عکس و فیلم

آرایش فرمالیته عروسی

آرایش فرمالیته عروسی

آرایش فرمالیته عروسی یکی از بزرگترین نگرانی های عروس و داماد می باشد زیرا در فرمالیته فرصت چندانی برای آرایش فرمالیته عروسی ندارند. البته اگر مایل باشند که تصویربرداری فرمالیته آنها در یک روز انجام شود. راه دیگری نیز برای حل این مشکل هست و آن هم این است که آرایشگر فرمالیته عروس نیز همراه آنان به لوکیشن فرمالیته بیاید.

در آرایش فرمالیته سخت گیر نباشید

عکس و فیلم فرمالیته به اندازه کافی زیباست و جذابیت بسیاری دارد و شما نباید نگران آرایش و میکاپ فرمالیته باشید. حتی خودتان نیز می توانید آرایش کنید اما باز هم روی آرایش حساس هستید ابتدا با هماهنگی آتلیه عروس، آرایش فرمالیته انجام دهید و بعد به لوکیشن فرمالیته بروید. در کل آرایش فرمالیته عروسی موضوعی نیست که نگران آن باشید و فرمالیته به این منظور انجام می شود که تمرینی هم باشد برای روز عروسی و اینکه می توانید نواقص خود را برای روز عروسی برطرف کنید.

آرایش ملایم فرمالیته عروسی

برخی از خانم ها برای روز فرمالیته آرایش غلیظ را در نظر دارند و و دوست دارند حسابی آرایش داشته باشند. این یک تفکر اشتباه است که اگر برای فرمالیته غلظت آرایش خود را بیشتر کنید زیباتر خواهید شد. در دختران هر چقدر آرایش ملام تری داشته باشید چهره شما دخترانه تر خواهد بود و این موضوع جذابیت شما را دو چندان می کند.

آرایش و میکاپ مات فرمالیته

اکثر افراد و زوج های جوان دوست دارند که فیلم فرمالیته خود را در تابستان و بهار تصویربرداری کنند زیرا در فصل ها مناطق زیبا و سرسبز هستند و کلیپ را جذاب تر می کند. این فصل بسیار گرم هستند و باعث تعرق بدن شما خواهد شد. تعرق بدن باعث می شود تا میکاپ شما براق شود و چهره عروس به هم می ریزد. اما اگر آرایش و میکاپ مات فرمالیته داشته باشید، از این اتفاق جلوگیری می کند.

آرایش و میکاپ مات فرمالیته

آتلیه فرمالیته

برای مشاوره هر چه بهتر شدن آرایش و میکاپ فرمالیته عروسی می توانید از آتلیه عروس و داماد مشورت بگیرید. استودیو تصویر با بیش از یک دهه سابقه تصویربرداری فرمالیته، اسپرت، عروسی و سالگرد ازدواج، آماده مشاوره برای هر چه زیبا تر شدن شما و فرمالیته شما می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که آتلیه فرمالیته انتخابی شما می بایست دارای شرایطی نیز باشد و یکی از شرایط تخصصی بودن آتلیه و فوکوس آن بر روی عروس و داماد می باشد.

مزایای فرمالیته عروسی

فرمالیته یعنی تشریفات و ظاهر سازی. عملی که برای تمرین روز عروسی و تهیه کلیپی زیبا با لباس و چهره‌ای متفاوت نسبت به عروسی انجام می شود. فرمالیته مزایای بسیاری دارد اما مهم ترین حسن آن کاهش استرس و اضطراب عروس و داماد می باشد. در کنار آن تمرینی می شود برای روز عروسی تا اگر نقصی دارید برای روز عروسی آن را برطرف کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید نمونه کار به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *