فیلمبرداری عروس و داماد

جذابیت کلیپ عروسی به چه عواملی بستگی دارد؟

کلیپ عروسی

بعد از مراسم عروسی کلیپ عروسی تنها یادگاری از مهم ترین شب زندگی شما خواهد بود. روز عروسی سراسر اتفاقات جالب و بی نظیر را خواهید دید که ثبت و ماندگاری آنها در هنگام بازدید، بسیار لذت بخش خواهد بود. در این مطلب خواهیم دید که فرآیند تهیه کلیپ عروسی به چه صورت است و همچنین جذابیت آن به چه عواملی بستگی دارد.

آتلیه عروس و داماد با تجربه و حرفه ای

اولین نکته ای که در کیفیت کلیپ و جذابیت آن نقش بسیاری دارد، انتخاب آتلیه عروس و داماد مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی می باشد. آتلیه عروس بایست دارای تجارب حرفه ای زیادی باشد تا بتواند تصویربرداری مراسم عروسی را بر عهده بگیرد. همچنین کادری که برای مراسم عروسی در نظر می گیرد و تجهیزاتی که برای تصویربرداری استفاده می کند بسیار مهم خواهند بود. در آتلیه عروس عکاس، فیلمبردار، طراح و ادیتور عکس، ادیتور و مونتاژکار فیلم تاثیر زیادی در تصویربرداری عروسی خواهند داشت.

فیلمبرداری عروسی

فیلمبرداری عروسی، خاطراتی را برای شما زنده نگه می دارد که دیگر تکرار نخواهند شد و زیبایی آن از بین نمی رود. فیلمبرداری عروسی امری تخصصی است که نیاز به آموزش و تجربه بسیار دارد. امروزه برای فیلمبرداری عروسی استفاده از دوربین های نسل جدید و با کیفیت، لازمه تصوربرداری عروسی می باشد. لنزهای پیشرفته و به اصطلاح واید تاثیر بسیاری در فیلم های عروسی دارد و زیبایی آن را چند برابر می کند.

فیلمبرداری عروسی در اروپا

فیلمبرداری عروسی در اروپا بسیار متفاوت تر از ایران انجام می شود. در اروپا سبک عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد بسیار ساده است. به طوری تیم عکاسی و فیلمبرداری در محل عروس و داماد حاضر می شوند و از نحوه آماده شدن آنها تصویربرداری انجام می شود. در واقع عکاسی و فیلمبرداری عروسی در اروپا در حاضر شدن و مراسم عروس و داماد خلاصه می شود و هیچ گونه تشریفات دیگری ندارد.

فیلمبرداری عروسی در اروپا

فیلمبرداری عروسی در ایران

اما در ایران عکاسی و فیلمبرداری عروسی تشریفات خاص و ویژه ای دارد که همگی علاقمند به برگزاری آن هستند. ساخت کلیپ هایی نظیر کلیپ عروسی، اسپرت و فرمالیته در مناطق بکر و کوهستانی و همچنین تصویربرداری روز عروسی در باغ و عمارت، از تشریفات عکاسی و فیلمبرداری عروسی در ایران می باشد. کلیپ های اسپرت و فرمالیته قبل از مراسم عروسی تهیه می شود،، به طوری که پس از تدوین، آن را آماده نمایش در سالن عروسی می کنند. این کلیپ ها در صورت درخواست عروس و داماد توسط تلوزیون های بزرگ و یا ویدئو پروجکشن پخش می شوند.

فیلمنامه و ژست های طبیعی

در ساخت ویدئو کلیپ عروس و داماد باید از فیلمنامه های ساده در کنار پوزها و ژست های کاملا طبیعی استفاده کرد تا یک کلیپ زیبا و عاری از هر گونه ژست های مصنوعی داشته باشیم. اما باید بدانیم که چه کنیم تا ژست های عکس ما مصنوعی نشود. این موضوع بر عهده عکاس خواهد بود و او عروس و داماد را راهنمایی می کند تا بتواند بهترین فیدبک را از عروس و داماد بگیرد. در کنار آن عروس و داماد بایستی احساس راحتی داشته باشند و خود را از قبل آماده عکاسی و فیلمبرداری کرده باشند.

نقش تجهیزات در فیلمبرداری

متاستفانه در کشور ما بسیاری اهمیت تجهیزات را نمی دانند و اکثرا عروس و داماد از آتلیه ها در مورد تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری سوالی نمی کنند. بسیاری از آتلیه ها نیز از این مورد استفاده می کنند و از تجهیزات ابتدایی و قدیمی در تصویربرداری استفاده می کنند. 50 درصد از تصویر شیک و زیبا با رنگ و نور بسیار خوب بستگی به تجهیزات خواهد داشت.

آتلیه تصویر

آتلیه تصویر با افتخار یکی از برترین آتلیه های عروس در سال 97 می باشد. این افتخار با سالها تجربه و تلاش حرفه‌ای در جهت مدرن شدن عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد به دست آمده و ما به آن می بالیم. همچنین آتلیه تصویر با  استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری سعی بر این دارد تا بهترین ها را برای شما رقم بزند.

برای هماهنگی جهت بازدید نمونه کار و مشاوره عروس به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *