عکس و فیلم

نگاهی متفاوت به فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی آن قدر جذاب بوده که تبدیل به یکی از خدمات مهم عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد شده است. توقعات از فرمالیته عروسی عکاسی و فیلمبرداری است و بسیاری به نکات دیگر آن توجه ندارند و یا دقت نمی کنند. فرمالیته علاوه بر عکاسی و فیلمبرداری مزایای دیگری نیز دارد که به عروس و داماد کمک می کند تا در روز عروس با استفاده از تجربه فرمالیته حس بهتری داشته باشند.

آشنایی با عکاس و سبک مورد علاقه خود در فرمالیته

بسیاری تجربه عکاسی بسیار کمی دارند و با گرفتن ژست مشکل دارند و یا نمیدانند که در کدام سبک عکاسی، عکس های بهتری را دارا هستند. البته با بازدید عکس ها در اینستاگرام تا حدودی متوجه علاقه خود به سبک های عکاسی می شوند، اما بایستی با سبک های متفاوت از آن ها عکاسی شود تا سبک مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین در فرمالیته با عکاس خود آشنا می شوید و باعث می شود تا ارتباط بهتری با عکاس برقرار کنید و این موضوع کمک بزرگی در روز عروسی برای شما خواهد بود.

آشنایی با آرایش و میکاپ مورد نظر خود

برای بسیاری از زوج های جوان بخصوص عروس ها، آرایش و میکاپ معضل بزرگی است. در فرمالیته عروسی شما این شانس را دارید تا با میکاپ در فرمالیته آرایش مورد نظر خود را تست نمایید. همچینین این موضوع باعث می شود تا میکاپ آرتیست، با چهره شما آشنا شود تا با مشورت از شما و ایده مورد نظرتان طراحی زیباتری برای میکاپ و مدل مو برای روز عروسی داشته باشد.

تمرین روز عروسی

از بزرگترین مزایای فرمالیته عروسی تمرین برای روز عروسی است. یعنی عروس و داماد با فضای عکاسی و فیلمبرداری آشنا تر می شوند و روز عروسی حس راحت تری نیز دارند. از طرفی در فرمالیته حس عروسی را تمرین می کنید، حتی نحوه لبخند زدن، ژست گرفتن و آشنایی با حس و حال روز عروسی را در فرمالیته خواهید داشت.

نمایش کلیپ فرمالیته در عروسی

یکی جذاب ترین بخش های فرمالیته، تهیه آن و نمایش در روز مراسم عروسی است که زیبایی و جذابیت مراسم عروسی را چند برابر می کند. برای این کار می بایست فرصت مناسبی را قبل از مراسم عروسی به تهیه کلیپ فرمالیته عروسی اختصاص دهید و پس از میکس و مونتاژ، آن را آماده نمایش کنند. برای نمایش کلیپ در محل برگزاری مراسم نیز از نمایشگرهای بزرگ تالار استفاده می شود و در صورتی که تالار فاقد نمایشگر بود از ویدئو پروجکشن برای پخش استفاده می شود.

نمایش کلیپ فرمالیته در عروسی

لذت بردن از فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی محل مناسبی است تا هر کاری که دوست دارید انجام دهید. به طور می توانید خودتان را محدود به لباس های فرمالیته یا اسپرت نکنید و هر آن چه که دوست دارید را بپوشید. یا هرکاری که دوست دارید انجام دهید، مانند کارهای فان، شوخی های جالب، خنده و شادی بیش از حد یا هر آن چه که در نظر دارید. آب بازی، رنگ بازی و استفاده از ساقدوش ها باعث جذابیت در کلیپ فرمالیته می شود. به طور کلی فرمالیته و عروسی محلی است برای شما که از آن لذت ببرید و خود را محدود نکنید.

تاثیر آتلیه عروس و داماد بر فرمالیته عروسی

قطعا کیفیت، تجربه و سبک کاری آتلیه عروس تاثیر بسیاری در فرمالیته عروسی دارد. آتلیه های عروس با تجربه به خوبی می دانند که چگونه این مراسم را مدیریت کنند. در کار تهیه کلیپ از دوربین ها و تجهیزات حرفه ای استفاده می کنند و تصاویر خوب و حرفه ای را تهیه می کنند. در این بین از نیروی آتلیه عروس در برخورد با عروس و داماد نباید گذشت. کادری که می بایست با انتقال بیان و انرژی خوب آن را به بهترین بودن برسانند. یک آتلیه عروس حرفه ای به خوبی می داند که چه شرایطی را فراهم کند تا تا عروس و داماد از روز فرمالیته خود لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *