عکس و فیلم

عکس سر مجلسی عروس و داماد

آتلیه عکس عروس و داماد

عکس سرمجلسی عروس و داماد ایرانی در واقع عکسی است که از عروس و داماد در روز عروسی، فرمالیته یا در آتلیه گرفته می شود و تیم عکاسی مراسم پس از رتوش و ادیت، به صورت قاب یا شاسی آن را چاپ می کنند. این عکس می بایست در سایزهای بزرگ باشد تا به وضوح در نمای دید میهمانان باشد.

عکس سر مجلسی فرمالیته

در هنگام ضبط فیلم فرمالیته عروس و داماد عکاس نیز در حال عکاسی با ژست های مختص به لوکیشن مورد نظر است. فیلم فرمالیته معمولا در فضای باز مانند جنگل و دریا تصویربرداری می شود که در این دو لوکیشن عکس های بسیار زیبایی را می توان ثبت کرد. پیشنهاد استودیو تصویر برای زوج های جوانی که کلیپ فرمالیته را انتخاب می کنند عکس سر مجلسی فرمالیته است یعنی روز فرمالیته یک عکس مجلسی انتخاب کنند تا این عکس چاپ شده و در شب مراسم رو نمایی شود. این عکس ها برای اکثر افراد و میهمانان جذاب خواهد بود که تصویری متفاوت از شب عروسی شما خواهند دید.

آتلیه عروس تصویر

آتلیه عکس سر مجلسی

عکس سر مجلسی باغ و عمارت

امروزه زوج های جوان بسیار علاقمند به عکاسی و فیلمبرداری در باغ و عمارت دارند. باغ و عمارت بدلیل لوکیشن های طراحی شده بسیار زیبا و جذاب هستند و عکاسی و فیلمبرداری در باغ و عمارت بسیار شیک و زیبا خواهد بود. عکاسی عروس در باغ و عمارت صحنه های عاشقانه و خاص را رقم می زند که زیبایی آن در قالب تخته شاسی و رونمایی در شب عروسی بسیار هیجان انگیز می باشد. پس از عکاسی در روز مراسم فایل عکس توسط طراح و ادیتور عکس رتوش و طراحی می شود و پس از آن برای چاپ آماده می شود و بعد از چاپ به محل برگزاری مراسم ارسال می شود.

آتلیه عروس

انتخاب آتلیه عروس خوب بسیار مشکل و پر استرس می باشد زیرا شب عروسی محل آزمون و خطا نیست و این مرحله از زندگی دیگر به عقب برنمیگردد. سعی کنید به آتلیه های مختلف  بروید و نمونه کار های آن آتلیه را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید. دقت کنید که نمونه هایی که به نمایش می دهند با آرم و لگوی آتلیه دیگری نباشد زیرا متاستفانه برخی از همکاران از نمونه کارهای آتلیه های دیگر سوء استفاده می کنند و به جای نمونه کارهای خود نمایش می دهند.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با توجه تجربه خود و اوضاع نابسامان اقتصادی کشور، منویی طراحی نموده است که حداقل خدمات مورد نیاز در یک مراسم عروسی می باشد. استودیو تصویر به شما ضمانت خواهد داد که در کیفیت عکس و فیلم شما چیزی کم نمی گذارد و براساس بودجه شما خدمات را در نظر خوهد گرفت.

ما تصویربرداری عروس وداماد را تخصص خود می دانیم زیرا تمام فعالیت ما در یک دهه گذشته در این بخش بوده و با توجه به تجربه به دست آمده رضایت شما را از انتخاب استودیو تصویر تضمین می نماید.

برای مشاوره و بازدید از نمونه کار عروس استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *