عکس و فیلم

فرمالیته، فرصت طلایی برای عروس و داماد

فرمالیته یعنی چه

 گذشته فرمالیته برای منظور دیگری انجام می شد. استرس و اضطراب روز عروسی برای همه افراد وجود دارد زیرا تا به حال تجربه آ را نداشته اند، به علاوه اینکه روز عروسی مهم ترین روز زندگی آنها خواهد بود. پس باید برای آن که در روز عروسی بهترین خود باشند باید از قبل برنامه ریزی این کار را انجام دهند. در روز عروسی فرصت بسیار کم است و باید به صورت فشرده برنامه های زیادی را پیش ببرید. یکی از مهم ترین این برنامه ها عکس و فیلم روز عروسی می باشد. در روز عروسی برای ساخت چند کلیپ زیبا باید حدود ۶ تا ۸ ساعت زمان برای تصویربرداری صرف کنید. اما می توانید  با اجرای برنامه فرمالیته این زمان را به حدود ۲ الی ۳ ساهت برسونید.

مزایای فرمالیته عروسی

در روز عروسی تراکم برنامه بسیار است کارهای زیادی هستند که باید به آن ها برسید و انجام دهید. یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید عکاسی و فیلمبرداری برای ساخت کلیپ های ماندگار عروس و دامادی می باشد. در این روز حتما باید با هماهنگی قبلی بین آتلیه و آرایشگاه در یک ساعت مشخص عروس و داماد حاضر باشند تا تصویربرداری عروس و داماد آغاز شود. در روز عروسی حداقل ۵ ساعت زمان برای عکاسی و فیلمبرداری نیاز است. اما اگر فرمالیته عروسی داشته باشید اکثر عکاسی و فیلمبرداری عروسی به شکل زیبا و حرفه ای انجام خواهد شد به علاوه آن که از استرس و اضطراب شما کم خواهد شد و روز عروسی فرصت استراحت بیشتری خواهید داشت.

نکات مهم فرمالیته عروسی

یکی دیگر از مزایای فرمالیته عروسی این است که به شما این امکان را می دهد تا نواقص خود در روز فرمالیته را اصلاح کنید و در روز عروسی بهترین باشید. از نکات دیگر فرمالیته تست راحتی لباس عروسی خواهد بود. در روز عروسی لباس عروس و داماد حداقل نیمی از شبانه روز بر تن شما خواهد بود پس باید کاملا در آن راحت باشید که شما خسته و کلافه نکند. خستگی به سرعت در چهره عروس و داماد تاثیر منفی می گذارد و عکاسی و فیلمبرداری عروسی را دچار مشکل می کند.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با سابقه یک دهه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد یکی از آتلیه های به نام در تهران می باشد. انتخاب آتلیه ای مناسب برای عروسی از نکات بسیار مهمی است که اگر به آن توجه ویژه نداشته باشید ممکن است این افسوس را تا مدتها با خود داشته باشید. اهمیت عکاسی و فیلمبرداری عروسی از آن جایی پیداست که روز عروسی بهترین روز زندگی شما خواهد بود و باید در این روز همه کارها به بهترین نحو انجام شود.

برای تماس و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *