عکس و فیلم

چرا استودیو تصویر را انتخاب کنیم

چرا استودیو تصویر را انتخاب کنیم

استودیو تصویر بیش از یک دهه سابقه عکاسی و فیلمبرداری عروسی، فرمالیته، اسپرت، سالگرد ازدواج و موزیک ویدئو به صورت حرفه ای دارد و در این حرفه یکی از شناخته شده ترین آتلیه های تهران می باشد. این استودیو به صورت تخصصی عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد انجام می دهد و این حرفه را تخصص خود می داند.

مشاوره رایگان عروسی

استودیو تصویر با سالها تجربه تصویربرداری و تشریفات، ضمن ارائه بهترین خدمات، مشاوره رایگان عروسی را به صورت رایگان طی جلسه ای حضوری یا تلفنی جهت راهنمایی و کاهش استرس و اضطراب عروس و دامادهای عزیز ارائه می‌دهد تا شما را در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم عروسی یاری دهد. این مشاوره توسط افراد با تجربه و مسلط به تشریفات و فرآیند عروسی ارائه می گردد.

کادر با تجربه و حرفه ای استودیو تصویر

یکی از نکاتی که استودیو تصویر را از بسیاری از آتلیه ها متمایز می کند کادر با کیفیت و حرفه ای این استودیو می باشد. کادر این استودیو به صورت حرفه ای این حرفه را آموزش دیده اند و دارای مدارک بین المللی هستند و در کنار بهترین اساتید ایران فعالیت و تجربه اندوخته اند و آماده ارائه بهترین خدمات تصویربرداری هستند. در کنار حرفه ای بودن عکاس و فیلمبردار، تجربه مهم ترین سرمایه ایست که یک تصویربردار دارد.

تجهیزات آتلیه عروس

در واقع یک آتلیه عروس خوب می بایست دارای تجهیزات حرفه ای عکاسی، فیلمبرداری و صدابرداری باشد. استودیو با بهره‌مندی از بهترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری، سعی بر این دارد تا با استفاده از کادر با تجربه و تجهیزات حرفه ای بهترین ها را برای بخترین روز زندگی شما رقم بزند.

آتلیه تخصصی عروس و داماد

یکی از موضوعاتی که متاستفانه بسیاری از عروس و دامادها به آن توجه نمی کنند انتخاب آتلیه تخصصی عروس و داماد است. آتلیه های بسیاری وجود دارند که مدعی عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد هستند اما در واقع آنها تخصص و تجربه کافی برای این کار را ندارند و تخصص بسیاری از آنها عکاسی از کودک می باشد. استودیو تصویر، آتلیه تخصصی عروس و داماد می باشد و به تنهایی بر کار تصویربرداری عروس و داماد تمرکز دارد.

استودیو تصویر

قیمت مناسب با شرایط عروس و داماد

شرایط امروز اقتصادی به طوری است که بسیاری از زوج های جوان علاوه بر فاکتور کیفیت، قیمت آن را نیز در نظر می گیرند. در مقابل آتلیه های غیر مجازی وجود دارند که با ظاهر نمایی هزینه های گزافی از عروس و داماد می گیرند و در مقابل خدمات کمی نیز ارائه می کنند. استودیو تصویر با مجوز رسمی فعالیت از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران با قیمت های منطقی و زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، همانگی جهت بازدید و اطلاع از قیمت پکیج های عروسی و فرمالیته به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *