عکس و فیلم

طراحی آلبوم عروس

طراحی آلبوم عروس

امروزه طراحی البوم عروس برای عروس و داماد محبوبیت خاصی دارد و عروس و دامادها علاقمند به طراحی آلبوم عروس خود هستند. معمولا آلبوم عروس سایزهای بزرگی دارد و در سایزهای 60*30، 70*40 و 70*100 هستند که معقول ترین آن سایز 70*40 می باشد. آلبوم یا همان ژورنال عروس در طرح ها و رنگهای مختلفی است که بر اساس در خواست عروس و داماد تهیه می شود.

آلبوم دیجیتال عروس

آلبوم دیجیتال عروس آلبومی است که پس از عکاسی حرفه ای، ادیتور یا طرح عکس آن را طراحی می کند. طراحی آلبوم دیجیتال عروس، نیاز به تجربه و تسلط بر نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ دارد. پس از طراحی آلبوم دیجیتال عروس، آن را در سایز تعیین شده کراپ یا قیچی می کنند تا آماده برای چاپ عکس باشند. نکته بسیار مهم در چاپ عکس، رنگ و نور طبیعی آن می باشد. برخی مواقع به دلیل بد بودن کیفیت دستگاه چاپ عکس رنگ و نور آن تغییر می کند و عکس دچار یکنواختی رنگ می شود. پس از چاپ عکس آلبوم توسط صحاف تهیه می شود و عکس های چاپ شده بر روی آلبوم صحافی می شود.

آلبوم دیجیتال عروس

نکات مهم آلبوم طراحی آلبوم دیجیتال عروس

در مرحله اول طراحی آلبوم عروس، طراح می بایست دید خلاقانه به موضوع داشته باشد. یک طراح خوب باید عکس های مناسبی برای طراحی انتخاب کند، به طور مثال اگر طراحی شما عکس باغ و عمارت است، باید عکسی را کنار آن قرار دهید که به در باغ و عمارت گرفته شده است. در واقع در طراحی آلبوم دیجیتال عروس رعایت اصول عکاسی امری بسیار مهم است که می بایست به آن توجه کرد.

آتلیه عروس و طراحی آلبوم دیجیتال عروس

برای طراحی مد نظرتان برای آلبوم دیجیتال عروس، می بایست به دنبال آتلیه عروس باشید که سبک کاری و عکس های آن با سلیقه شما همخوانی داشته باشد. عکس و فیلم عروس و داماد کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد و هر آنچه مورد پسند عروس و داماد باشد بهترین کار خواهد بود. اما آتلیه عروسی که متخصص در امر عکاسی و طراحی باشد را باید پیدا کنید. آتلیه ای که به صورت تخصصی بر روی عروس و داماد فوکوس داشته و با سابقه و با تجربه باشد بهترین انتخاب خواهد بود.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با بیش از یک دهه تصویربرداری عروس و داماد و ابداع کننده فیلم های فرمالیته عروس و داماد آماده پدیرایی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه کار های این استودیو می باشد. آتلیه تصویر با بهره‌گیری از بهترین اساتید تصویربرداری و طراحی سعی بر این دارد روز و شبی خاطره  انگیز را در قاب تصویر برای شما به بهترین نحو ممکن ثبت نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هاهنگی جهت بازدید نمونه کار به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =