عکس و فیلم

عکس فرمالیته

عکس فرمالیته

عکس فرمالیته جذابیت بسیاری دارد زیرا در مناطق کوهستانی و زیبا ثبت می شود. البته عکس فرمالیته را در باغ و عمارت نیز می توانید داشته باشید، بدون آنکه نیاز باشد مسافت طولانی طی کنید. فرمالیته عروسی به معنای پیشکاری می باشد. یعنی عروس و داماد قبل از عروسی، برای ساخت عکس و فیلم عروسی یا نامزدی خود اقدام می کنند. ساخت این کلیپ قبل از مراسم عروسی باعث می شود تا شما در روز عروسی خیال راحت تری داشته باشید و در روز عروسی فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشید.

عکاسی فرمالیته عروسی

گرفتن عکس فرمالیته یکی از مهم ترین نکاتی است که باید چند برابر به آن توجه کنید. عروسی شما دیگر تکرار نخواهد شد و باید به بهترین نحو از این روز زیبا تصویربرداری شود. گرفتن عکس فرمالیته در روز فرمالیته باعث می‌شود تا در روز عروسی حجم کار عکس و فیلم بسیار کم شود زیرا اکثر کار عکس و فیلم عروسی در روز فرمالیته انجام شده است. اما مراسم فرمالیته دلیلی نیست تا در روز عروسی عکاسی و فیلمبرداری نداشته باشید زیرا چهره و لباس شما متفاوت خواهد بود.

فیلم فرمالیته عروس و داماد ایرانی

فرمالیته عروسی استودیو تصویر

تست و تمرین آرایش در عکس فرمالیته

اگر  عکس فرمالیته داشته باشید می توانید در روز فرمالیته تمرین عروسی داشته باشید و کارهایی که باید در روز عروسی انجام دهید را مرور و تمرین داشته باشید تا با استرس و اظطراب کمتر این کار را انجام دهید. یکی دیگر از فواید آن تست آرایس عروس می باشد. موضوع حساسی که خانم ها بسیار تحت فشار استرس و اظطراب هستند آرایش روز عروسی است و فرمالیته کمک می کند تا شما با آرایش و میکاپ، مثل روز عروسی باشید تا آرایش دلخواهتون رو روز عروسی با رفع عیب، داشته باشید.

معایب فرمالیته

 عکس فرمالیته در کنار آن که فواید زیادی دارد، یک عیوب آزار دهنده دارد و آن هزینه فرمالیته می باشد. شما می‌توانید در روز عکس فرمالیته از لباس عروس خود استفاده کنید اما در غیر این صورت باید یک لباس مناسب برای فرمالیته تهیه کنید. هزینه آرایشگاه، آرایش و میکاپ عروس نیز هزینه ای حدودا بین 500 تا 1 میلیون تومانی دارد. هزینه دسته گل عروس و لوازمی که در روز فرمالیته احتیاج خواهید داشت نیز حدودا به 400 هزار تومان خواهد رسید که این هزینه ها برای برخی افراد مقداری آزار دهنده می باشد. البته مزایای فرمالیته آن قدر زیاد است که معایب آن به چشم نمی آید.

عکس و فیلم فرمالیته

زیبا ترین بخش فرمالیته عکس و فیلم فرمالیته است. در روز فرمالیته فرصت کافی برای تصویربرداری وجو دارد این به هنر استودیو بستگی دارد که چه تصاویری را ظبط کند. عکس و فیلم فرمالیته با نشاط بیشتری همراه است زیرا دغدغه و استرس شب عروسی را ندارید.

فرمالیته عروس

عکس فرمالیته عروس

لوکیشن های فیلم و عکس فرمالیته

اگر قصد دارید روز فرمالیته داشته باشید احتیاجی نیست که نگران لوکیشن باشید. فیلم و عکس فرمالیته لزوما نباید در مناطق کوهستانی تصویربرداری شود و اگر به دنبال آن هستید که مسافت طولانی را طی نکنید می توانید این روز را در باغ و عمارت تصویربرداری کنید.همیشه به یاد داشته باشید که فضای تصویربرداری اهمیت زیادی ندارد و این تیم عکاسی و فیلمبرداری است که می بایست تجربه کار عروس و داماد خصوصا کلیپ فرمالیته را داشته باشد.

استودیو تخصصی عکس و فیلم فرمالیته تصویر

استودیو تصویر بیش از ده سال است که سابقه تصویربرداری عکس فرمالیته و عروسی دارد. ساخت کلیپ های فرمالیته، عروس و داماد و کودک در ایران و خارج از کشور از خدمات این استودیو می باشد. ساخت کلیپ های سینمایی، با تجهیزات فوق مدرن در این استودیو انجام می گیرد. در صورت درخواست شما مشتریان عزیز نمونه کار این استودیو در محل شما نمایش داده خواهد شد.

برای تعیین وقت مشاوره و بازدید نمونه کار استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *