نمونه ای از نحوه کار ما

گالری عروسی

شمامی توانید با حضور در استودیو به صورت دقیق از آلبوم ها و سبک های مختلف عکاسی و فیلمبرداری در این استودیو بازدید نمایید تا انتخابی آگاهانه داشته باشید.

نمونه ای از نحوه کار ما

گالری فرمالیته

فرمالیته، مرور عاشقانه ها در فضایی دنج و رمانتیک است. عکاسی و فیلمبرداری از آن بسیار جذاب و دوست داشتنی است. در استودیو تصویر خاص ترین فرمالیته را تجربه کنید.

تماس با ما

مشاوره و استعلام قیمت پکیج ها

  • بازدید حضوری نمونه کار

  • تنظیم و نهایی کردن قرارداد

  • مشاوره رایگان

  • استعلام قیمت

گالری کلیپ عروسی

کلیپ عروسی

جذاب ترین بخش فرآیند مراسم عروسی فیلم و کلیپ عروسی خواهد بود. در این روز بی نظیرترین اتفاقات را برنامه ریزی خواهید کرد، پس قطعا مهم ترین بخش، نحوه ساخت و به تصویر کشیدن آن است. فیلم و کلیپ عروسی یادآور این خاطرات هستند پس بهترین استودیو را جهت این امر انتخاب کنید.
آتلیه عروس و داماد

پکیج های استودیو تصویر

BASE
پایه
شماره یک
فیلمبرداری با دو دوربین 4K
عکاسی باغ، عمارت و مراسم
ادیت و تدوین کامل مراسم
ادیت و تدوین کلیپ ها
شاسی 70*50
ده عدد عکس 21*16
PROFESSIONAL
حرفه ای
شماره سه
فیلمبرداری با دو دوربین 4K
عکاسی باغ، عمارت و مراسم
ادیت و تدوین کامل کلیپ ها و مراسم
رونین ، کرین ، هلی شات
کلیپ پروژکشن ، اسلاید شو
آلبوم دیجیتال 60*40 20 صفحه
شاسی 70*50 ، ده عدد لیت 21*16
NORMAL
نرمال
شماره دو
فیلمبرداری با دو دوربین 4K
عکاسی باغ، عمارت و مراسم
ادیت و تدوین کامل مراسم و کلیپ ها
رونین ، کرین
آلبوم دیجیتال 60*30 20 صفحه
شاسی 70*50 ، ده عدد عکس 21*16

آتلیه عروس

یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر انسانی روز عروسی او خواهد بود. شب عروسی به شب خاطره ها معروف است زیرا در آن اتفاقات ریز و درشت بسیاری است که با عکاسی و فیلمبرداری، ماندگار می ماند و تا سالها در یادها باقی می ماند. چرا آتلیه عروس و داماد تخصصی انتخاب کنیم. دلیل انتخاب آتلیه عروس و داماد این است که تصویربرداری عروسی بسیار مهم است و ممکن است برای هر فرد فقط یکبار اتفاق بیفتد. تفاوت آتلیه تخصصی با دیگر آتلیه ها در نوع عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشد. استودیو تصویر یک آتلیه تخصصی عروس و داماد، با تجربه سالها عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد می باشد.

انتخاب بهترین آتلیه عروس و داماد

موارد بسیاری در بهترین انتخاب آتلیه عروس و داماد نقش دارد. بعضی از این موارد ممکن است موضوع خیلی مهمی نباشد اما قطعا در انتخاب شما تاثیر خواهد داشت. مهم ترین موضوع این است که فریب نخورید. در آتلیه مورد نظر ممکن است قیمت ها به صورت غیر منطقی پایین باشند و این موضوع باید دلیلی داشته باشد. دلیل آن قطعا این است که از خدمات شما کسر خواهد شد. بعضی از آتلیه ها ممکن است فضای بسیار شیک و زیبایی داشته باشند، اما از نام معتبر و یا مجوز فعالیت برخوردار نیستند و این موضوع نیز می شود تا عکاسی و فیلمبرداری شما به قدر کافی حرفه ای انجام نشود.

کلیپ های اسپرت و فرمالیته

کلیپ اسپرت و فرمالیته جزو فیلم های عروس و داماد می باشد که معمولا قبل از عروسی تصویربرداری می شود. البته برخی نیز دوست دارند تا بعد از عروسی و در کمال تمرکز و آرامش انجام دهند. کلیپ فرمالیته و اسپرت هم می تواند در تهران و باغ و عمارت و هم در خارج از تهران و مناطق بکر و سرسبز انجام می شود. بسیاری بر این باورند که حتما باید این کلیپ ها در خارج از تهران تهیه شود اما اگر در انتخاب آتلیه عروس دقت نمایید دیگر نباید نگران عکس و فیلم و لوکیشن خود باشید.

آتلیه عروس و داماد با قیمت مناسب

یکی از از مواردی که امروزه در انتخاب آتلیه عروس نقش دارد، قیمت و هزینه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی می باشد. در واقع می‌،توان گفت که تجملات در تصویربرداری عروسی بسیار زیاد شده و گاها باعث افراط در هزینه های شما خواهد بود. عروس و داماد می توانند با جستجو و بازدید از نمونه کار آتلیه ها و بررسی سبک مورد نظر بهترین تصمیم را برای ثبت لحظات شیرین خود بگیرند.

پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

برای پکیج عروس و داماد جند نکته الزامی است و بایستی حتما در پک عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد باشد. مورد اول فیلمبرداری در لوکیشن های خاص و زیبا مانند باغ و عمارت های عکاسی می باشند. در این لوکیشن ها تهیه چند کلیپ با ژانرهای متفاوت در دستور کار خواهد بود. مرحله بعد عکاسی در این لوکیشن هست که به منظور تهیه آلبوم دیجیتال خواهد بود. عکاسی نیز باید در چند سبک رئال، کلاسیک و خبری انجم شود تا شاهد تنوع در نوع عکس ها باشیم. از موارد دیگر در این پکیج ها تخته شاسی، قاب پاسبارتو، لیت های هدیه و … می توان اشاره کرد.

تاثیر اینستاگرام بر آتلیه عروس و داماد

اینستاگرام تاثیر بی نظیری در آتلیه عروس و داماد داشت و این تاثیر باعث افزایش سطح توقعات در عکس و فیلم عروس و داماد شده است. شاید تا قبل از پیدایش اینستاگرام آتلیه عروس تا این حد پیشرفت نمی کرد و باعث به وجود آمدن خدمات دیگر به خدمات آتلیه نمی شد. اما این روزها همه افراد کلیپ عروسی در اینستاگرام را جستجو می کنند تا با سبک های جدید آشنا شوند.

آتلیه عکاسی عروس و داماد

مهم ترین نکته و ویژگی یک آتلیه عروس خوب کادر حرفه ای آن آتلیه عروس و داماد می باشد. اگر شما بهترین لوکیشن را برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی خود انتخاب کنید اما کادر حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری نداشته باشید، ممکن است تصویرهایی که دوست دارید را نتوانند خلق کنند. برای عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد در ابتدا می بایست کادر آتلیه حرفه ای و با تجربه باشد و سابقه کار نیز داشته باشد. کادر متخصص استودیو تصویر با سالها تجربه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد و آموزش دوره های مربوط به تصویربرداری عروس و داماد آماده ثبت شیرین ترین لحظات شما می باشد.

آتلیه عکاسی عروس و داماد 

آتلیه عروس و داماد دارای مجوز فعالیت

انتخاب آتلیه ای که دارای مجوز از اتحادیه عکاسان و فیلمبردارن تهران باشد بسیار مهم و حیاتی است. طبق دستور اتحادیه و اماکن تهران تصویربرداری در مکان های عمومی مانند تالار و رستوران می بایست دارای مجوز باشد. داشتن مجوز به این معناست که آتلیه به صورت مجاز فعالیت می کند و از طرف اتحادیه و اماکن بر آن نظارت می شود. در این صورت آتلیه عروس به هیچ عنوان حق پخش و استفاده از عکس و فیلم افراد را به عنوان نمونه کار ندارد و خیال شما را بابت این موضوع راحت می کند. امروزه برخی نیز با عنوان آتلیه عروس مذهبی به صورت غیر مجاز در حال فعالیت هستند که می بایست به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

خدمات آتلیه عروس

نکته مهم در انتخاب پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروسی، مشخص کردن نوع خدمات مورد نظر است. یعنی عروس و داماد می بایست خدماتی که انتظار آن را دارند، مشخص کنند. به طور مثال برای فیلمبرداری با چه نوع کیفیتی مد نظر دارند؟ Full Hd و 4K؟ سایز آلبوم، کرین، هلی شات، شاسی یا قاب، اسلاید شو از خدماتی هستند که می توانند در پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروسی باشند.

باغ و عمارت عکاسی

باغ و عمارت محلی است که برای عکاسی و فیلمبرداری دیزاین شده و صرفا جهت تصویربرداری استفاده می شود. امروزه با پیشرفت در صنعت عکاسی و فیلمبرداری و همچنین  گسترش تصویربرداری عروس و داماد، باغ و عمارت های بسیاری جهت عکاسی و فیلمبرداری عروسی تاسیس شده است. لوکیشن تاثیر زیادی در عکاسی و فیلمبرداری دارد، اما نکته مهم تر از آن تیم آتلیه عروس است که می بایست دارای تجربه و توانایی باشد.

باغ و عمارت در آتلیه عروس

آتلیه عروس در مرکز تهران

یکی از موضوعات مهمی امروزه از معضلات شهر تهران است، ترافیک آن می باشد که برای همه آزار دهنده است. بخصوص عروس و داماد که گاها آنقدر درگیر تشریفات مراسم خود هستند که فرصت کمی برای انتخاب آتلیه در نظر می گیرند. استودیو تصویر در سیدخندان واقع شده است، جایی که چند بزرگراه غرب به شرق مانند همت و حکیم و همچنین وجود خیابان های اصلی بزرگ دسترسی به این منطقه آسان کرده است. به علاوه آن سیدخندان دارای ترمینال‌های بزرگ اتوبوس و تاکسی می باشد که مسیر آن ها به شمال، جنوب، غرب و شرق تهران می باشد.

آیا آتلیه کادر خانم برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی دارد؟

استودیو تصویر دارای کادر کاملا خانم برای عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای عروسی، فرمالیته و اسپرت  می باشد. همچنین کادر خانم این استودیو از بهترین‌ها در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی هستند و به سبک های مختلف نیز آشنا می باشن

عکاسی و فیلمبرداری در استودیو تصویر با چه سبک هایی انجام می شود؟

در این استودیو عکاسی و فیلمبرداری بر اساس سبک مورد علاقه عروس و داماد انجام می شود و استودیو تصویر مسلط به تمامی سبک های عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشد.

آیا طراحی مدرن آلبوم دیجیتال انجام می دهید؟

یکی از شاخصه های استودیو تصویر خریداری بهترین نرم افزار های طراحی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی است که به بهترین نحو انجام می دهد. همچنین این استودیو دارای فیلترهای حرفه ای رنگ و نور می باشد که باعث جذابیت در طراحی می شود.

از چه مدت قبل از عروسی آتلیه عروس و داماد انتخاب کنیم؟

برای آنکه در انتخاب آتلیه عروس بهترین باشید، می بایست 6 ماه قبل از عروسی شروع به جستجوی آتلیه خود کنید و تا 4 ماه مانده به مراسم انتخاب خود را قطعی کنید تا انتخابی خوب و مطمئن داشته باشید.

چگونه با استودیو تصویر تماس بکیریم؟

راههای ارتباطی با استودیو تصویر به چند صورت انجام می شود. ارتباط تلفنی که می توانید با مراجعه به به تماس با ما و تلفن 02188509041 با استودیو تصویر تماس حاصل نمایید. همچنین با جستجوی studio.tasvir در اینستاگرام، پیج اصلی استودیو تصویر را دنبال کنید.