عکس و فیلم

مراحل تولید عکس و فیلم در آتلیه عروس و داماد

یکی از مواردی که در تشریفات و خدمات مراسم عروسی جای دارد، آتلیه عروس و داماد می باشد. حتما در اینستاگرام و یا کلیپ های عروسی خانواده و فامیل خود را دیده اید و برخی به قدری جذاب بوده اند که رای مثبت شما را دریافت کرده اند. اما نکته ای که می تواند دانستن آن جذاب باشد این است که یک کلیپ عروسی در آتلیه عروس و داماد چگونه تولید می شود.؟ مراحل تولید شامل چند بخش می باشد اما در ابتدا آتلیه می بایست دارای کادر حرفه ای و تجهیزات بروز باشد.

نیرو و تجهیزات حرفه ای آتلیه عروس و داماد

همان طور که گفته شد هنگام تولید عکس و کلیپ عروسی نیاز به عکاس و فیلمبردار حرفه ای می باشد. لازمه تصویربرداری با کیفیت خوب و حرفه ای نیروی کاربلد و با تجربه است که با استفاده از تجربه های خود بتواند تصاویر خاص و زیبایی را خلق کند. در کنار افراد با سابقه استفاده از تجهیزات بروز و مدرن آتلیه عروس و داماد کمک می کند تا عکس و فیلمی حرفه ای با رعایت اصولی عکاسی و فیلمبرداری می باشد. همچنین تجهیزات نورپردازی پرتابل که بتوان آن ها را به محل تصویربرداری برد از لازمه های تصویربرداری حرفه ای می باشد.

آشنایی آتلیه عروس و داماد با سبک مورد علاقه عروس و داماد

یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای عروس و داماد و آتلیه باعث دردسر و ناراحتی می شود این است که هر دو درک خوبی از سلیقه و کار ندارند. عکس و فیلم عروسی کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد و زیبایی یا زشتی آن را سلیقه عروس و داماد تعیین می کند. در استودیو تصویر پس از عقد قرارداد و قبل از مراسم عروسی طی جلسه ای که بین مشاورین، عکاس و فیلمبردار و عروس و داماد برای تعیین سبک مورد علاقه عروس و داماد انجام می شود. یعنی آتلیه عکس و فیلم هایی با سبک های مختلف به عروس و داماد نمایش می دهد که متوجه سبک مورد علاقه آن ها می شوند و خروجی کار نیز باعث رضایت آن ها خواهد شد. بعد از آن نوبت به انتخاب سناریوی فیلمبرداری توسط عروس و داماد می رسد.

آغاز عکاسی و فیلمبرداری در باغ و عمارت

بعد از مشخص شدن سبک و سناریوی مورد علاقه عروس و داماد، نوبت به آغاز عکاسی و فیلمبرداری در باغ و عمارت می شود. البته موردی که باید به آن اشاره شود این است که باغ و عمارت نیز بر اساس بودجه و سلیقه عروس و داماد انتخاب می شود و معمولا آتلیه ها این تصمیم را بر عهده عروس و داماد می گذارند. همان طور که می دانید باغ و عمارت محلی برای عکاسی و فیلمبرداری می باشد که آتلیه ها برای شیک تر بودن کار خود از لوکیشن های باغ و عمارت استفاده می کنند. عمارت محلی رسمی طور است که بیشتر تصاویر آماده شدن عروس و داماد در آن ضبط می شود.

عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد در باغ و عمارت

 طراحی و ادیت عکس و فیلم در آتلیه عروس

در مرحله آخر تولید عکس و فیلم عروسی نویت ادیتورها و طراح ها می شود که آن را آماده نمایش کنند. عکس پس از عکاسی در آتلیه عروس و داماد و توسط ادیتور و طراح عکس، روتوش و طراحی می شود و در صورت داشتن آلبوم نیز طراحی آلبوم دیجیتال عروس انجام می شود. در فیلم نیز ادیتور و طراح فیلم بر اساس سناریوی فیلم، کلیپ را تولید می کند و در صورت در نظر داشتن عروس و داماد با موزیک پیشنهادی، آن را در کلیپ کار می کند. در آتلیه عروس و داماد می بایست همه اتفاقات و طراحی ها در عکس و فیلم طبق نظر و سلیقه عروس و داماد انجام شود و مورد پسند آن ها قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *