فیلمبرداری عروس و داماد

کلیپ عروس و داماد

کلیپ عروس و داماد

کلیپ عروس و داماد همان فیلم کوتاه عروس و داماد است. روز عروسی در باغ، عمارت و آتلیه از عروس و داماد عکاسی و فیلمبرداری می شود. تصاویر ضبط شده از عروس و داماد توسط  ادیتور، تدوین می شود. کلیپ عروس و داماد یک کلیپ موزیکال است که با تصاویر عاشقانه عروس و داماد همراه است. این روز زیبا بسیار خاطره انگیز و پر از اتفاقات جالب است که عکاسی و فیلمبرداری، این روز را ماندگار نگه می دارد.

انواع سبک در کلیپ عروس و داماد

در گذشته تصویربرداری عروس و داماد در آرایشگاه، گل فروشی، ماشین سواری و محل برگزاری مراسم ختم می شد. اما امروزه کاملا متفاوت نسبت به گذشته صورت می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن تجهیزات سلایق مردم نیز تغییر کرد و کسی راضی به تصویربرداری ساده و بدون تشریفات نخواهد بود. تنوع در ساخت کلیپ های مختلف توسط آتلیه های تخصصی عروس و انتشار سبک آنها در فضای مجازی توقع و تشریفات تصویربرداری عروس و داماد به شدت بالا رفت. در این قسمت به چند نمونه از کلیپ های عروس و داماد اشاره خواهیم کرد.

کلیپ عروسی

کلیپ عروسی شامل تصاویری است که در باغ و عمارت تصویربرداری می شود. باغ و عمارت عکاسی محلی است که برای عکاسی و فیلمبرداری آماده شده است. پس از تهیه کلیپ عروسی در باغ و عمارت و تدوین آن توسط ادیتور فیلم این کلیپ قابل نمایش است. برخی عروس و دامادها دوست دارند که این کلیپ در همان روز و در مراسم برای میهمانان نمایش داده شود که این عمل می بایست به سرعت توسط آتلیه عروس و تدوینگر آماده نمایش شود.

کلیپ اسپرت

کلیپ اسپرت یکی از سبک های محبوب میان زوج های جوان است. این کلیپ شامل بخش های مختلفی از تصویربرداری است که معمولا سبک عاشقانه همراه با ریتم و جنب وجوش های عاطفی است.  کلیپ اسپرت در مناطق مختلفی تصویربرداری می شود که این مناطق شامل باشگاههای اسب سواری، بیلیارد، مناطق کوهستانی، دریاچه و دریا می باشند. کلیپ اسپرت به دلیل زیبایی و جذابیتش علاقمندان زیادی دارد و یکی از پر تولیدترین کلیپ های عروس و داماد می باشد.

کلیپ فرمالیته

اما کلیپ فرمالیته که چند سالی است به شدت مورد توجه قرار گرفته و تحول عظیمی در ساخت کلیپ های عروس و داماد ایجاد کرده است. فرمالیته به معنی تشریفات و ظاهر سازی است که در ابتدا برای تست لباس عروس و داماد و تمین روز عروسی بود اما با تغییرات استودیو تصویر، این کلیپ تبدیل به شگفت انگیز ترین کلیپ عروس و داماد شده است. با تولید کلیپ فرمالیته، کلیپ اسپرت کم رنگ تر گذشته در حال تولید است.

آتلیه عروس و داماد

اما مهم ترین انتخاب شما قبل از کلیپ های عروس و داماد، انتخاب آتلیه عروس و داماد می باشد. زیبایی کلیپ های عروس و داماد بستگی به تخصص، تبحر و تجربه آتلیه عروس و داماد دارد. نکته ای که باید به آن توجه کنید ای است آتلیه ای که انتخاب می کنید در تصویربرداری عروس و داماد تخصص و تجربه داشته باشد. یعنی بر روی این کار فوکوس و تمرکز داشته باشد. آتلیه هایی که کار عکاسی کودک و بارداری انجام می دهند مناسب عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد نیستند زیرا این کار کاملا تخصصی و حرفه ایست و نیاز به  تجربه این نوع فیلم سازی می باشد.

استودیو تصویر

استودیو تصویر متخصص در تصویربرداری عروس و داماد است و یک دهه می باشد که در این عرصه به صورت حرفه‌ای فعالیت می کند. این استودیو با بهره‌گیری از کادر مجرب خانم و آقا و با بهره‌مندی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات تصویربرداری عروس و داماد، سعی بر این دارد تا لحظات تکرار نشدنی را برای شما تبدیل به خاطرات ماندگار شود.

برای تماس و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *