عکس و فیلم

عروسی

عروسی

عروسی مهم ترین شب در زندگی یک زوج می باشد و برگزاری مراسم یکی از دغدغه های زوج ها در شروع زندگی مشترک می باشد. هزار و یک کار ریز و درشت است که باید به موقع و درست انجام شود تا بتوانید یک جشن ایده آل بگیرید و همه چیز همانطور که دوست دارید پیش برود. برای همه، این شب اهمیت خاصی دارد و دوست دارند جشنی بگیرند که خاطره اش برای همیشه ماندگار شود. البته لازم نیست که نگران شوید فقط کافی است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و پیش از آن که دست به کار شوید حساب و کتاب همه چیز را بکنید. رزرو تالار، سفار ش لباس عروس، کت و شلوار دامادی، انتخاب آرایشگاه، گل فروشی و آتلیه عکاسی بعضی از کار هایی است که باید در لیست قرار بگیرد.

نامزدی

بعد از تفاهم و توافق های اولیه که برای ازدواج انجام می شود جشن کوچکی گرفته می شود که به آن شیرینی خوران گفته می شود و در آن خانواده و فامیل دسته اول عروس و داماد حضور دارند و خانواده داماد هدایایی را به عروس پیشکش می کنند این هدایا را در سینی تزیین شده یا در سبد گذاشته و به خانه عروس میبرند و حلقه نشون را دست عروس می کنند. طرفین دوران نامزدی یعنی دوران آشنایی عقد تا عروسی را آغاز می کنند. دورانی که برای شناخت بیشتر و شروع یک زندگی بهتر است.

فیلم نامزدی

عقد

مراسم عقد ایرانی ها برمی گردد به ایران باستان و آیین زرتشت که معمولا بعد از مراسم شیرینی خوران و آشنایی دو خانواده صورت میگیرد و پس از آن عروس و داماد به خرید حلقه و آینه و شمعدان میروند و قراره محضر گذاشته میشود و عروس و داماد پای سفره عقد می نشینند و خطبه عقد خوانده می شود و پس از محرم شدن چشن کوچکی برگزار میشود که در آن خانواده عروس و داماد و فامیل های دسته اول حضور دارند. در این دوران خانواده ها باهم رفت وآمد می کنند و عروس و داماد مقدمات مربوط به عروسی را انجام می دهند.

آتلیه عروسی

یکی از مهم ترین نکات در برپایی جشن عروسی انتخاب آتلیه عروس می باشد. اهمیت انتخاب یک آتلیه خوب جهت تصویربرداری مراسم عروسی به این دلیل است که عروسی برای هر فردی ممکن است یک بار اتفاق بیفتد پس می بایست از آن یکبار بهترین استفاده را داشته باشید تا عکس و فیلم های خوبی به یادگار داشته باشید. بعد از مراسم عروسی این عکس و فیلم است که مدتها به یادگار می ماند و با هر بار دیدن عکس و فیلم خاطره های بهترین شب زندگی تان را مرور می کنید.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با بهترین تجهیزات تصویر برداری و نورپردازی مدرن بهترین گزینه برای تصویر برداری عکس و فیلم های جشن شما می باشد. دلیل انتخاب آتلیه تصویر این است که نزدیک به دهه تجربه تصویربرداری عروس دارد و با کادری مجرب و تحصیلکرده آماده خدمتگزاری برای شما زوج های جوان می باشد. همچنین با تماس با دفتر استودیو تصویر می توانید به طور رایگان و به صورت تلفنی و حضوری مشاوره بگیرید.

جهت تماس با استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *