عکس

آتلیه عکاسی مدلینگ تهران

آتلیه عکاسی مدلینگ تهران

آتلیه تصویر یکی بهترین های آتلیه عکاسی مدلینگ تهران می باشد. این استودیو با بهره‌گیری از اساتید و نیروهای تحصیلکرده در رشته های مدلینگ و با بهره‌مندی از بهترین و بروزترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری، یکی از برترین های این عرصه می باشد. همچنین این آتلیه به طور تخصصی کار ودینگ را با تلفیقی از کار مدلینگ انجام می دهد و این عرصه را تخصص خود می داند.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ یکی از دشوارترین سبک در عکاسی می باشد زیرا در این نوع عکاسی باید به نکات ریز بسیاری توجه کرد. عکاسی مدلینگ را به نام عکاسی اسپرت در ایران می شناسند. همان طور که در مطالب قبلی هم گفته شد، اسپرت به معنای ورزش است و هیچ رابطه ای با عکاسی مدلینگ ندارد. در عکاسی مدلینگ مهم ترین نکته ای باید به آن توجه نورپردازی و انتخاب کادری مناسب است.

تاثیر عکاسی مدلینگ بر صنعت مد و لباس

عکاسی مدلینگ یکی از محبوب ترین سبکهای عکاسی پرتره در بین جوانان و زوج های می باشد. در واقع مهم ترین نقش عکاسی مدلینگ در صعنت مد و لباس می باشد. عکاسی مدلینگ وظیفه نمایش و تبلیغات مد و لباس را بر عهده دارد اما در عکاسی پرتره یا نامزدی نیز اسفاده می شود. این نوع عکاسی برای جوانان و زوج های جوان بسیار جذاب می باشد.

عکاسی مدلینگ

تاریخچه عکاسی مدلینگ

اگر چه در اوایل قرن بیستم مد در بین مردم شناخته شده نبود اما عکاسی مد مورد استفاده قرار می گرفت. نخستین نشانه‌های مد در سال 1905 دیده شد اما مورد استقبال قرار نگرفت. تا اینکه در بین سالهای 1920 تا 1930 رفته رفته بین مردم و مد ارتباط هایی بر قرار شد. اواسط قرن بیستم جایی بود که عکاسی مد و لباس در بین مردم دیده شد مورد توجه قرار گرفت.

تاثیر عکاس بر عکاسی مدلینگ

در واقع عکاس مهم ترین نقش را در ثبت عکس خواهد. در عکاسی مدلینگ نیز این موضوع صدق می کند و عکاس می بایست کاملا به علم رنگ و نورپردازی آگاه بوده و آموزش های لازم برای این حرفه را دیده باشد. در کنار رنگ شناسی و نورپردازی، تجربه نیز بسیار مهم است زیرا باعث بالا رفتن سطح کیفی کار می شود. به طور کلی عکاس خوب بسیار مهم تر لوکیشن است.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با یک دهه سابقه و تجربه عکاسی و فیلمبرداری به صورت تخصصی و حرفه ای در این عرصه فعالیت می کند. این استودیو همچنین با بهره‌گیری از کادر مجرب و متخصص خانم و آقا آماده پذیرایی از شما عزیزان جهت بازدید نمونه کار استودیو تصویر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *