اسپرت

تحول اساسی در ساخت کلیپ عروسی

کلیپ اسپرت عروسی

با تغییر نسل و پیشرفت چشم گیر تکنولوژی سلیقه افراد نیز تغییر می کند. تصویربرداری عروس و داماد در گذشته بسیار متفاوت تر از سلیقه امروزی بوده است. احتمالا فرصت دیدن فیلم های عروسی قدیمی را داشته اید و دیده‌اید که تصویربرداری چگونه است. در گذشته آرایشگاه عروس و ماشین سواری عروس و داماد از مهمترین بخش های کلیپ عروسی بوده است. اما در این بین سبکی جدید از کلیپ عروس و داماد به وجود آمد که همه آن را دوست دارند.

فیلم اسپرت

فیلمی که عروس و داماد در آن با لباس های غیر رسمی و اسپرت گرفته می شود را کلیپ اسپرت عروسی می‌گویند. تایم کلیپ اسپرت عروسی معمولا بین 6 تا 10 دقیقه می باشد. در واقع کلیپ اسپرت عروسی فقط یرای ایرانیان معنای کلیپ نامزدی عروس و داماد با تصویرهای خاص و پر انرژی است و گرنه اسپرت به معنای ورزشی می باشد و کلیپ ورزشی برای عروس و داماد بی معنی است. کلیپ اسپرت از ورزش می آید و همانطور که از نامش پیداست باید عروس و داماد در آن پر انرژی و پر جنب و جوش باشند زیرا زیبایی این کلیپ به همین موارد بستگی دارد.

فیلم نامه کلیپ اسپرت

بدون شک مهم ترین بخش ساخت یک کلیپ اسپرت عروسی موضوع آن یا سناریو و فیلم نامه آن می باشد. امروزه اکثر فیلم های عروسی و کلیپ اسپرت عروسی شبیه به هم هستند و آتلیه های بسیار کمی وجود دارند که با موضوع خاص و آغاز و پایان خوبی داشته باشند. بعضی از آتلیه ها شیوه های عجیبی در تصویربرداری به کار می برند مانند تصویربرداری در بازار و …. استودیو تصویر استفاده از یک دهه تجربه تصویربرداری عروس و داماد و با در نظر گرفتن سلیقه و نوع درخواست آنها فیلم نامه های متفاوت و خاص تری برای زوج های جوان در نظر گرفته است.

فیلمبرداری حرفه‌ای کلیپ اسپرت

اگر به دنبال آن هستید که عکس و کلیپ اسپرت عروسی داشته باشید پس باید به دنبال تیم حرفه ای این کار بروید. در انتخاب آتلیه مورد نظر بسیار دقت کنید و سعی کنید حضورا به آتلیه رفته و با دقت نمونه کار های این استودیو را بازدید کنید. متاستفانه برخی از همکاران عزیز ما با نشان دادن نمونه های همکاران دیگر سعی در جلب توجه نگاه شما را دارند پس به لگو و نام استودیو توجه کنید. در واقع تیم کلیپ اسپرت عروسی شامل عکاس، فیلمبردار، صدابردار و هلی شات کار می باشد. در این حرفه تجربه کار حرف اول را می زند زیرا تصویربرداری عروس و داماد بسیار متفاوت از حرفه عکاسی و فیلمبرداری ساده می باشد.

فیلم اسپرت عروسی

تغییر اساسی در تهیه کلیپ

با ورورد دوربین های با کیفیت های عالی و سوپر اسلو، تغییرات اساسی در ساخت کلیپ اسپرت یا عروس و داماد ایجاد شد. قبلا همه دیده بودیم که که کلیپ های عروس و داماد پر بود از حرکات و ژست هایی که عروس و داماد کاملا در آن مصنوعی و خشک بودند. راه حل این موضوع تهیه کلیپ از خود طبیعی عروس و داماد است یعنی از رفتار و ژشت هایی که عروس و داماد در آن طبیعی عمل می کردند استفاده می شد.

انرژی عروس و داماد در کلیپ

اگر دوست دارید که یک کلیپ خوب و پر انرژی بایستی به خوبی تمرین کنید. برای این کار می توانید از کلیپ های اینستاگرام الهام بگیرید و سعی کنید ژشت های کلیپ را یاد بگیرید. بعضی افراد مقداری خجالتی هستند یا انجام این حرکات برایشان سخت است که این موضوع با تمرین های مکرر رفع می شود. سعی کنید روی لبخندهایتان کار کنید تا در هنگام ضبط کلیپ لبخند طبیعی و پر انرژی بر لب داشته باشید.

فیلم فرمالیته

اما نوع دیگری از کلیپ عروس و داماد که این روزها به سرعت طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده، کلیپ فرمالیته می باشد. این نوع کلیپ نیز تقریبا مشابه اسپرت داراری سناریو و فیلم نامه می باشد اما تفاوت آن این است در فیلم فرمالیته صحنه های لایت و عاشقانه ضبط می شود به طوری که کاملا احساسی خواهد بود.

لباس کلیپ اسپرت

در این نوع فیلم نباید از لباس های رسمی و خشک استفاده کرد و لباس باید کاملا راحت باشد زیرا در این نوع فیلم پر جنب و جوش خواهید بود و زیبایی آن به همین است و لباس تنگ و ناراحت باعث اذیت شما خواهد شد و این موضع بر عملکرد و چهره شما نیز تاثیر می گذارد

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با بهره‌گیری از کادر متخصص و تحصیلکرده خانم و آقا و بهره‌مندی از تجهیزات روز دنیا سعی بر این دارد تا بهترین شب زندگی‌مان را به طوری خاص و متفاوت رقم بزنیم.

برای تماس و بازدید نمونه کار استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *