آتلیه عروس

مهم ترین خدمات در مراسم عروسی

مهم ترین خدمات در مراسم عروسی

آتلیه عروس و داماد بدون شک از مهم ترین و سخت ترین انتخاب های عروس و داماد برای عروسی می باشد. این روز با شکوه شامل اتفاقات بسیاری است که لحظه به لحظه آن توسط آتلیه عروس و داماد به ثبت می رسد و ماندگار می‌شود. بسیاری ار پسرها و دخترها از کودکی و نوجوانی رویای این شب بزرگ و به یاد ماندنی را در ذهن خود دارند. رویایی که روزی به حقیقت خواهد پیوست و آن روز با شکوه فرا خواهد رسید و توسط آتلیه عروس و داماد به ثبت می رسد و ماندگار می شود.

ثبت لحظات شیرین عروس و داماد

برای ثبت لحظات و تصویربرداری این شب خاطره انگیز، باید انتخابی مناسب داشته باشید. انتخابی که شما را به اهدافی که از فیلم و یا عکس عروسی خود خواهید داشت را برساند و آتلیه عروس و داماد خوب شما را به هدفتان نزدیک کند. شب عروسی شما مهمترین شبی است که می توانید با تصویربرداری آتلیه عروس و داماد مناسب آن را برای خود و خانوادتان شیرین تر کنید. شبی که می توانید با ثبت خاطرات خود، در گوشه ای از کامپیوتر خود به یادگار داشته باشید و از دیدن و مرور خاطرات لذت ببرید.

انتخابی بسیار مهم و قابل توجه

بسیار مهم و قابل توجه است که آتلیه عروس فقط بر روی عروس و داماد فوکوس داشته باشد. عکاسی و فیلمبرداری هنری است که هر بخش آن دارای دنیای متفاوتی است و آتلیه عروس که انتخاب می کنید می‌بایست تخصصی بر روی عروس و داماد فعالیت داشته باشد. تجربه کار نیز از عوامل بسیار مهم یک آتلیه عروس می باشد. انتخاب آتلیه عروس به عوامل بسیاری بستگی دارد که باید ریزبینانه به آن توجه کنید.

عوامل آتلیه عروس و داماد

صرفا بلد بودن عکاسی یا فیلمبرداری نشانه این نیست که بتوانید به آن اعتماد کنید و تصویربرداری را به عهده او بگذارید. عوامل دیگری مانند تحصیل در رشته های تصویربرداری و ذاشتن علم و دانش رنگ و نور در کنار تجربه یک عکاس یا فیلمبردار خوب و خلاق می سازد.در واقع می توان گفت عکاس و فیلمبردار حرفه ای سرمایه آتلیه عروس می باشد. در این قسمت خواهیم دید تا یک آتلیه عروس از چند قسمت تشکیل شده است.

 • تیم عکسبرداری
 • تیم فیلمبرداری
 • تیم مشاوره
 • تیم ادیت و طراح آلبوم های دیجیتال
 • تیم ساخت کلیپ

آتلیه فیلم عروس و داماد

تحقیق و انتخابی دقیق

عکاسی و فیلمبرداری هر دو بسیار اهمیت دارند، زیرا یاد آور بهترین خاطرات و شادیهای ما می باشد. توصیه مشاورین آتلیه عروس استودیو تصویر برای شما این می باشد که در انتخاب استودیو و یا آتلیه عروس برای تصویربرداری مراسم عروسی خود، بسیار تحقیق و تامل کنید. بازدید از نمونه کارهای استودیو و صحبت با مشتریان قبلی آن می تواند خیال شما را بابت انتخاب درست آتلیه راحت نماید. اهمیت عکاسی و فیلمبرداری عروسی از آن جایی پیداست که این اتفاق مهم ممکن است فقط یکبار رخ دهد.

کادر مجرب عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس

گرفتن عکس خوب و با کیفیت احتیاج به نیروی عکاس خلاق، ذبده و با تجربه کافی دارد تا بتوند با فرم ها و ژست های خود تنوع و زیبایی را به تصویر بکشد. تجربه در این شغل اهمیت بسیاری دارد که تمام این نکات را می توانید در آتلیه عروس استودیو تصویر به خوبی مشاهده بفرمایید. نیروی آتلیه عروس نیاز به تجربه حرفه ای کار دارد یعنی می بایست عکاس یا فیلمبردار آتلیه عروس بعد از آموزشهای لازم در کنار حرفه ای ها مشغول به کارآموزی شوند تا آماده تصویربرداری از عروسی شود.

تدوین در آتلیه عروس

یکی از مهم ترین عوامل موقیت آتلیه عروس، تدوینگر آن می باشد. بعد از تصویربرداری کامل زمان آن مرسد که ادیتور یا تدوینگر با استفاده از نرم افزار فیلمها در کنار هم قرار دهد و کلیپ عروس و دامادی را آماده کند. آتلیه عروس اگر با بهترین نیرو و بهترین تجهیزات کار تصویربرداری را انجام دهد اما ادیتور خوبی برای تدوین فیلمها در نظر نگیرد، همه زمان آتلیه عروس نیز بر باد خواهد رفت. در واقع خرجی کار به تدوینگر ارتباط دارد و اگر ادیتور حرفه ای باشد شاهد کلیپ بسیار زیبایی خواهیم بود.

استودیو تصویر با چندین سال تجربه در امر تصویر برداری به صورت تخصصی عروس و داماد، آماده میزبانی از شما جهت بازدید نمونه کار این استودیو می باشد. برای تماس و کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما مراجعه نمایید.

2 دیدگاه برای “مهم ترین خدمات در مراسم عروسی

 1. Avatar علی گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از شما که بهترین شب ما رو به زیبایی به تصویر کشیدید

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   نظر لطف شماست جناب حسینی امیدوارم خوشبخت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *