عکس و فیلم

آتلیه سهروردی

آتلیه سهروردی

آتلیه تصویر واقع در سهروردی، یکی از بهترین آتلیه های تهران می باشد. این آتلیه به صورت تخصصی کار عروس و داماد و ودینگ انجام می دهد. بسیاری در موقعیت مکانی سهروردی به دنبال آتلیه سهروردی هستند که آتلیه تصویر کی از بهترین گزینه ها خواهد بود. استودیو تصویر در سهروردی شمالی (سید خندان) واقع شده است و از موقعیت مکانی بی نظیری برخوردار است زیرا دسترسی به این نقطه بسیار سهل و آسان است.

آتلیه سهروردی، استودیو تصویر

استودیو تصویر در پل سیدخندان، ابتدای سهروردی شمالی واقع شده است و از نظر مکانی موقعیت بسیار خوبی دارد زیرا به دلیل وجود پایانه، ترمینال و ایستگاه مترو دسترسی به این منطقه بسیار سهل و آسان می باشد. در کنار آن منطقه سهروردی، سیدخندان مرکز و قلب اداری و تجاری تهران محسوب می شود. آتلیه تصویر به صورت حرفه ای بر روی عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد، فرمالیته و اسپرت فوکوس دارد و این حرفه را تخصص خود می داند.

استودیو تخصصی عروس و داماد

همان طور که می دانید روز ازدواج و عروسی مهم ترین روز زندگی هر فردی می باشد، پس در این روز باید بهترین بود و بهترین ها را برای خود انتخاب کنید. به همین دلیل می بایست به دنبال آتلیه یا استودیو تخصصی عروس و داماد باشید تا عکاسی و فیلمبرداری شما را به بهترین نحو ممکن ثبت نماید. به عقیده بسیاری، انتخاب آتلیه عروس و داماد یکی از مهم ترین انتخاب شما در فرآیند عروسی می باشد، زیرا این تصویر ماندگارترین تصویر شما در زندگی خواهد بود.

امنیت عکس و فیلم

یکی از مهم ترین نکاتی که بسیاری از افراد نگران آن هستند موضوع امنیت عکس و فیلم می باشد. افرادی که در آتلیه عکاسی می کنند یا عروس و داماد ها که موضوع عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی را به آتلیه ها واگذار می کنند، نگران امنیت آنها هستند. اما چه شرایطی را باید در نظر بگیریم تا نگرانی ما از امنیت عکس و فیلم ازبین برود؟

اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران طی اطلاعیه ای بار ها اعلام کرده که از مجوز کسب و فعالیت آتلیه ها اطمینان حاصل کنید سپس عکاسی و فیلمبرداری را به آنها محول کنید، زیرا آتلیه های دارای مجوز ملزم به رعایت حقوق مشتری و امنیت کامل عکس و فیلمها می باشند.

قیمت آتلیه

یکی از موضوعاتی که مخصوصا عروس و دامادها می بایست به آن توجه کنند قیمت منطقی پکیج های عروس و داماد می باشد. بسیاری از آتلیه های غیر مجاز با ظاهر نمایی قصد فریب عروس و داماد را دارند و با قیمت های باورنکردنی و غیر منطقی، ذهن آنها را درگیر می کند. امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =