عکس و فیلم

فیلم فرمالیته

فیلم فرمالیته

افرادی که دوست دارند در روز مراسم عروسی برنامه سبک تری داشته باشند و فرصت استراحت بیشتری داشته باشند از فیلم فرمالیته استفاده می کنند. امروزه عکس و فیلم فرمالیته علاقمندان بسیاری را پیدا کرده است. فرمالیته به شما کمک می کند تا در روز از حجم عکس و فیلم خود کم کنید و زمان بیشتری را برای استراحت داشته باشید تا با انرژی خوب به استقبال مراسم عقد و عروسی خود بروید.

پیش کاری و ظاهر سازی عروسی

فرمالیته یا پیشکاری به معنای تشریفات و ظاهر سازی می باشد. معمولا برای تصویر برداری در روز مراسم عروسی، فرصت به اندازه کافی وجود ندارد تا تصویربردار بتواند تنوع تصویر در عکس و فیلم به مقدار کافی داشته باشد و به دلیل فشردگی و عجله در برنامه روز عروسی، موجب خستگی عروس و داماد می شود. امروزه فرمالیته برای تمرین عروسی و تست لباس و آرایش عروس برای عروس و دامادهایی که نگران این موضوع هستند کمک می کند.

کلیپ فرمالیته

فیلم عاشقانه

فیلم عاشقانه یا فیلم رمانتیک، اغلب در آن جنبه های عاشقانه وجود دارد و عروس و داماد در آن با حرکات و تصویرهای عاشقانه، صحنه های عاشقانه می سازند. هنر تصویربردار در به تصویر کشیدن این صحنه ها بسیار مهم می باشد زیرا می بایست حس عروس و داماد را به تصویر بکشد. به طور کلی نقش آتلیه عروس در تهیه و ساخت فیلم فرمالیته با سناریوهای  مختلف بسیار اهمیت دارد.

علت انتخاب فیلم فرمالیته

افراد بسیاری وجود دارند که حساسیت سختی روی فیلمبرداری عروسی خود دارند که قطعا هم نظر آن ها درست است. به همین دلیل علاقمند هستند تا کلیپی جدا از کلیپ عروسی در فضایی جنگلی و دریایی داشته باشند تا از حجم کلیپ روز عروسی خود کم کنند و استرس روز مراسم را به حداقل برسانند. بسیاری از عروس و داماد ها برای روز مراسم خود استرس دارند. عواملی چون دیر رسیدن به آتلیه، آرایش عروس و ترافیک مسیر باغ تا تالار و غیره هستند که باعث استرس و اضطراب عروس و داماد می شود. از طرفی، تصویربرداری در روز مراسم ممکن است برای عروس و داماد خسته کننده شود و انرژی آن ها را از بین ببرد. این افراد نهایت لذت را از مراسم و جشن شب نمی برند. بنا براین تصمیم می گیرند که قبل از مراسم عروسی کلیپ فرمالیته داشته باشند تا حجم تصویربرداری روز مراسم را کاهش دهند.

عکس فرمالیته عرس و داماد

آرایش و لباس عروس و داماد در روز فیلم فرمالیته

در روز فیلمبرداری کلیپ فرمالیته نیازی به آرایش و میکاپ عروس و داماد نیست و یک آرایش معمولی و لباس مخصوص کلیپ فرمالیته کافی می‌باشد. مشاورین استودیو تصویر در جهت انتخاب لباس و تجهیزات نورپردازی شما را همراهی خواهند کرد. اما بعضی از عروس ها می خواهند از خوب بودن نوع آرایش خود در روز مراسم جشن مطمئن شوند که در این حالت در روز فرمالیته، بهترین فرصت برای تست آرایش می باشد.

مزایای فیلم فرمالیته عروسی

فیلم فرمالیته مزایای بسیاری دارد که مهم ترین نکته آن تصاویر فوق احساسی و زیبا که شروع زندگی شما را زیباتر خواهد کرد. در این قسمت به مزایای فیلم فرمالیته عروسی اشاره خواهیم کرد.

  • باعث می شود تا در روز عروسی خسته نشوید زیرا اکثر تصویربرداری شما انجام شده است.
  • زمان بیشتری برای استراحت و اجرای برنامه خود دارید.
  • دلیل دیگر آن متفاوت و خاص بودن است زیرا می توانید آرایش و لباس متفاوتی داشته باشد.
  • فرصت تمرین عروسی و رفع عیوب را دارید تا جشن شما به بهترین حالت برکزار شود.

انتخاب محل برگزاری فیلم فرمالیته

در ایران لوکیشن های بسیاری هستند که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند. کوه، دشت، صحرا، دریا مناطق کوهستانی و جنگلی از جمله فاضاهایی هستند که می توان در آن فیلم برداری نمود. استودیو تصویر با عکس و فیلم های این لوکیشن ها شما را در انتخاب محل برکزاری فرمالیته یاری خواهند نمود.

فیلم فرمالیته در خارج از کشور

با پیشرفت تکنولوژی تصویربرداری نیز تغییرات چشم گیری داشته است. با وارد شدن تجهیزات و نورپردازی های حرفه ای و مدرن تحول اساسی در نوع تصویربرداری به وجود آمده است. بسیاری از افراد در نظر دارند تا کلیپ فرمالیته خود را در کشور های همسایه نظیر ترکیه، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان و یا اروپا تصویربرداری کنند. استودیو تصویر با تجربه تصویربرداری بین المللی و تجهیزات پیشرفته و پرتابل با همکاری با چندین موسسه مهاجرتی و اخذ ویزا شما را یاری می نمایند.

آتلیه عروس و فیلم فرمالیته

آتلیه تصویر مدت نزدیک به یک دهه تجربه تصویربرداری عروس و داماد داردو به بلوغ حرفه ای رسیده است. افتخار ما اطمینان شما از استودیو تصویر می باشد. این استودیو با بهره گیری از کادر متخصص خانم و آقا و بهره‌ مندی از

تجهیزات به روز و مدرن دنیا سعی بر آن دارد تا تصویری خاطره انگیز از بهترین شب زندگی‌تان ثبت نماییم

برای کسب اطلاعان بیشتر و رزرو بازدید نمونه کار به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *