عکس

رازهای عکاسی کودک

عکس کودک

کودک، معصوم ترین و زیبا ترین هدیه خداوند به پدر و مادر می باشد که با ورود به این دنیا احساسی خاص و وصف نشدنی را در دل پدر و مادر ایجاد میکند. پدر و مادر ها از عکس های کودک خود بسیار لذت می برند و آن ها علاقه شدیدی به عکس های آتلیه ای برای کودکان خود دارند. استودیو تصویر با استفاده از خلاقیت عکاسان زبده و دکورهای جذاب کودکانه تصویری خاطره انگیز و سرشار از مفهوم پاک کودکانه را به شما هدیه می دهد.

آتلیه کودک

 درعکاسی کودک صبور و آماده باشید

نکته ای در عکاسی کودک بسیار مهم و تاثیر گزار است صبور بودن در عکاسی می باشد. بسیاری از کودکان در ابتدا ممکن است از فضای آتلیه خوششان نیاید و بی قراری کنند اما این هنر عکاس است که چطور با کودک ارتباط برقرار کند و فضا را برای او آشنا کند. در واقع عکاسی از کودک به معنی موقعیت شناسی در مکان و زمان مناسب است. در لحظاتی رفتار فزند بدون آنکه خود او متوجه باشد بهترین لحظه برای گرفتن عکسی ماندگار باشد.

نور پردازی اصولی و حرفه ای عکاسی کودک

استفاده دقیق از نورپردازی بسیار اهمیت دارد زیرا عکسی، زیبا و دل نشین می شود که نورپردازی اصولی داشته باشد. علم نور پردازی در در عکاسی بسیار تاثیر گزار می باشد و عکاسی که انتخاب میکنید باید به این علم آشنا باشد.

تجهیزات مدرن عکاسی کودک

تجهیزات مدرن عکاسی شامل دوربین با کیفیت و سیستم کامل نورپردازی می باشد. استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا نور، رنگ و کیفیت خوب را در تصویر ببینیم و در نهایت باید وضوح و شارپنس بالایی داشته باشد. این تجهیزات شامل سافت باکس، فون، رادیو فلا، پانتوگراف، کاسه بک گراند، چترها، خیمه نور، کاسه استاندارد، شیدر، زنبوری، اسنوت و اکتابکس می باشد.

عکس آتلنیه کودک

دکور های مدرن عکاسی کودک

وجود دکور های جذاب که بتواند کودکان را سرگرم کند و آن ها را خسته نکند. دکور های خوش رنگ مطابق با سن کودک که او را آماده عکاسی می کند.

عکاس خوش اخلاق

اکثر کودکان چندان تمایلی به گرفتن عکس ندارند و فضای آتلیه آن ها را می ترساند. عکاس کودک می بایست طریقه برقراری ارتباط با کودک را بداند و کاملا با تسلط و آرامش تصویربرداری کند. عکاس با حوصله از خصوصیات مهم یک عکاس کودک می باشد.

طراحی حرفه ای عکس کودک

نرم افزار های بسیاری برای طراحی و ادیت عکس وجود دارند ک بهترین آن Photoshop می باشد. سال های بسیاری است که شرکت Adobe پرچم دار نرم افزار های طراحی و ادیت است. یک طراح عکس می بایست نرم افزار فتوشاپ را بلد باشد و با استفاده از خلاقیت خود عکس را روتوش و ادیت کند. همه موارد بالا نشان از عکاسی می دهد که می تواند حس اطمینان را بابت عکس های فوق العاده کودکتان بدهد.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با بیش از چنیدن سال تجربه و عکاسان تحصیلکرده آماده ثبت بهترین تصویر فرزند شما می باشد. از همراهی شما در این مقاله بسیار ممنونیم. در مقاله بعدی شما را با نکاتی که قبل از عکس گرفتن از کودک است که بر عهده والدین می باشد، آشنا خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت عکس به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *