عکس و فیلم

کلیپ قبل از عروسی

کلیپ قبل از عروسی

عکاسی و فیلمبرداری روز مراسم عروسی برای عروس و داماد بسیار دشوار و خسته کننده می باشد. البته این موضوع برمی گردد به آن که عروس و داماد به دلیل استرس و اضطراب ناشی از مراسم عروسی، استراحت خوبی نداشتند و باعث ضعف و خستگی بدن آن ها می شود. به همین دلیل بسیاری از عروس و داماد ها مایلند تا کلیپ عروسی را قبل از عروسی فیلمبرداری کنند تا روز عروسی فرصت برای استراحت بیشتر داشته باشند.

عکاسی و فیلمبرداری کلیپ پیش کاری

یکی از بهترین راه های انجام عکاسی و فیلمبرداری عروسی، تهیه کلیپ فرمالیته عروسی می باشد. کلیپ فرمالیته عروسی را قبل از مراسم عروسی و به صورت سوری انجام می دهند. یعنی عروس و داماد روزی را تعیین می کنند که حداقل مدتی از عروسی فاصله داشته باشد تا برای عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته خود آماده شوند. سپس لوکیشنی که مد نظر دارند را با کمک آتلیه عروس و داماد انتخاب می کنند تا همه چیز مهیای آغاز تصویربرداری کلیپ پیش کاری باشد.

کجا فیلمبرداری فرمالیته داشته باشیم؟

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از عروس و داماد ها را درگیر خود می کند این است که در چه مکانی عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته داشته باشند. بهترین مکان ها برای عکاسی و فیلبمرداری فرمالیته مناطق بکر، خاص و زیبا هستند که می تواند در ارتفاعات و مناطق کوهستانی باشد. اما فیلمبرداری فرمالیته نبایست فقط در طبیعت خارج از  شهر باشد و می تواند در تهران و در یکی از باغ های مخصوص عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد باشد. این موضوع کمک می کند تا زمان کمتری را صرف تصویربرداری کنید، به علاوه آن سفر عروس و داماد را خسته خواهد و در شهر خود تمرکز بیشتری خواهید داشت.

نگران ژست های عکاسی و فیلمبرداری نباشد

یکی از مواردی که افراد بسیاری را نگران می کند ژست های عکاسی و فیلمبرداری است. بسیاری از این افراد تصور می کنند که عکس و فیلم آن ها خوب نخواهد شد زیرا تجربه کافی برای این کار ندارند. این تفکر اشتباه است زیرا برای ساخت کلیپ عروس و داماد احتیاجی به نمایش نیست و نیازی نیست که عروس و داماد نقش بازی کنند. این مشکل را به عکاس و فیلمبردار خود بسپرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند، پس نگران این موضوع نیز نباشید.

نگران ژست فیلمبرداری نباشد

چه لوازمی برای فرمالیته ببریم؟

اما نکته بسیار مهم برای فرمالیته داشتن تجهیزات و لوازم کافی برای تصویربرداری است. به طور مثال برای زیبایی بیشتر می توان از دود رنگی برای تصویربرداری استفاده کرد. استفاده از دود رنگی با رنگهای شاد باعث حذابیت در عکس و فیلم فرمالیته خواهد بود. از دیگر لوازمی که باعث زیبایی کلیپ فرمالیته خواهد شد لوازم آتش بازی است. این لوازم باعث تاثیر بسیار در تصویر و روییایی شدن عکس و فیلم می شود.

اگر به خارج از شهر می روید این لوازم را به همراه داشته باشید

اگر تصمیم شما بر آن شد که برای تهیه کلیپ پیش کاری یا فرمالیته به خارج از شهر بروید، می بایست ادوات و وسایل مورد نیاز خود را فراموش نکنید. به طور مثال داشتن آب به مقدار کافی و حتی تهیه خوراکی برای ناهار از جمله مواردی است که ممکن است فراموش کنید. زیرا در بسیاری از لوکیشن های تصویربرداری رستوران یا محلی برای تهیه غذا وجود ندارد. یکی از مواردی که بسیار ی به آن توجه نمی کنند داشتن یک زیرانداز برای استراحت می باشد. در طول تصویربرداری قطعا انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت و می بایست به فکر استراحت خود نیز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *