عکس و فیلم

ساخت و تهیه کلیپ عروس و داماد

آتلیه عروس و داماد اسپرت

امروزه اهمیت به عکس و فیلم بسیار زیاد شده است بخصوص برای زوج های جوان که قصد برپایی مراسم عروسی دارند و می خواهند تصویربردای انجام دهند. اگر عروس و داماد بر کار عکس و فیلم خود حساسیت داشته باشند و سخت گیر باشند کاملا طبیعی و فابل درک است. در واقع درست این است که روی عکاسی و فیلمبرداری حساس باشید و در انتخاب آتلیه عروس دقت نمایید. آتلیه عروس و داماد اسپرت برای ساخت کلیپ اسپرت باید متخصص در این عرصه تصویربرداری باشد.

مهم ترین وظیفه آتلیه عروس

آتلیه عروس و داماد وظیفه بسیار مهمی در عروسی دارد. طوری که اکثر افراد مهم ترین بخش عروسی را آتلیه عروس و داماد می دانند. عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد نیاز به تجربه و تخصص دارد. تجربه و آموزش در تصویربرداری در عکاسی عروس و داماد حرف اول را می زند. ساخت کلیپ نیز یکی از مهم ترین وظیفه های آتلیه عروس و داماد می باشد. لازمه یک کلیپ خوب فیلمبرداری و شات های حرفه ای می باشد که بر اساس داستان یا سناریوی مشخص انجام می گیرد. استودیو تصویر با فیلمبرداری حرفه ای و کادر متخصص که به صورت تخصصی در امر عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد فعالیت می کند یکی از با سابقه ترین آتلیه های تهران می باشد.

محبوب ترین کلیپ عروس و داماد

بدون شک یکی از محبوب ترین فیلم های عروس و داماد در میان زوج های جوان کلیپ اسپرت عروسی می باشد. کلیپ اسپرت عروسی به دلیل تصویرهای جذاب و عاشقانه مورد توجه جوانان قرار گرفت و رفته رفته به جزئی از فیلم های عروس و داماد شده است. کلیپ اسپرت را در مناطق مختلفی می توان تهیه کرد. به عنوان مثال می‌توانید در باغ و عمارت باشید یا باشگاههای اسب سواری و بیلیارد. البته شاید بهترین گزینه مناطق کوهستانی و دریا باشد که زیبایی آن را چند برابر می کند.

آتلیه عروس داماد اسپرت

سوالی که ذهن عروس و داماد را درگیر می کند

یکی از سوالاتی که در مورد فیلمبرداری اسپرت یا عروسی به ذهن زوج های جوان می رسد این است که آیا باید در مقابل دوربین به مانند بازیگر نقش بازی کنند؟ جواب این سوال خیر است و احتیاجی به نقش بازی کردن عروس و داماد نیست. در واقع امروزه عکاسی و فیلمبرداری عروسی به صورت رئال انجام می شود یعنی از رفتار طبیعی عروس و داماد عکس و فیلم تهیه می شود به علاوه آن که حرکات و ژست های مد نظر عکاس و فیلمبردار آتلیه عروس را می بایست انجام دهید.

کلیپ پروجکشن اسپرت

این روزها عروس و دامادها علاقمند هستند تا در شب مراسم عروسی و در میان میهمانان کلیپی از خودشان پخش شود. یکی از این این کلیپ ها کلیپ اسپرت می باشد که از قبل تهیه و تدوین می شود و آماده پخش در سالن می باشد. این موضوع مستلزم دارا بودن سیستم پخش تصویری و صدا می باشد. برخی تالارها دارای تلوزیون های بزرگ یا ویدئو پروجکشن هستند. اما اگر این سیستم را نداشتند، می بایست برای تهیه یا اجاره آن از قبل با آتلیه عروس و داماد اسپرت هماهنگ نمایید.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با یک دهه سابقه عکاسی و فیلمبرداری عروسی بخصوص ساخت کلیپ اسپرت آماده میزبانی از شما زوج های جوان جهت بازدید از نمونه کار این استودیو می باشد. استودیو تصویر مفتخر به برگزاری بیش از دو هزار پروژه تصویربرداری عروس  و داماد در ایران می باشد. همچنین این استودیو دارای کادر متخصص خانم جهت آتلیه عروس مذهبی می باشد.

برای اطلاع از قیمت پکیج ها و تماس با استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =