عکس

عکس بارداری

عکس بارداری

بارداری یک از زیبا ترین لحظات زنددگی یک زن می باشد. یک زن در طول 9 ماه حس مادر شدن و از خود گذشتگی را به صورت خاصی فرا می گیرد. یک مادر به خاطر از خود گذشتگی، هیچ گاه از فرزند خود انتظار تشکر ندارد. به راستی که جمله بهشت زیر پای مادران است، درست می باشد. بسیاری از مادران در ماه های آخر حاملگی لحظه شماری می کنند که نوزاد به دنیا بیاید و تصویر او راببینند. عکس بارداری یکی از تصویرهای بی نظیر زندگی برای هر مادری می باشد.

حس مادری در عکس بارداری

حس مادر شدن در زنان ذاتی و از روی غریزه نیست بلکه تحقیقات دانشمندان در ماه های آخر حاملگی نشان می‌دهد که که بخش خاکستری رنگ مغز زنان بیشتر شده و تغییر کرده است و هورمون هایی تولید می شود که به آن هورمون های خوشبختی می گویند.

استودیو عکس بارداری

عکس بارداری مادر ایرانی

شاید معدود افرادی باشند که علاقه ای به عکس بارداری نداشته باشند و با خود فکر کنند که چرا در زمانی که چاق هستیم و بدن ما باد دارد، عکس بگیریم. اما این تفکر بسیاز غلط است زیرا بسیاری از مادران بعد از به دنیا آمدن کودک، خاطرات بارداری و عکس های خود را تا سال های سال مرور می کنند و از دیدن آن لذت می برند. عکس بارداری می باست به هنگام شروغ تغییرات ظاهری بدن تا به هنگام به دنیا آمدن نوزاد گرفته شود. یعنی پروسه رشد نوزاد و تورم مادر را به تصویر بکشد. این عکس ها اغلب با ژست های عاشقانه با همسر و یا نوزاد در حال رشد است که تصویری پر از عشق و محبت مادرنه را ایجاد می کند و احساسات هر مخاطبی را به چالش می کشد.

 نکات اصولی در عکس بارداری

برای آنکه عکس خوب بارداری داشته باشیم می بایست اصول حرفه ای را رعایت کنیم و به نکات بسیاری توجه کنیم. در این قسمت به نکات اصولی عکاسی بارداری اشاره خواهیم کرد.

  • در هنگام بارداری سعی کنید همان آرایش و زیبایی همیشگی را داشته باشید این امر باعث می شود تا اعتماد به نفس داشته باشید.
  • در عکس بارداری باید احساس آرامش و امنیت داشته باشید که در خلق تصویر بارداری بسیار کوثر است.
  • بهترین ماه عکس بارداری ماه هفتم می باشد زیرا در ماه های هشتم و نهم مادر ممکن است احساس خستگی شدید کند.
  • از زاویه بالا یا همسطح تصویر بگیرید زیرا زیبا تر هستند.
  • اطرافیان مادر نقش مهمی در اعتماد به نفس اودارند. اطرافیان او باید با تعریف از زیبایی مادر اعتماد به نفس لازم را به او هدیه کنند. اعتماد به نفس در عکاسی مادر به زیبا تر شدن او کمک می کند.
  • اگر تمایل به عکاسی خارج از خانه دارید توجه داشته باشید که عکسی در فضایی که پس زمینه وسیع باشد بسیار زیبا و محبوب می شوند.
    در عکاسی آتلیه از بارداری از لباس هایی استفاده کنید که برجستگی شکم کامالا مشخص باشد. به همراه داشتن برگه سونوگرافی، پاپوش و اسباب بازی کودک به زیبایی های یک تصویر خوب بارداری کمک می کند.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با چندین سال تجربه در تصویربرداری آماده خلق تصویری خاطره انگیز برای شما مادران دوست داشتنی ایرانی می باشد. آتلیه تصویر با بهره‌مندی از نیروی تحصیلکرده و خلاق و بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته سعی بر آن دارد تا تصویری خاص و لایق متدر ایرانی ثبت کند.

برای تماس با استودیو تصویر و کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *