فرمالیته

فرمالیته عروسی

فرمالیته یعنی ثبت اولین لحظات احساسی عروس و داماد

فرمالیته عاشقانه ای جذاب همراه با لحظات احساسی بی نظیر بین عروس و داماد خواهد بود. این لحظات شیرین و احساسی در قالب عکس و فیلم به تصویر کشیده می شود.

استودیو تصویر

تماس با استودیو تصویر

شما می توانید با کلیک بر روی تلفن تماس و واتس اپ استودیو تصویر

از مشاوره و لیست قیمت پکیج های این استودیو مطلع شوید.

فرمالیته

لوکیشن های فرمالیته

دارای بیش از 50 لوکیشن در ایران و خارج از ایران
فرمالیته

کلیپ فرمالیته عروسی

ثبت اولین لحظات احساسی عروس و داماد را فرمالیته می گویند. فرمالیته، به روز عشق معروف است. با ما بهترین فرمالیته را برای خود ثبت کنید.

پیش کاری یا فرمالیته

پیش کاری همان فرمالیته هست. شاید تا یکی دو سال پیش همه فرمالیته را برای اینکه روز عروسی درگیر عکس و فیلم نشوند انجام می دادند. اما الان کسی این اینطور فکر نمی کند و فرمالیته خود بخش مهمی از تشریفات عکس و فیلم عروس و داماد شده است.

فرمالیته عروسی، تمرین عروسی

بسیاری از افراد نگران آرایش و لباس خود در روز عروسی هستند و می خواهند که روز عروسی زیباترین چهره و استایل را داشته باشند که این کاملا به جاست چون این روز زیبا برای هر کسی ممکن است فقط یکبار پیش بیاید و باید در این بهترین باشید و لذت ببرید. فرمالیته عروسی به شما این امکان را می دهد تا قبل از روز عروسی به آرایشگاه بروید و آرایش مورد نظر خود رو روی چهره و موهاتون ببینید. در کنار آن لباس هم تست می شود و ترکیب آن با آرایش خود رو خواهید دید. این بزرگترین حسن فرمالیته می باشد.

عکس و فیلم فرمالیته عروسی

می توانید روزی که فرمالیته عروسی شما خواهد بود را به روز تصویربرداری نیز تبدیل کنید. در این روز اکثر تصویربرداری عروسی شما گرفته خواهد شد. شما می توانید در این روز به مناطق سرسبز و دریایی رفته و آن جا ضبط را انجام دهید زیرا این مناطق دنج، تصاویر شما را سرشار از زیبایی و آرامش می کند. آتلیه عروس و داماد تصویر به شما زوج های جوان پیشنهاد می کند تا در روز فرمالیته عروسی بعد از تست لباس روز عروسی برای ضبط تصاویر از لباس دیگری استفاده کنید که با روز عروسی متفاوت باشد. زیبایی کلیپ فرمالیته عروسی در تفاوت لباس و فضای جنگلی یا دریایی خواهد بود.

لوکیشن های کلیپ فرمالیته عروسی

اگر قصد دارید روز فرمالیته عروسی داشته باشید احتیاجی نیست که نگران لوکیشن باشید. لوکیشن های کلیپ فرمالیته عروسی لزوما نباید در مناطق کوهستانی شود و اگر به دنبال آن هستید که مسافت طولانی را طی نکنید می توانید این روز را در باغ و عمارت تصویربرداری کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فضای تصویربرداری اهمیت زیادی ندارد و این تیم عکاسی و فیلمبرداری است که می بایست تجربه کار عروس و داماد خصوصا کلیپ فرمالیته عروسی را داشته باشد.

فرمالیته عروسی در باغ

فرمالیته عروسی در مناطق کوهستانی

اما اگر مشکلی برای مسافرت ندارید و می خواهید که کلیپ شما در مناطق کوهستانی گرفته شود بسیار راه درستی را انتخاب کردید زیرا تصویربرداری در مناطق مرتفع و بلند زیبایی دیگری دارد به شرط آنکه تیم تصویربرداری شما حرفه ای باشد. تاکید ما بر اطمینان از حرفه ای بودن آن است که عروسی و ساخت کلیپ فرمالیته عروسی محل آزمون و خطای دیگران نیست چون این روز زیبا ممکن است دیگر اتفاق نیفتد و باید همه چیز به بهترین نحو ممکن انجام بگیرد.

فرمالیته عروسی در دریا

یکی دیگر از مناطقی که کلیپ شما را بسیار زیبا و عاشقانه می کند کلیپ در دریا می باشد. زیبایی های دریا از کسی پوشیده نیست و همه عاشق آن هستند. کلیپ‌های فرمالیته عروسی در دریا دارای آرامش خاصی  هستند که توضیح آن در مقاله نمی گنجد و سعی بر آن داریم در مقاله ای دیگر راجع به آن صحبت کنیم. اما نوع دیگری هم وجود دارد و آن هم ترکیب مناطق کوهستانی و دریا هستند. یعنی باید شما دو روز زمان داشته باشید که هم در مناطق کوهستانی و دریا تصویربرداری داشته باشید که لذت این تصاویر و ترکیب آن دو برار خواهد شد. ممنون از آنکه ما را در مقاله یاری کردید

فرمالیته عروسی در دریا

استودیو تصویر

آتلیه تصویر متخصص در عکس و فیلم فرمالیته عروسی می باشد. این تخصص از یک دهه فعالیت در زمینه تصویربرداری عروس و داماد بدست آمده است. ما سعی بر آن داریم تا خروجی کار در شان و مقام یک عروس و داماد ایرانی باشد ناب ترین لحظات آنها را ثبت و خاطره انگیز کنیم .

برای هماهنگی و بازدید حضوری از نمونه کارهای فرمالیته عروسی استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.