عکس عروس و داماد

هنر عکاسی عروسی

آتلیه عکاسی عروس و داماد

عکاسی یک هنر بزرگ است که تفاوت در نگاه را ایجاد می کند. هنری است که خاطرات و اتفاقات این دنیای بی نظیر ثیت و ماندگار می کند. کمتر کسی نگاهش به عکاسی عمیق و موشکافانه است اما اگر کمی به این هنر فکر کنیم متوجه زیبایی و بزرگی آن خواهیم شد. وقتی که این هنر با تصویر عروس و داماد تلفیق شود تصویر فوق العاده ای را رقم می زند. عکس عروس و داماد همرا با آمیزه ای از عشق و هنر می باشد.

اهمیت عکس و عکاسی

ثبت لحطات خاص و ناب عروسی جایی اهمیت دارد که دیگر عزیزی در بین شما نخواهد بود و با دیدن عکس ها خاطرات خود را زنده می کنید. خاطرات عروسی دیگر تکرار نخواهد شد پس عکس ها و ژست های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و آن را با عکاس آتلیه عروس و داماد خود در میان بگدارید. عکس های خانوادگی در جشن عروسی بسیار خاطره انگیز خواهد بود. البته عکاس حرفه ای آتلیه عکاسی عروس و داماد کار خود را بلد است و او می داند چه عکس هایی خاطره انگیز می باشد.

پرسنل استودیو تصویر

کادر با تجربه و مجرب استودیو تصویر 12 نفر می باشند که شامل تیم عکاسی، تیم فیلمبرداری، گروه ادیت و تدوین، مشاوره و مدیران این استودیو می باشند. تیم فیلمبرداری و عکاسی تصویر، همگی فارق التحصیل در رشته های هنر و عکس و فیلم می باشند و دارای مدارک بین المللی هستند. مدیران و مشاورین آتلیه عکاسی عروس و داماد از اساتید این حرفه می باشند که سعی در این دارند تا تجربیات خود را به مشتریان این استودیو منتقل کنند تا در کنار ما بهترین شب زندگی شان را در آرامش و با ثبت لحظات خاطره انگیز سپری کنند.

استودیو تصویر همراه شما در روز عروسی

یکی از بهترین های آتلیه های عکاسی عروس و داماد در تهران استودیو تصویر می باشد. شما می توانید با حضور در این استودیو درخواست کنید تا اطلاعات تماس مشتریان قبلی این استودیو را در بگیرید و با تماس با این مشتریان از خدمات این استودیو برای مشتریان خود مطلع شودید تا با خیالی راحت آتلیه خود را انتخاب نمایید. آتلیه تصویر با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه تصویربرداری عروس و داماد مفتخر است تا در بهترین شب زندگی تان در کنار شما باشد تا بهترین لحطات شما در قابی منحصر به فرد ثبت نماید.

طراحی عکس آتلیه عروس و داماد

یکی از نکته های مهم عکس عروس و داماد طراحی، ادیت و روتوش آن می باشد. در گذشته روتوش عکس عروس و داماد فرمت متفتوتی داشت و چهره ها زیاد روتوش می شدند. اما امروزه روند تکنولوژی و علاقه مردم به روتوش طبیعی است. یعنی در عکس عروس و داماد فقط نواقصی مثل جوش یا تیرگی روتوش می شود و تصویر رئال تری را شاهد هستیم.

آلبوم دیجیتال آتلیه عروس و داماد

با روند تکنولوژی و مدرن شدن دنیای امروز، آلبوم عروس و داماد از حالت معمولی به حالت دیجیتال تغییر کرده است. در استودیو تصویر آلبوم دیجیتال به این صورت تهیه می شود که بعد از عکاسی حرفه ای از عروس و داماد بدست طراح و ادیتور این استودیو طراحی می شود. در ادامه بعد از طراحی در سایز و تعداد صفحات مشخص شده صحافی شده و آلبوم طبق رنگ و سلیقه عروس و داماد طراحی خواهد شد.

برای تماس و بازدید نمونه کار آتلیه عکاسی عروس و داماد تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *