فیلمبرداری عروس و داماد

کلیپ عروسی

کلیپ عروسی

بعد از مراسم عروسی کلیپ عروسی تنها یادگاری از مهم ترین شب زندگی شما خواهد بود. روز عروسی سراسر اتفاقات جالب و بی نظیر را خواهید دید که ثبت و ماندگاری آنها در هنگام بازدید، بسیار لذت بخش خواهد بود. کلیپ عروسی فیلم کوتاهی است که پس از انتخاب تصویرهای برگزیده توسط ادیتور تدوین و تهیه می شود.

فیلم عروسی

همان طور که گفته شد کلیپ عروسی فیلم کوتاهی است که از تصویربرداری روز مراسم تهیه می شود. این تصویربرداری شامل عکاسی و فیلمبرداری باغ، عمارت، اتاق عقد و جشن عروسی می باشد. باغ و عمارت نیز محلی است که برای عکاسی و فیلمبرداری ساخته شده است و دارای لوکیشن های زیبایی هستند.

فیلمبرداری عروسی

فیلمبرداری عروسی، خاطراتی را برای شما زنده نگه می دارد که دیگر تکرار نخواهند شد و زیبایی آن از بین نمی رود. فیلمبرداری عروسی امری تخصصی است که نیاز به آموزش و تجربه بسیار دارد. امروزه برای فیلمبرداری عروسی استفاده از دوربین های نسل جدید و با کیفیت، لازمه تصوربرداری عروسی می باشد. لنزهای پیشرفته و به اصطلاح واید تاثیر بسیاری در فیلم های عروسی دارد و زیبایی آن را چند برابر می کند.

فیلمبرداری عروسی در اروپا

فیلمبرداری عروسی در اروپا بسیار متفاوت تر از ایران انجام می شود. در اروپا سبک عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد بسیار ساده است. به طوری تیم عکاسی و فیلمبرداری در محل عروس و داماد حاضر می شوند و از نحوه آماده شدن آنها تصویربرداری انجام می شود. در واقع عکاسی و فیلمبرداری عروسی در اروپا در حاضر شدن و مراسم عروس و داماد خلاصه می شود و هیچ گونه تشریفات دیگری ندارد.

فیلمبرداری عروسی در اروپا

فیلمبرداری عروسی در ایران

اما در ایران عکاسی و فیلمبرداری عروسی تشریفات خاص و ویژه ای دارد که همگی علاقمند به برگزاری آن هستند. ساخت کلیپ هایی نظیر کلیپ عروسی، اسپرت و فرمالیته در مناطق بکر و کوهستانی و همچنین تصویربرداری روز عروسی در باغ و عمارت، از تشریفات عکاسی و فیلمبرداری عروسی در ایران می باشد. کلیپ های اسپرت و فرمالیته قبل از مراسم عروسی تهیه می شود،، به طوری که پس از تدوین، آن را آماده نمایش در سالن عروسی می کنند. این کلیپ ها در صورت درخواست عروس و داماد توسط تلوزیون های بزرگ و یا ویدئو پروجکشن پخش می شوند.

پشیمانی در انتخاب آتلیه عروس

حتما به موضوع آتلیه عروس و داماد و اهمیت آن پی برده اید اما بازهم پیشنهاد استودیو تصویر به شما دقت در انتخاب آتلیه عروس و داماد می باشد. متاستفانه عروس و داماد های بسیاری هستند که از انتخاب آتلیه عروس خود پشیمان هستند و اگر به قبل بر می گشتند سخت گیری بیشتری برای انتخاب خود داشتند. مراسم عروسی اتفاق بزرگی است که باید بدون ریسک و به بهترین نحو ممکن انجام شود زیرا دیگر تکرار نخواهد شد.

آتلیه تصویر

آتلیه تصویر با افتخار یکی از برترین آتلیه های عروس در سال 97 می باشد. این افتخار با سالها تجربه و تلاش حرفه‌ای در جهت مدرن شدن عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد به دست آمده و ما به آن می بالیم. همچنین آتلیه تصویر با  استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری سعی بر این دارد تا بهترین ها را برای شما رقم بزند.

برای هماهنگی جهت بازدید نمونه کار و مشاوره عروس به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =