عکس

عکاسی در خانه

استودیو تصویر کودک

عکاسی کودک در خانه بسیار متفاوت تر از آتلیه و استودیو های تخصصی می باشد. نورپردازی در عکاسی مهم ترین نکته است. در واقع عکسی زیبا به نظر می رسد که نورپردازی اصولی داشته باشد. نورپردازی اصولی حاصل از آموختن علم رنگ و نور است. عکاس می بایست کاملا رنگ و نور را حس کند و ترکیبات آن را بشناسد تا بتواند تصویری زیبا خلق کند. گاهی اوقات بهتر است به جای عکس های کودکانه با خلاقیت و ایده های جالب تصویری متفاوت تر از قبل بسازیم.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با داشتن کادر تحصیلکرده و خلاق و همچنین تجهیزات نورپردازی پرتابل و دوربین حرفه ای می تواند شما را در عکاسی از کودکتان همراهی کند. عکاسی در فقط شامل کودک نمی شود و می تواند اسپرت، مدلینگ و تبلیغاتی نیز باشد. استودیو تصویر با داشتن دکور های پرتابل حتی می تواند در منزل شما مانند یک آتلیه یا استودیو از شما تصویر برداری کند. در عکاسی از کودک تجربه عکاس حرف اول را می زند و اوست که می داند در چه حظه ای دکمه شاتر دوربین خود را فشار دهد تا تصویری زیبا از کودک خلق کند.

طراحی و رتوش عکس

عکاسی در خانه در مرحله بعد احتیاج به طراحی دارد. در این بخش نرم افزار های طراحی نش بسیار مهمی در خلق یک تصویر دارند و با تغییر بک و طراحی خلاقانه عکسی آتلیه ای تحویل شما می گردد. این طراحی ها اکثرا با نرم افزار فتوشاپ “Photoshop” که از محصولات شرکت “Adobe” می باشد، انجام می گرد. این نرم افزار قدرتمند ترین نرم افزار طراحی و رتوش عکس در دنیا می باشد.

چاپ عکس

گاهی اوقات چاپگران عکس با کم و زیاد کردن نور عکس در چاپ جلوه و نور آن را می گیرند البته معمولا چاپگران مبتدی این عمل را نا آگانه انجام می دهند. چاپ گران نیز می بایست به علم نور و رنگ آشنا باشند تا عکسی با کیفیت نور و رنگ مناسب تحویل دهند.

آتلیه تصویر

استودیو تصویر با چندین سال تجربه در امر عکس و فیلم و عکاسی در خانه می تواند تصویری ناب و پر خاطره را به شما هدیه دهد.
برای رزرو و تعیین وقت به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *