عکس و فیلم

چند نکته برای اینکه فرمالیته را در برنامه عروسی داشته باشید

نکات فرمالیته

یکی از مراحلی که امروزه قبل از عروسی بسیار باب شده است، فرمالیته عروسی است. فرمالیته به شما تجربه عروسی می دهد و  شما را با فضای آن روز آشنا می کند. آشنایی با فضای روز عروسی کمک بزرگی به شما خواهد کرد و این تجربه به بهتر شدن عروس و داماد در روز عروسی کمک می کند.

فرمالیته در لوکیشن های خاص

یکی از مهم ترین خصوصیات فرمالیته، حضور در لوکیشن های بکر و خاص است. در روز عروسی به هیچ عنوان نمی توانید ریسک مناطق دور از محل برگزاری مراسم را بکنی. این موضوع هم ریسک بزرگی برای رسیدن به مراسم عروسی است و هم همه انرژی و توان شما را خواهد گرفت. در این صورت مراسم عروسی شما به خود شما خوش نمی گذرد و این خستگی بلای مراسم عروس و داماد خواهد بود.

فرمالیته در زمستان

یکی از بزرگترین مزایای عروسی در  زمستان مشخص خواهد شد. جایی که عروس و داماد در فرمالیته عروسی اکثر عکاسی و فیلمبرداری خود را انجام داده اند و دیگر نگرانی بابت عکس و فیلم عروسی ندارند. این موضوع در زمستان اهمیت بیشتری دارد زیرا در فصل زمستان هوا بسیار زود تاریک می شود و از آن جایی که برای عکاسی و فیلمبرداری مطلوب نیاز به نور مناسب می باشد، شرایط برای کار فراهم نخواهد بود.

فرمالیته در زمستان

فرمالیته، راهکاری برای اتفاقات پیش بینی نشده

بارها برای افراد پیش آمده که اتفاقات یا حوادث پیش بینی نشده عجیبی برای آن ها رخ دهد. استرس و اضطراب نیز برخی اوقات باعث بروز این حوادث می شوند. عروس و داماد نیز برای برگزاری مراسم عروسی استرس و اضطراب زیادی را تحمل می کنند و این موضوع باعث فراموشی آن ها از انجام برخی امورات عروسی نیز می شود. یا اینکه مشکلی در لباس عروس و داماد پیش می آید که حل آن ساعتها زمان می برد و یا اینکه در ترافیک می ماند. به طور کلی مسائل زیاید ممکن است در روز عروسی رخ بدهد و اگر فرمالیته عروسی داشته باشید دیگر نگران این موضوعات نخواهید بود.

تست راحتی کفش و لباس

موضوعی که بسیاری از زوج های جوان به آن توجه نمی کنند، راحتی لباس و کفش است. بسیاری از این افراد فقط به دنبال زیبایی آن هستند و سنگینی و راحتی آن را در نظر نمی گیرند. البته لباس و کفش برای اولین بار و پرو مشکلی نخواهد داشت و در طول چند ساعت ایرادات آن نمایان خواهد شد. فرمالیته باعث می شود تا از راحتی کفش و لباس عروس و دامادی خود اطمینان حاصل کنید تا برای روز عروسی آماده و پر انرژی باشید.

شرایط نا مساعد هوا در روز عروسی

هر فصل از سال مکن است بارندگی های شدید داشته باشیم، حتی در تابستان. بسیار دیده شده که مراسم های عروسی در تابستان بارش های شدیدی رخ داده و عروس و داماد نتوانستند از مراسم عروسی خود بهترین استفاده را داشته باشند. برای آن که خیالتان از این بابت راحت باشد می بایست از روز فرمالیته بهترین استفاده را ببرید. برنامه ریزی فرمالیته از برنامه ریزی عروسی بسیار سبک تر است و فقط نیاز هست که با تعیین یک روز معین و بررسی آب و هوا فرمالیته خود را به همرا آتلیه عروس خود برگزار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *