فیلمبرداری عروس و داماد

فیلم عروسی اینستا

فیلم عروسی اینستا

با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دنیای مجازی، نشر عکس و فیلم در اینترنت و اینستاگرام، مردم را بیشتر از گذشته با فضای عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد آشنا کرده است. با بیشتر شدن آگاهی مردم، عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد دچار تغییرات بسیاری نسبت به گذشته شده است. بازدید کلیپ عروسی و فرمالیته در اینستاگرام به یکی از مهم ترین مرکز آشنایی عروس و داماد به سبک کاری آتلیه عروس می باشد.

کلیپ عروسی در اینستاگرام

کلیپ یعنی فیلم کوتاه و کلیپ عروسی فیلم های کوتاه از عروس و داماد می باشد. از آن جا که اینستاگرام به محلی مناسب برای بازدید کلیپ عروسی تبدیل شده افراد بسیاری از این طریق به دنبال آتلیه عروسی مورد نظر خود هستند. معمولا کلیپ عروسی در روز مراسم عروسی تهیه می شود و سبک امروزی نیز جذابیت های بسیاری به آن داده است.

سناریو در کلیپ عروسی

یکی از جذابیت های کلیپ عروسی داستانی بودن آن است، یعنی تهیه و ساخت کلیپ دارای موضوع، آغاز و پایانی مشخص باشد. در ساخت این نوع کلیپ ها فیلمبردار با استفاده از تجربه و تخصص خود سناریوی مورد علاقه عروس و داماد را طراحی می کند و آن را در قالب فیلم تهیه می کند. این گونه کلیپ ها این روزها طرفداران بسیاری دارد.

کاهش حساسیت ها در اینستاگرام

به طور کلی تکنولوژی بخصوص اینستاگرام یک اتفاق عجیب برای آتلیه عروس و داماد بوده است. در جایی انتشار عکس و فیلم عروس و داماد در اینترنت بسیار محدود بود و کسی اجازه این را نمی داد که عکس و فیلم آن ها در اینترنت به عنوان تبلیغات استفاده شود. اما اینستاگرام باعث شد تا حساسیت ها به این موضوع کمتر شود و امروزه اکثر آتلیه های عروس و داماد از اینستاگرام بعنوان منبع نمونه کار خود استفاده می کنند.

آتلیه عروس و داماد در اینستاگرام

همان طور که گفته شد آتلیه عروس و داماد در اینستاگرام پروبال گرفت و به منبع نمونه کار برای آتلیه های عروس و داماد تبدیل شده است. در این بین برخی با سوء استفاده از عکس های دیگر آتلیه ها سعی بر فریب عروس و داماد دارند که شما می بایست در مراجعه حضوری از این موضوع اطمینان حاصل کنید. آتلیه عروس و داماد در اینستاگرام باعث شد تا مردم با سبک های مختلف عکاسی و فیلمبرداری آشنا شوند و همین موضوع باعث پیشرفت زیادی در عکس و فیلم عروس و داماد شده است.

نمونه کار آتلیه عروسی در اینستاگرام

با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد، اینستاگرام فضایی مناسب برای بازدید از نمونه کار ها و آشنایی با سبک عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس و داماد می باشد. بسیاری از زوج های جوان نیز به دنبال عکس عروسی در اینستاگرام هستند تا آتلیه مناسب و مورد نظر خود را پیدا کنند. استودیو تصویر با سالها تجربه حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد آماده بازدید و پذیرایی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه کار این استودیو می‌باشد. برای بازدید پیج اینستاگرام استودیو تصویر روی لینک زیر کلیک نمایید.

استودیو تصویر

اینستاگرام استودیو تصویر

کلیپ فرمالیته در اینستاگرام

کلیپ فرمالیته در دو سال گذشته تحول عظیمی در عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد ایجاد کرده است. این تحول به واسطه پیشرفت تکنولوژی و نشر فیلمهای گوناگون در اینترنت و اینستاگرام اتفاق افتاده است. فرمالیته در ابتدا جهت تمرین روز عروسی، تست آرایش و راحتی لباس عروس و داماد انجام می شد اما امروزه هدفی بزرگ برای عکاسی و فیلمبرداری و ساخت کلیپ زیبا، رویایی و باورنکرنی در آتلیه عروس و داماد تبدیل شده است.

کلیپ اسپرت عروسی در اینستاگرام

یکی دیگر از کلیپ های محبوب در بین عروس و داماد ها کلیپ اسپرت عروسی است. کلیپ اسپرت نیز به مانند کلیپ فرمالیته در اینستاگرام جهش زیادی داشت و علاقمندان خاص خود را دارد. کلیپ اسپرت و فرمالیته تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و تفاوت آن در سناریو و لباس نمایان است. سناریو در فرمالیته کمی لایت و عاشقانه است در حالی که در اسپرت انرژی و شور بیشتری نیاز است.

آیا میشه نمونه کارهاتون رو در اینستاگرام ببینیم؟

اینستاگرام محل خوبی برای آشنایی با سبک و نمونه کار آتلیه عروس است اما محل مناسبی برای انتخاب آن نیست. بسیاری از آتلیه ها با استفاده از عکس و فیلم های دیگران اینستاکرام خود را دیزاین کرده اند و قابل اطمینان نخواهد بود.

آیا نمونه کارها در اینستاگرام، از کارهای خود آتلیه می باشد؟

در استودیو تصویر همه تصاویری که در اینستاگرام به اشتراگ می گذارد متعلق به خود این استودیو می باشد و این موارد با کسب اجازه و رضایت عروس و داماد انجام می شود.

چطور بفهمیم که عکس ها برای خود آتلیه هستند؟

شما می توانید با ترفندی کوچک از عکس و فیلم های آتلیه مطمئن شوید. شما می بایست در هنگام بازدید از نمونه کار آتلیه از آن ها درخواست کنید تا عکس های دیگری نیز از همان عکس های آتلیه به شما نمایش دهد.

پکیج های عروسی به صورت هستند؟

در استودیو تصویر پکیج های عروسی به نوعی طراحی شده اند که برای همه قشر ها مناسب خواهد بود. برای پکیج های معمولی حداقل خدمات با قیمتی مناسب در نظر گرفته شده و برای لول های بالاتر پکیج های حرفه ای با خدمات و کیفیت های بالاتر قرار گرفته است.

استودیو تصویر با کدام باغ و عمارت ها قرارداد دارد؟

در مورد لوکیشن تصویربرداری عروس و داماد، استودیو تصویر هیچ گونه محدودیتی نمی باشد و با تمام باغ و عمارت ها تحت قرارداد می باشد. در ضمن این استودیو دارای لوکیشن های بسیار خاص و اختصاصی نیز می باشد.

استودیو تصویر از چه تجهیزاتی برای ساخت کلیپ عروسی استفاده می‌کند؟

یکی از موضوعات مهم، تجهیزات آتلیه عروس برای ساخت کلیپ عروسی می باشد. استودیو تصویر دارای بهترین تجهیزات دیجیتالی مدرن جهت فیلمبرداری حرفه ای می باشد.

برای ساخت کلیپ عروسی، کادر حرفه ای خانم دارید؟

استودیو تصویر دارای کادر حرفه ای تماما خانم و تماما آقا جهت عکاسی و فیلمبرداری و تهیه و ساخت کلیپ عروسی می باشد. همچنین این کادر دارای مدارک بین المللی جهت تصویربرداری حرفه ای هستند.

آیا استودیو تصویر، پخش کلیپ روز مراسم را در خدمات دارد؟

استودیو تصویر قادر است در روز مراسم عروسی با استفاده از کادر مجرب خود که شامل عکاس، فیلمبردار، طراح کلیپ و ادیتور، کلیپ را تهیه و تدوین کند و آن را آماده پخش در روز مراسم نماید که بوسیله پرده نمایش در سالن پخش خواهد شد.

کلیپ عروسی با چه کیفیتی خواهد بود؟

در استودیو تصویر از دوربین های مدرن دیجیتالی استفاده می شود که کیفیت این دوربین ها 4K که بالاترین کیفیت تصویربرداری می باشد. مهم ترین شاخصه این کیفیت تصویری خارق العاده و باورنکردنی هستند. از دیگر شاخصه این دوربین ها قابلیت تصویربرداری سوپر اسلو هستند که جذابیت بسیاری به کلیپ عروسی می دهد.

آیا کلیپ عروسی را می توان با ایده عروس و داماد تهیه کرد؟

استودیو تصویر دارای گروه سناریو نویس می باشد که با استفاده از علم و تجربه خود سناریوهای تصویربرداری طراحی می کند. در این استودیو زوج های جوان می توانند با بیان ایده های خود به گروه سناریو نویسی، داستانی جذاب و زیبا را خلق کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *