عکس و فیلم

فرمالیته چیست؟

فرمالیته چیست

فرمالیته عروسی چیست؟ یا فرمالیته عروسی یعنی چه؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از زوج های جوان را به خود مشغول کرده کرده است. البته جواب این سوال را به راحتی می توانید در مقاله پیدا کنید. فرمالیته سبک است مانند عروسی که عروس و داماد در آن برای تست لباس عروس و تمرین روز عروسی خود برگزار می کنند. در مراسم فرمالیته عروسی عکس و فیلم عروس و داماد نیز گرفته می شود تا هم نواقص خودتون رو پیدا کنید هم از حجم تصویربرداری روز عروسی کمتر کنید تا بتوانید استراحت بیشتری داشته باشید.

پیش کاری یا فرمالیته عروسی

فرمالیته به معنای ظاهرسازی و تشریفات می باشد اما این سبک را به نام پیش کاری نیز می شناسند. پیش کاری عروسی همان فرمالیته عروسی می باشد که در روزی غیر از روز عروسی انجام می شود. در روز پیش کاری عروسی، عروس و داماد با لباس عروسی و دامادی برای تصویربرداری آماده می شوند تا هم تمرینی باشد برای روز عروسی و از استرس و اضطراب روز عروسی کم کنند و هم راحتی و زیبایی لباس های خود را امتحان کنند. پاسخ سوال فرمالیته چیست را در این پاراگراف مطالعه کردید.

نمونه کار عکاسی فرمالیته عروسی

لباس فرمالیته عروسی

برای انتخاب لباس روز فرمالیته می توانید به اینستاگرام آتلیه عروس و داماد تصویر بروید تا هم نمونه کار و هم نمونه لباس های مناسب فرمالیته را بازدید کنید. برخی نیز دوست دارند تا از لباس عروسی خود در روز فرمالیته استفاده کنند که راحتی و زیبایی آن را نیز تست کنند. هر دو گزینه بسیار جذاب و دیدنی هستند اما نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است لباس عروس و داماد چه در روز فرمالیته و چه در روز عروسی باید راحت باشد تا شما را خسته نکند. خستگی به سرعت در چهره عروس و داماد تاثیر منفی دارد پس به این نکته بسیار مهم توجه کنید.

فیلم فرمالیته چیست

عکس فرمالیته عروس و داماد

عکس عروس و داماد بسیار حساس و نیاز به تجربه کار تصویربرداری عروس و داماد دارد. امروزه سبک های قدیمی با ژست های تکراری دیگر طرفدار ندارد. سبکی که چندین دهه تغییر زیادی نکرد و همه به یک شکل انجام شد. سبک جدید عکاسی، عکاسی طبیعی می باشد یعنی عکاس از حالت طبیعی عروس و داماد عکاسی می کند و ژست های رئال و طبیعی به عروس و داماد می دهد. این سبک در بین جوانان و زوج های جوان بسیار محبوب است.

آتلیه فرمالیته عروس

اما موضع انتخاب آتلیه عروس و داماد که برای بسیاری از عروس و داماد ها مایع دردسر شده است، موضوعی مهم است که اگر درست به آن دقت نکنید ممکن است سالها خود را سرزنش کنید. بدون شک شب عروسی مهم ریم شب زندگی هر فردی می باشد پس باید همه چیز در این شب بهترین باشند مخصوصا عکاسی و فیلمبرداری. اهمیت عکس و فیلم عروسی از آنجا مشخص می شود که شاید سالهای بعد عزیزی از شما در جمع شما حضور نداشته باشد اما با دیدن تصاویر آن خاطرات را برای شما زنده نگه می دارند.

استودیو تصویر

نکته ای که در عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد حرف اول را می زند تجربه کار آتلیه عروس می باشد. اگر قصد دارید با هزینه مناسب بهترین خدمات تصویربرداری عروسی را داشته باشید، بدون شک آتلیه تصویر یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. این آتلیه با بیش از یک دهه سابقه تصویربرداری عروس و داماد در سید خندان، قلب تهران واقع شده است و هر لحطه از روز آماده میزبانی از زوج های جوان جهت بازدید نمونمه کار می باشد. امیدوارم این مطلب شما در پاسخ به سوال فرمالیته چیست، یاری کرده باشد.

یکی از مهم ترین انتخاب شما، انتخاب آتلیه ای کار بلد و حرفه ایست. استودیو تصویر با سالها تجربه حرفه ای در تهیه و ساخت کلیپ و با استفاده از کادری مجرب و تجهیزات مدرن روزی فوق العاده و حرفه ای برای شما رقم می زند.

چرا فرمالیته داشته باشیم؟

جدای از بحث جذابیت و زیبایی کلیپ فرمالیته، باعث می شود تا با تمرین در روز فرمالیته، آمادگی بیشتری برای روز عروسی داشته باشید. آمادگی بیشتر یعنی کاهش استرس و اضطراب که کمک بزرگی برای حفظ آرامش عروس و داماد می باشد.

هزینه فرمالیته چقدر است؟

اگر به دنبال آن هستید یک کلیپ فرمالیته مجزا از کلیپ عروسی باشید هزینه ای در حدود 4،000،000 تومان را می بایست در نظر بگیرید. مزایای کلیپ فرمالیته آن قدر زیاد هست که تنها عیب آن که هزینه آن است به چشم نمی آید.

فرمالیته در کجا زیباتر می شود؟

کلیپ فرمالیته در هر مکان و لوکیشنی زیبا و جداب است، زیرا زیبایی آن عروس و داماد هستند. فرمالیته در هر لوکیشنی مزیت های خاص خود را دارد و این موضوع به سلیقه عروس و داماد برمی گردد که آنها از بین مناطق کوهستانی، دریا، کویر و یا جنگل کدامیک را بیشتر دوست دارند.

آیا می توان در هر لوکیشنی فیلمبرداری کرد؟

انتخاب لوکیشن یا محل تصویربرداری فرمالیته، با راهنمایی آتلیه عروس و به انتخاب عروس و داماد خواهد بود. بسیاری هم می خواهند تا در محل های خاص خودشان فیلمبرداری انجام شود. این مورد از نظر استودیو تصویر هیچ محدودیتی ندارد.

مزایای فرمالیته چیست؟

تمرین حس و حال روز عروسی بزرگترین مزایای فرمالیته عروسی می باشد. فرمالیته فرصت بزرگی برای بهترین بودن است زیرا می توانید تجربه عروسی و حس آن را درک کنید تا در روز عروسی به بهترین حالت خود برسید.

برای فرمالیته از چند دست لباس استفاده کنیم؟

از نظر ما زیبایی فرمالیته به سادگی آن خواهد بود. اما اگر عروس و داماد بخواهند برای کلیپ فرمالیته از چند دست لباس استفاده کنند، مشکلی نخواهد بود.

آیا دارای کادر حرفه ای خانم هستید؟

استودیو تصویر دارای اکیپ تماما خانم جهت عکاسی، فیلمبرداری و هلی شات می باشد که آشنا با تمامی سبک های بروز تصویربرداری می باشند. در صورتی که محدودیت در حجاب دارید از اکیپ خانم استفاده می شود. در غیر اینصورت کادر آقا، تصویربرداری را بر عهده خواهند داشت.

از چه دوربین هایی برای تصویربرداری فرمالیته استفاده می کنید؟

این استودیو دارای بهترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری می باشد. در این استودیو از دوربین 4K . با قابلیت تصویربرداری سوپر اسلو استفاده می شود. همچنین استفاده از بهترین کیت های نورپردازی برای عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای و با کیفیت، در دستور کار این استودیو می باشد.

سبک کاری عکاسی و فیلمبرداری آتلیه تصویر چیست؟

با توجه به آن که سلیقه های افراد  متفاوت است، استودیو تصویر خود را همه سبک های تصویربرداری بروز می کند تا پاسخگوی درخواست زوج های جوان باشد. از سبک هایی که این روزها طرفداران بسیاری دارد، به سبک رئال یا همان سبک طبیعی می توان اشاره کرد.

از چه زمانی برای فرمالیته اقدام کنیم؟

اگر قصد پخش کلیپ فرمالیته را در مراسم خود دارید، می بایست حداکثر تا 20 روز قبل از مراسم عروسی اقدام به تهیه کلیپ فرمالیته کنید تا فرصت مناسبی برای تهیه و تدوین آن باشد. در غیر اینصورت هر تایمی که مد نظر داشته باشید می توانید فرمالیته را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *