عکس و فیلم

نرخ فیلمبرداری عروسی

قیمت فیلمبرداری عروسی

امروزه عروس و داماد ها به دلیل شرایط سخت اقتصادی به دنبال آن هستند تا با مدیریت هزینه ها بتوانند مراسم آبرومندی را ترتیب دهند. یکی از تشریفاتی که قطعا در مراسم عروسی جزو مهم ترین ها می باشد، آتلیه عروس و داماد است. از همین رو عروس و داماد به دنبال نرخ فیلمبرداری عروسی هستند تا بدانند چه بودجه ای را برای این موضوع کنار بگذارند. نرخ عکاسی و فیلمبرداری عروسی به نوعی بستگی به خدمات درخواستی عروس و داماد نیز دارد که هزینه آتلیه عروس و داماد را تعیین می کند.

نرخ عکاسی و فیلمبرداری عروسی

با توجه به پیشرفت عجیب تکنولوژی، خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی بسیاری به وجود آمده است. خدماتی مانند کلیپ فرمالیته، ویدئو پروجکشن، اسلاید شو و … که رفته رفته این خدمات و تشریفات در حال گسترش نیز هستند. به نوعی این خدماتی که گفته هیچ لزومی در عکاسی و فیلمبرداری عروسی ندارد و فقط خدمات اضافی هستند که در صورت کمبود بودجه توصیه نمی شود. نرخ عکاسی و فیلمبرداری عروسی به خدمات و تشریفات آن بستگی دارد که می بایست حداقل خدمات جهت تصویربرداری را نیز داشته باشد.

حداقل خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی

اما خدماتی که برای مراسم عروسی بسیار مهم و الزامی هستند، استفاده از دو دوربین فیلمبرداری که برای قسمت مردانه و زنانه مجزا باشد. در کنار آن دوربین عکاسی که با استفاده از تجهیزات نورپردازی از میهمانان و عروس و داماد در مراسم عروسی عکاسی کند. همچنین استفاده از میکروفون خوب جهت صدابرداری از الزامات تصویربرداری مراسم عروسی می باشد. ساخت کلیپ عروس و داماد در باغ و عمارت یا فضایی که بتوان در تصویربرداری کرد می تواند در آینده یادآور خاطرات شیرین شما باشد. نرخ عکاسی و فیلمبرداری عروسی با این خدمات و تجهیزات براساس نوع سبک و نوع تجهیزات خواهد بود.

نرخ فیلمبرداری فرمالیته عروسی

کلیپ فرمالیته عروسی همان کلیپی است که این روزها سروصدای زیادی به پا کرده و علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. اما بسیاری از عروس و دامادها به دنبال نرخ فیلمبرداری فرمالیته عروسی هستند تا ببیند که می توانند از پس مخارج آن بربیایند یا خیر. نرخ فیلمبرداری فرمالیته عروسی فقط به تهیه و ساخت کلیپ فرمالیته عروسی منتهی نمی شود هزینه های دیگری نیز خواهد داشت که می بایست آن را محاسبه کنید. اگر در تهران تصویربرداری انجام شود یعنی در باغ و عمارتی در تهران باشد هزینه باغ و عمارت به آن نیز اضافه می شود. اگر در خارج از تهران باشد می بایست هزینه های رفت و آمد آن به علاوه هزینه اسکان و خوراک آن را برآورد کنید.

نرخ فیلمبرداری فرمالیته عروسی

منوی اقتصادی فیلمبرداری عروسی در استودیو تصویر

موضوعی که در عکاسی و فیلمبرداری عروسی اهمیت بسیاری دارد انتخاب آتلیه عروس و داماد حرفه ایست. آتلیه های بسیاری هستند که با قیمت های عجیب مدعی تصویربرداری عروسی هستند. برخی از این آتلیه ها با قیمت های بسیار کم کار می کنند و کار آن ها کیفیت بسیار پایینی داردو لول کار آن قدر پایین خواهد بود که برای عروس و داماد مایوس کننده می شود. تا جایی که عروس و داماد حتی میل تحویل عکس و فیلم خود را ندارند. در این قسمت منوی اقتصادی استودیو تصویر را خواهیم دید.

  • فیلمبرداری دو دوربین
  • عکاسی و فیلمبرداری باغ، عمارت، عقد، مراسم
  • عکاسی رئال، خبری و کلاسیک
  • مونتاژ حرفه ای و سینمایی
  • آلبوم 60*30 دیجیتال ایتالیایی 10 برگی جلد چرم
  • 2 عد شاسی 70*50
  • 10 عدد عکس 21*16
  • 10 عدد عکس 15*10
  • تحویل 8 کلیپ عروس و داماد و مراسم

قیمت پکیج : 4،000،000 تومان

برای اطلاع از نرخ چکیج های عروسی و فرمالیته به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید و با ما تماس حاصل فرمایید.

آتلیه عروس و داماد تصویر

آتلیه عروس و داماد تصویر با چندین سال تجربه موفق در عرصه عکاسی و فیلمبرداری عروسی و با استفاده از بهترین تجهیزات تصویربرداری آماده میزبانی از شما زوج های جوان می باشد. انتخاب آتلیه عروس و داماد اهمیت بسیاری دارد زیرا مراسم عروسی فقط یکبار پیش می آید آن هم با خدمات و تشریفات بسیاری که عروس و داماد در نظر می گیرد. پس مهم ترین انتخاب شما در تشریفات عروسی آتلیه عروس و داماد خواهد بود که می بایست در انتخاب آن دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *