عکس و فیلم

ساخت موزیک ویدئو

موزیک ویدئو

موسیقی هنر بیان احساسات به کمک آوا، هنر و احساسات می باشد و عوامل تشکیل دهنده آن ریتم، ملودی و هارمونی می باشد. موسیقی پیشینه بسیار کهنی دارد و قرن های بسیاری است که مردم با شنیدن آن واکنش نشان دادند و در همه دنیا علاقمندان زیادی پیدا کرد.

موزیک ویدئو

امروزه ساخت کلیپ برای موزیک برای طرفرداران خواننده موزیک بسیار جذاب است به طوری که شنیدن آن به همراه تصویر های جذاب موزیک را ماندگار و شنیدنی تر می کند. بسیاری از خوانندگان در اروپا و آمریکا موزیک جدید خود را به صورت موزیک ویدئو منتشر می کنند. به طور کلی ساخت موزیک ویدئو خوب در محبوب شدن اثر تاثیر بسیاری دارد که این امر کاملا ثابت شده می باشد. در دنیای امروز، موزیک ویدئوها با طراحی و کارگردانی های بسیار جالبی منتشر می شوند که دلیل آن می تواند تنوع در عرصه باشد زیرا سبک ساخت ویدئو های منتشر شده شباهت زیادی با یکدیگر دارند.

استودیو تصویر موزیک ویدئو

ویدئو موزیک استودیو تصویر

اهمیت ساخت موزیک ویدئو

ساخت موزیک ویدئو اهمیت بسیاری در محبوب شدن اثر یک خواننده دارد به همین دلیل است که افراد تمایل به ساخت ویدئویی جذاب و خاص هستند. در ساخت موزیک ویدئو عوامل بسیاری هستند که به زیبا شدن کلیپ کمک می کنند اما کارگردانی ساخت کلیپ مهم ترین امر می باشد. کارگردان، می بایست با توجه به ریتم و موضوع موزیک داستان ویدئویی خلق کند و با خلاقیت خود تصویر و داستان ویدئو را بسازد.

تجهیزات سینمایی و نورپردازی حرفه ای

تجهیزات و نور پردازی حرفه ای یکی از عوامل بسیار مهم یک کلیپ حرفه ای و زیبا می باشد. این تجهیزات شامل دوربین حرفه ای، کرین، هلی شات، اسلایدر، استبلایزر و تجهیزات حرفه ای نور می باشد.

تجهیزات ساخت موزیک ویدئو

تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی تصویر

تدوین

پس از تصویربرداری، ظبط و اجرا نوبت به میکس و تدوین فیلم می رسد. در واقع این تدوین است که تصاویر ظبط شده را با حساسیت و خلاقیت تدوینگر، به بهترین شکل در کنار هم قرار می دهد تا معنا و مفهوم کلیپ نمایان شود. ادیت یا تدوین آخرین مرحله فیلم سازی می باشد و پس از آن کلیپ قابل نمایش خواهد بود.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با دارا بودن بهترین تجهیزات سینمایی، نورپردازی حرفه‌ای و کادری مجرب و تحصیکرده پیشرو در ساخت موزیک ویدئو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید نمونه کارهای استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *