فیلمبرداری عروس و داماد

ثبت خاطرات ماندگار در فیلم عروسی

فیلمبرداری عروسی

فیلم عروسی مهم ترین تصویر عروسی است که سالهای سال باقی می ماند. اهمیت فیلم عروسی زمانی زمانی مشخص می شود که دیگر عزیزی در بین ما نباشد اما تصویرش یادگار لحظات خوش و زیبای شما خواهد بود. روز عروسی اتفافقات جالب بسیاری را شاهد خواهید بود که هر کدام از آنها خاطرات فراموش نشدنی خواهند بود.

عکاسی و فیلبمرداری عروسی

آتلیه عروس مهم ترین و حساس ترین نقش را در تشریفات عروسی دارد و آن هم عکاسی و فیلمبرداری عروسی می باشد. متاستفانه برخی از عروس و داماد ها آخرین مرحله فرآیند عروسی را برای انتخاب آتلیه عروس انتخاب می کنند و حداقل هزینه را در نظر می گیرند. این کار اشتباه است و عروس و داماد می بایست در ابتدا پس از انتخاب تالار به دنبال آتلیه عروس حرفه‌ای و تخصصی برای عروسی خود باشند. مهم ترین نکته یک آتلیه عروس مناسب، تخصصی بودن آن است یعنی آتلیه عروس بر روی کار عروس و داماد فوکوس و دارای تجربه تصویربرداری عروس و داماد داشته باشد.

فیلم عروسی مدرن

یکی از نکاتی که در تصویربرداری عروس و داماد و فیلم عروسی بسیار مورد اهمیت است تجهیزات تصویربرداری آتلیه عروس می باشد. تجهیزات مدرن باعث می شود تا فیلم عروسی مدرن داشته باشیم و از تماشای آن لذت ببریم. تجهیزاتی مانند دوربین های پیشرفته و بروز، رونین، لنزهای واید،دوربین گوپرو و تجهیزات نورپردازی باعث می شود تا تصاویر خارق العاده ای را شاهد باشیم.

فیلمبرداری حرفه ای عروسی

جدا از بحث تجهیزات مدرن که لازمه یک آتلیه عروس خوب برای تهیه کلیپ عروسی است، فیلمبردار نیز می‌باست حرفه ای و با تجربه باشد. فیلمبرداری عروسی نیاز به آموزشهای بسیاری دارد، البته که آموزش فقط کافی نیست و فیلمبردار باید دوره کارآموزی را در کنار یک فیلمبردار حرفه ای گذرانده باشد تا در نهایت وارد کار فیلمبرداری عروسی شود.

فیلم عروسی در فرهنگ ایرانی

در اروپا و دیگر کشورها نگاه به فیلم عروسی بسیار متفاوت تر از ایران می باشد. ایران در بخش عکس و فیلم عروسی در سال های گذشته پیشرفت خارق العاده ای داشته و به عکس و فیلم عروسی نگاه ویژه ای شده است. در ایران مردم توجه ویژه ای به این موضوع دارند و علاقمند به تشریفات بیشتر و مدرن تر در عکس و فیلم عروسی هستند. اما در اروپا این امر بسیار ساده انجام می شود، به طوری که روز عروسی از آماده شدن و رفتار طبیعی عروس و داماد عکس و فیلم تهیه می شود.

فیلمبرداری عروسی در فرهنگ ایرانی

ساخت کلیپ در ایران

در ایران جدا از فیلم روز عروسی، کلیپ های جداگانه برای عروس و داماد تهیه می شود. یکی از این کلیپ ها کلیپ فرمالیته می باشد. کلیپ فرمالیته در روزی قبل از عروسی تهیه می شود. در این کلیپ عروس و داماد مناطق کوهستانی و مرتفع را برای تصویربرداری انتخاب می کنند. این تصاویر شامل عاشقانه های عروس و داماد می باشد که پس از تهیه و تدوین آن آماده نمایش می شود.

استودیو تصویر

استودیو تصویر بیش از ده سال است که در عرصه تصویربرداری عروس و داماد، به صورت حرفه ای فعالیت میکند. این آتلیه با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری و با بهره‌گیری از بهترین و مجرب ترین کادر خانم و آقا سعی بر این دارد تا در این روز فراموش نشدنی بهترین ها را برای شما به تصویر بکشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *