عکس و فیلم

آلبوم دیجتال عروس

آلبوم دیجیتال عروس

آلبوم دیجیتال عروس به مجموع عکس های گرفته شده در روز عروسی که در یک آلبوم عکس جمع آوری می شود، گفته می شود. معمولا عکس های آلبوم دیجیتال عروس طراحی می شود تا مجموعه زیباتری شکل بگیرد. آلبوم دیجیتال عروس مدتها به یادگار می ماند و می تواند خاطره های عروسی تان را زنده نگه دارد.

آلبوم دیجیتال عروس و داماد

پروسه 0 تا 100 تولید آلبوم دیجیتال عروس و داماد تماما به صورت دیجیتال انجام می گیرد یعنی برای عکاسی از دوربین دیجیتال استفاده می شود همچین برای طراحی این عکس ها از نرم افزار های دیجیتالی و کامپیوتری و برای چاپ نیز از چاپ دیجیتال استفاده می گردد. به همین دلیل آلبوم ها را آلبوم دیجیتال می نامند.

آلبوم عروس و داماد

مجموع عکس های عروسی عروس و داماد که در روز عروسی عکاسی می شود و به وسیله نرم افزار به صورت های مختلف طراحی می شود و به شکل زیباتری در می آیند را آلبوم دیجیتال عروس می گویند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اطلاع رسانی بیشتر اکثر زوج های جوان تمایل به آلبوم دیجیتال عروس و داماد دارند.

آلبوم عروسی

طراحی عکس عروسی و آلبوم دیجیتال عروس و داماد

در دنیای امروز طراحی عکس عروسی بسیار محبوب است و افراد با طراحی و ادیت عکس های خود موافق هستند. در ادیت یا ویرایش عکس نور و رنگ آن تنظیم می گردد به عنوان مثال اگر عکسی تیره است می توان آن را با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ که بسیار قدرتمند است روشن تر کرد و نور آن را تنظیم کرد. طراحی و تلفیق عکس عروسی نیز جزو طراحی در آتلیه عروس می باشد.

عکاسی حرفه ای عروسی

گروه عکاسی حرفه عروسی نقش بسیار مهمی دارند زیرا می بایست تجربه کار عروسی را داشته باشند و علم آن را بدانند. در انتخاب آتلیه عروس خود دقت زیرا عروسی جای آزمون و خطا نیست و باید به بهترین شکل ممکن تصویربرداری شود. در آلبوم دیجیتال عروس عکاس نقش اول را دارد زیرا اوست که باید لحظات را به زیبایی به تصویر بکشد. یک عکاس خوب و حرفه ای باید عکس های خاص با رنگ و نور خوب بگیرد تا طراح برای انتخاب عکس و ادیت آن مشکلی نداشته باشد.

آتلیه عروس

استودیو تصویر

آتلیه تصویر بیش از یک دهه است که تصویربرداری عروس و داماد به صورت حرفه ای انجام می دهد. ساخت کلیپ فرمالیته، کلیپ عروسی و کلیپ اسپرت تخصص این آتلیه می باشد. کادر استودیو تصویر از اساتید و علاقمندان این رشته جذاب می باشند که باعث می شود تا خروجی کار با کیفیت فوق العاده و حرفه ای باشد.

برای بازدید از نمونه کار آلبوم دیجیتال عروس و مشاوره با استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *