی مهم ریم شب زندگی هر فردی می باشد پس باید همه چیز در این شب بهترین باشند مخصوصا عکاسی و فیلمبرداری. اهمیت عکس و فیلم عروسی از آنجا مشخص می شود که شاید سالهای بعد عزیزی از شما در جمع شما حضور نداشته باشد اما با دیدن تصاویر آن خاطرات را برای شما زنده نگه می دارند.

استودیو تصویر

نکته ای که در عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد حرف اول را می زند تجربه کار آتلیه عروس می باشد. اگر قصد دارید با هزینه مناسب بهترین خدمات تصویربرداری عروسی را داشته باشید، بدون شک آتلیه تصویر یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. این آتلیه با بیش از یک دهه سابقه تصویربرداری عروس و داماد در سید خندان، قلب تهران واقع شده است و هر لحطه از روز آماده میزبانی از زوج های جوان جهت بازدید نمونمه کار می باشد. امیدوارم این مطلب شما در پاسخ به سوال فرمالیته چیست، یاری کرده باشد.

یکی از مهم ترین انتخاب شما، انتخاب آتلیه ای کار بلد و حرفه ایست. استودیو تصویر با سالها تجربه حرفه ای در تهیه و ساخت کلیپ و با استفاده از کادری مجرب و تجهیزات مدرن روزی فوق العاده و حرفه ای برای شما رقم می زند.