فیلمبرداری عروس و داماد

سناریو کلیپ عروسی

سناریو کلیپ عروسی

سناریو کلیپ عروسی در گذشته بسیار متفاوت از کلیپ های امروزی بوده است. در گذشته سناریو کلیپ عروسی به آرایشگاه عروس و داماد، گل فروشی و ماشین سواری ختم می شد و به طور کلی فیلم نامه ها با کمی تغییر به همین شکل بوده است. اما امروزه تغییرات نسبت به گدشته باورنکردنی بوده است و هیچ کدام از سناریوهای قبلی در آن اجرا نمی شود. سناریو کلیپ عروسی بر اساس سلایق عروس و داماد طراحی می شود.

کلیپ عروسی

کلیپ عروسی فیلم کوتاهی است که پس از تهیه آن که معمولا در باغ و عمارت انجام می شود، می گویند. کلیپ عروسی این کلیپ شامل تصویربرداری از باغ و عمارت به علاوه اتفاقات خاص مراسم عروسی می باشد که بسیار دیدنی و زیبا خواهد بود، البته به شرطی که در انتخاب آتلیه عروس دقت لازم را داشته باشید. همچنین باغ و عمارت محلی است که برای عکاسی و فیلمبرداری آماده شده و دارای لوکیشن های زیبا و طراحی شده است.

سناریو و فیلم نامه عروسی

استودیو تصویر با بیش از یک دهه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد به صورت حرفه ای و با سناریو و فیلم نامه عروسی، با موضوعاتی خاص و متفاوت در حال فعالیت به صورت تخصصی است. در استودیو تصویر سناریوهای بسیاری برای تصویربرداری عروس و داماد وجود دارد و سناریو عروسی بر اساس سلیقه عروس و داماد نوشته و تنظیم می شود. امروزه سناریو فیلم نامه عروسی نقش بسیار مهمی در کلیپ عروسی دارد و از سادگی و سناریوهای ساده و تکراری گذشته استفاده نمی شود.

کلیپ عروسی داستانی

علاوه بر سناریو و فیلم نامه های عروسی، برخی از زوج های جوان از آتلیه عروس درخواست سناریوهای خاص می کنند. برای آن که افرادی با این گونه سلایق را در استودیو تصویر جذب کنیم، به سراغ کلیپ عروسی داستانی رفته ایم تا بتوانیم عروس و داماد را راضی کنیم. فیلم نامه کلیپ های داستانی، توسط نویسنده سناریو استودیو تصویر بر اساس نوع سلیقه و درخواست عروس و داماد نوشته می شود و گروه کارگردانی و تصویربرداری این استودیو، متن را به تصویر می کشند.

تاثیر انتخاب آتلیه عروس در کیفیت کلیپ عروسی

آتلیه عروس یکی از مهم ترین انتخاب های شما برای روز عروسی است. در واقع همه این موضوع را می دانند که آتلیه عروس که وظیفه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد را بر عهده دارد، مهم نقش را در روز عروسی دارد. هر فردی در طول عمر خود یک بار ازدواج و عروسی می کند، آن هم با تشریفات بسیاری که از قبل برای این روز زیبا تدارک دیده است. پس این روز باید به بهترین نحو ثبت و ماندگار شود.

آتلیه عروس تصویر

آتلیه عروس تصویر سالها سابقه و تجربه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد دارد. آتلیه تصویر واحد منتخب و دارای مجوز از اتحادیه عکاسان و فیلمبردارن تهران می باشد. این آتلیه مفتخر به برگزاری بیش از 2000 مراسم عروسی می باشد. مشاوران این استودیو آماده مشاوره تشریفات صفر تا صد عروسی، برای کاهش استرس و اضطراب عروس و داماد هستند.

برای مشاوره و اطلاع از پکیج های عروس و داماد به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *