عکس و فیلم

آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی

آتلیه در زبان فرانسوی به معنی کارگاه می باشد، یعنی فضایی که عده ای در آن مشغول به کارهای هنری هستند. آتلیه در لاتین “Atelire” نوشته می شود. آتلیه عکاسی را در ایران به نام فضایی که مخصوص عکاسی است می شناسند. آتلیه عکاسی فضایی است با دکورهای متفاوت که هر کدام برای موضوعی می باشد. برخی از آتلیه عکاسی ها تخصصی بر روی یک موضوع فعالیت می کنند.

آتلیه  عکاسی عروس

آتلیه عروس می بایست در فضایی با دکورهای عروس گونه باشد. این دکورها شامل آینه و کنسول، صندلی و مبل عروس، پرده و فون در رنگهای مختلف می باشد که عکاس می بایست با خلاقیت و طبق متدهای روز عکاسی نماید. نور پردازی در آتلیه عکاسی نیز بسیار نقش مهمی در زیباتر شدن تصویر می کند و آتلیه عروس می بایست از تجهیزات حرفه ای نورپردازی بهره مند باشد. نیروی متخصص آتلیه تصویر با چندین سال موفق در عکاسی عروس و داماد آماده خدمت گذاری شما زوج های جوان می باشد. برای مشاوره و بازدید از نمونه کارهای استودیو تصویر اینجا کلیک کنید.

آتلیه عکاسی کودک

در این آتلیه عکاسی اکثرا با دکورهای کودکانه تزیین می شود. دکور های کودک شامل کلبه، نیمکت، وان حمام، خودرو پلاستیکی، زیلو، کیک تولد و اسباب بازی کودک می باشد. عکاس کودک باید صبور بشد تا بتواند لحظات ناب کودک را شکار کند زیرا کودکان معمولا با فضای آتلیه دیر ارتباط برقرار می کنند. رفتار عکاس کودک برای کودکانی که برای اولین بار وارد آتلیه می شوند بسیار تاثیر گذار است زیرا آن خاطره از آتلیه عکاسی در ذهن کودک باقی مانده و پرورش پیدا می کند. عکاسان استودیو تصویر با آموزش و تحصیل این موارد کاملا به علم و فنون عکاسی از کودکان آشنا هستند.

آتلیه عکاسی مدلینگ

در این آتلیه عکاسی دکورهای بسیار ساده ای مانند پس زمینه، فون و پرده استفاده می شود و اکثرا روی خلاقیت و حرفه عکاس می چرخد. در عکس مدلینگ عکاس با دید حرفه ای خود از ژست های طبیعی فرد تصویری زیبا خلق می کند. نور پردازی در این آتلیه می بایست به صورت پیشرفته وجود داشته باشد زیرا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

آتلیه عروسی

آتلیه عکاسی عروسی

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری در اروپا

در کشورها و فرهنگ های مختلف فیلمبرداری با یکدیگر متفاوت است و سلیقه افراد تفاوت دارد. به طور مثال عکاسی و فیلمبرداری در اروپا به طوری است که روز عروسی تیم عکاسی و فیلمبرداری از اول صبح در محل عروس داماد حضور دارند و از ابتدای صبح و حاضر شدن عروس و داماد تصویربرداری می کنند. این عمل به طور کاملا رئال صورت می گیرد و هیچ فیلم نامه یا سناریویی وجود ندارد. در مرحله بعد عکاسی و فیلمبرداری از خانواده و حاضر شدن عروس و داماد صورت می گیرد.

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری در فرهنگ ایرانی

بر خلاف کشورهای اروپایی در ایران عکاسی و فیلمبرداری کاملا متفاوت از آن چیزی است که آنها اجرا میکنند. در ایران فیلمبرداری به صورت سناریو و فیلم نامه کارگردانی می شود و به صورت حرفه ای و متفاوت به آن توجه می شود. البته کشورهای دیگر با دیدن این فیلم نامه ها و این سبک از فیلمبرداری عروس و داماد نظر مثبت داشته اند و در برخی کشورها نیز این امر در حال انجام شدن می باشد. می توان گفت در امر عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد با سناریو نویسی و فیلم نامه، ایران یکی از قطب های دنیا به شمار می رود.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با چندین سال سابقه تصویر برداری عروس و داماد شما را به بازدید ار نمونه های عروس این استودیو دعوت می کند و سوربرایز ویژه ای برای شما خواهد داشت. سورپرایز ما برای شما نمونه های خاص از تصویربرداری عروس و داماد می باشد. تصویربرداری با سناریو و فیلم نامه نویسی تخصص استودیو تصویر می باشد.

برای ارتباط با آتلیه عکاسی استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =