عکس و فیلم

کلیپ فرمالیته برای عروس مذهبی

کلیپ فرمالیته برای عروس مذهبی

کلیپ فرمالیته یکی از جذاب ترین چالش های عروس و داماد برای مراسم عروسی می باشد. نگرانی بسیاری از عروس و داماد ها فضایی مطمئن و راحت برای فرمالیته عروسی می باشد. این فضا شامل لوکیشن فیلبمرداری عروس و داماد به علاوه کادر خانم و مذهبی برای عکاسی و فیلمبرداری می باشد.

آتلیه عروس مذهبی

تهیه و ساخت یک کلیپ فرمالیته حرفه ای نیاز به ابزار کافی جهت تهیه آن می باشد. از طرفی می بایست همه جوانب را در نظر گرفت تا تهیه و ساخت آن از آئین دینی ما به دور نباشد. بنابراین نیاز به لوکیشنی اختصاصی و کادر خانم حرفه ای جهت عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته می باشد. این شرایط می بایست توسط یک آتلیه عروس مذهبی حرفه ای فراهم و تضمین شود تا شاهد کلیپ فرمالیته زیبا و حرفه ای باشیم که عروس و داماد از دیدن آن لذت ببرند.

لوکیشن های خصوصی برای فرمالیته

لوکیشن های خصوصی برای تهیه کلیپ فرمالیته در تهران و شهرستان ها  وجود دارند و بایستی آتلیه عروس با معرفی آنها، عروس و داماد را برای انتخابی خوب راهنمایی کنند. در مرحله اول می بایست سلیقه و نظر عروس و داماد برای لوکیشن در نظر گرفته شود، یعنی باید دید که عروس و داماد با چه حال و هوایی ارتباط بهتری می گیرند. طبیعت، دریا، جزیره های جنوبی کشور، کویر و در یاچه نمک، عمارت های متروکه و بسیاری از لوکیشن های دیگر هستند که می توان برای تهیه کلیپ در مکانی خصوصی اقدام کرد.

لوکیشن های خصوصی برای فرمالیته

عکاسی و فیلمبرداری توسط کادر حرفه ای خانم

یکی از موارد بسیار مهم در تهیه کلیپ فرمالیته و عروسی افراد مذهبی، عکاس و فیلمبرداری باتجربه و حرفه ای خانم می باشد. در واقع عکاس و فیلمبردار، مهم ترین نقش را در تهیه و ساخت یک کلیپ خوب دارند. تصور بسیاری از عکاسی و فیلمبرداری این است که آقایان به مراتب قوی تر هستند و فقط آنها می توانند کار خوب و حرفه ای انجام دهند. این تصور کاملا اشتباه است و بارها ثابت شده که در بسیاری از موارد خانم های حرفه ای بهتر از آقایان هستند و دید هنری تری نسبت به آقایان دارند.

ژست ها و پوزیشن های ساده و مدرن

بسیاری از عروس و داماد ها از ژست های مصنوعی و قدیمی بیزار هستند و می خواهند ژست ها و پوزهای آنان در عکس و فیلم متفاوت تر از گذشته باشد. امروزه نوع ژست ها و پوزها نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشتند و از آن حالت مصنوعی خارج شده است. در استودیو تصویر از پوژیشن و ژست های بروز و ساده استفاده می شوند که خود طبیعی عروس و داماد را نمایش می دهد.

کیفیت عکس و فیلم در فرمالیته

کیفیت در فرمالیته حرف اول را می زند، یعنی باید عکس و فیلم فرمالیته با برترین کیفیت تصویربرداری انجام شود. استفاده از دوربین و تجهیزات مدرن و بروز در کنار کادر حرفه ای که بهترین استفاده از تجهیزات ببرند، مهم ترین بخش تهیه عکس و فیلم در فرمالیته خواهند بود. امروزه دوربین های فوق العاده و با کیفیت های 4K بسیار خود نمایی می کنند کیفیت آنها بسیار بالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *