فیلمبرداری عروس و داماد

فیلمبرداری عروسی

فیلمبرداری عروسی

جشن عروسی یکی از بهترین خاطرات عروس و داماد در طول زندگی است. عکاسی و فیلمبرداری عروسی این روز زیبا و به یادماندنی را ثبت و ماندگار می کند. امروزه به فیلمبرداری عروسی بیشتر از سالهای گذشته بها داده می شود. امروزه با اضافه شدن کلیپ های فرمالیته و اسپرت به تشریفات عروس و داماد، پیشرفت چشمگیری را در تولید این سبک فیلم های عروس و داماد شاهد هستیم.

اهمیت فیلمبرداری عروسی

اهمیت فیلمبرداری عروسی از آن جایی پیداست که مهم ترین اتفاق زندگی هر فردی در این روز زیبا و پر خاطره می باشد. بعد از گذشت چند سال از آن اتفاقات هیجان انگیز، رفته رفته اتفاقات و خاطرات فراموش می شوند اما عکاسی و فیلمبرداری عروسی باعث ماندگاری آن می شود و با هر بادیدن تصاویر عروسی خاطرات برای شما تداعی خواهند شد.  پس اهمیت فیلمبرداری عروسی بسیار بالاست و انتخاب آتلیه عروس یکی از مهم ترین انتخاب های فرآیند عروسی است.

انتخاب آتلیه عروس

همان طور که در مطلب فوق به آن اشاره شد، انتحاب آتلیه عروس و داماد جهت عکاسی و فیلمبرداری عروسی بسیار مهم و حساس است. آتلیه عروس انتخابی شما می بایست چند نکته دارا باشد تا آتلیه مناسبی برای فیلمبرداری عروسی باشد. تجربه عکس و فیلم عروسی یکی از مهم ترین نکات یک آتلیه عروس می باشد.

انتخاب آتلیه عروس

آتلیه تخصصی عروس

بسیاری از آتلیه ها هستند که مدعی عکاسی و فیلمبرداری عروسی هستند در صورتی که یک آتلیه معمولی هستند و کار عکاسی کودک و بارداری انجام می دهند. اما آتلیه های تخصصی عروس و داماد هستند یک آتلیه تخصصی عر.س محسوب می شوند. آتلیه تخصصی عروس تصویر با کادر مجرب و متخصص خانم و آقا و با بهره‌گیری از مدرن ترین تجهیزات عروس و داماد سعی بر این دارد تا بهترین لحظات را به زیبایی، به تصویر بکشد.

فیلمبرداری فرمالیته و اسپرت

فیلمبرداری فرمالیته و اسپرت یک سبک از تصویربرداری عروس و داماد می باشد که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن تجهیزات، رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است و بسیار جذاب و هیجان انگیز شده است. این کلیپ ها نیاز به تخصص عکاسی و فیلمبرداری دارد که به همراه یک سناریو یا فیلم نامه تهیه می شود.

مشاوره آتلیه قبل از فیلمبرداری عروسی

یکی از حسن های آتلیه تخصصی تصویر، مشاوره عروس و داماد جهت عکاسی و فیلمبرداری می باشد. عروس و داماد پس از عقد قرارداد با استودیو تصویر، طی یک جلسه عروس و داماد با عکاس و فیلمبردار خود صحبت می نماید تا با نوع سبک و سلیقه عروس و داماد آشنا شوند. در کنار آن راجع به ایده ها و خلاقیت هایی که در عکس و فیلم کار خواهند شد صحبت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *