عکس و فیلم

تدوین فیلم عروسی

آتلیه تدوین فیلم عروسی

تدوین یا “EDITHE” یکی از مراحل آخر در فیلم سازی می باشد. تدوین فیلم عروسی به معنی مرتب کردن و چسباندن تصاویر ظبط شده به یکدیگر است که با نرم افزار های متعددی این کار انجام می شود. یکی از پر قدرت ترین نرم افزار های ادیت نرم افزار “Adobe Premier” می باشد. در واقع ادیت ایجاد ساختار مفهومی همراه با ریتم می باشد.

فیلم عروسی

یکی از خاطراتی که همیشه در تصویر به یادگار می ماند فیلم عروسی و عکس عروسی می باشد. تصویری که با هر بار دیدن آن می توانید خاطره های تکرار نشدنی را مرور کنید و از دیدن آن لذت ببرید. اما تصویر برداری نکات و تکنیک های بسیاری دارد که نیازمند تصویر برداری با دانش، خلاق و تحصیلکرده می باشد. استودیو تصویر با کادری باتجربه، تحصیلکرده و خلاق این تضمین را به شما می دهد که با خلق تصویری نوآورانه و حرفه ای شما را شگفت زده خواهد کرد.

تدوین فیلم عروسی در استودیو عکس و فیلم تصویر

تدوین، نقش بسیار پر رنگی در زیبا دیده شدن یک فیلم عروسی می باشد و باعث می شود تا شاهد داستانی زنده و پویا باشید و از فیلم عروسی خانواده خود لذت ببرید. عواملی که با تدوین بر روی فیلم اعمال می شوند شامل موارد زیر می باشد.

  • قرار دادن افکت های صوتی
  • صدا گذاری و پخش موزیک
  • ایجاد جلوه های تصویری
  • قرار دان افکت های تصویری و تنظیم نور و رنگ فیلم
  • چسباندن و جدا کردن فیلم
  • خروجی فیلم با همه فرمت ها
  • تغییر و اصلاح فیلم به سلیقه عروس و داماد

استودیو تصویر با یک دهه سابقه در تصویربرداری عروسی در داخل و خارج از کشور، با تیم وکادری مجرب در عکاسی، فیلمبرداری، صدابرداری و تدوین فیلم عروسی آماده خدمت گذاری به شما می باشد.

تدوین فیلم عروسی

تدوین فیلم عروس و داماد

عکس و فیلم عروس

انتخاب آتلیه یا استودیو عکس و فیلم نکته ای بسیار مهم می باشد که می‌بایست برای این انتخاب فرصت کافی داشته باشید تا با بازدید از نمونه کارهای استودیو عکس و فیلم هایی که با سلیقه شما همخوانی دارد را پیدا کنید. وجود نیروی خوب و کادر خوش اخلاق و خلاق که به حرفه خود مسلط باشند، از سرمایه های یک آتلیه می باشد. عروس و داماد در استودیو تصویر مشاوره می شوند و نیروی ما با سلایق و ایده های شما آشنا می شوند و در کنار آن مشاور استودیو تصویر بر اساس نوع چهره و زیبایی های عروس و داماد تصویرهای خاص و خلاقانه پیشنهاد می کند تا بهترین تصاویر را برای بهترین روز زندگی شما ثبت نماییم.

پیش از پیش از انتخاب استودیو تصویر متشکریم و آن را افتخار خود می دانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جلسه مشاوره به اطلاعات تماس مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =