عکس و فیلم

فرمالیته چه کمکی به شما میکند؟

فرمالیته عروس و داماد چیست

بسیاری از افراد دوست دارند تشریفات طولانی و زیادی برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی خود داشته باشند. یعنی هم فرمالیته یا همان کلیپ نامزدی داشته باشند و هم کلیپ روز عروسی با تشریفات کامل. از آنجایی که مراسم عروسی با توجه به استرس و اضطرابی که به عروس و داماد وارد می کند نیاز به انرژی و آرامش بیشتری برای پذیرایی از میهمانان خود خواهید داشت، فرمالیته به شما کمک می کند تا بتوانید مقدار زیادی از تشریفات عکاسی و فیلمبرداری خود را در روز فرمالیته انجام دهید.

سبکی جدید به نام فرمالیته

فرمالیته یکی از جدیدترین سبک های عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد است که به تازگی وارد عرصه تصویربرداری شده است. اوایل شکل گیری فرمالیته، هدف از برگزاری آن تست آرایش، لباس عروس و تمرین روز عروسی بود اما این کلیپ رفته رفته بال و پر گرفته و شکل دیگری پیدا کرده است. دیگر کسی به کلیپ فرمالیته به چشم تست یا تمرین نگاه نمی کند و این موضوع برای زوج های جوان بسیار مهم شده است.

با فرمالیته خیالی راحت داشته باشید

روز عروسی شاید مهم ترین روز عروسی هر فردی می باشد و در این روز عروس و داماد استرس و اضطراب زیادی دارند. استرس و اضطراب ممکن است برای عروس و داماد کمی خسته کننده باشد و خستگی به سرعت در ظاهر عروس و داماد تاثیر می گذارد. اما اگر مراسم فرمالیته داشته باشید 70 درصد تصویربرداری روز عروسی را انجام داده اید و تا حدود زیادی خیالتان از بابت عکس و فیلم راحت می شود و حتی فرصت استراحت نیز خواهید داشت.

فرمالیته عروس داماد چیست

طراحی کلیپ جدید

استودیو تصویر از گذشته تا به حال، یکی از برترین آتلیه هایی بود که کلیپ فرمالیته عروس و داماد را برگزار می کرد. این استودیو در سال 93 طرح فرمالیته عروس و داماد را به اجرا درآورد و می توان این طور گفت که استودیو تصویر بنیانگذار عکس و فیلم فرمالیته عروسی بوده است. در ادامه که فرمالیته مورد توجه زوج های جوان قرار گرفت شکل و شمایل جدیدتری را به خود گرفت و با خلاقیت این آتلیه به شکل امروزی درآمده است.

فرمالیته یا اسپرت؟

در فیلم اسپرت همان طور که از اسمش پیداست از لباس های اسپرت استفاده می شود و تصاویر آن در فضایی مانند باشگاه های سوارکاری، بیلیارد و یا در فضای سبز و دریا فیلمبرداری می شود. فیلم اسپرت دارای شوخی و جنب و جوش های عروس و دامادی می باشد. تصاویر فیلم اسپرت بستگی به موضوع یا سناریوی از قبل مشخص شده می باشد. اما در فرمالیته عروسی کمی متفاوت از اسپرت است. یعنی عروس و داماد یا با لیاس عروس و دامادی خود حاضر می شوند یا نوعی که به تازگی مورد توجه قرار گرفته از لباس هایی با پارچه حریر و بلند برای خانم و لباس سفید همراه با ساسبند، جلیقه و کت تک می باشد.

آتلیه تصویر

استودیو تصویر نزدیک به ده سال است که در عرصه تصویربرداری عروس و داماد به صورت حرفه ای فعالیت می کند و جزو آن دسته آتلیه های به نام تهران می باشد. این استودیو با بهره گیری از کادر مجرب و تحصیلکرده خانم و آقای متخصص و بهره مندی از بهترین تجهیزات مدرن آماده پذیرایی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه کار این استودیو می باشد. در پایان امیدواریم پاسخ خوبی به سوال ” فرمالیته عروس و داماد چیست ” داده باشیم.

برای تماس و هماهنگی بازدید نمونه کار آتلیه تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *