عکس عروس و داماد

عکس عروسی

عکس عروسی

عکس عروسی یک رویا در زندگی هر فرد، مخصوصا در سنین نوجوانی است. عکس عروسی یکی از ماندگارترین تصاویر، در طول زندگی خواهد بود. ازدواج یک اتحاد احساسی بین یک زن و مرد است و عشق ورزیدن به همسر مسیر جدیدی را تحت عنوان مسئولیت پذیری پیش روی ما قرار می دهد. اتحاد و همبستگی زن و شوهر آن ها از استرس ها و روزهای سخت زندگی نجات خواهد داد.

عکس عروس و داماد

بدون شک ازدواج مهم ترین اتفاق زندگی هر فردی خواهد بود و شب عروسی نیز مهم ترین شب زندگی اوست. اتفاقی که باید به بهترین نحو به یادکار بماند تا بهد از سالها نیز با مرور آن، یادآور خاطرات و لحظات ناب شما باشد. اهمیت عکس عروس و داماد کاملا مشخص است زیرا مهم ترین شب زندگی هر فردی شب عروسی او خواهد بود و باید در انتخاب آتلیه برای عکاسی بسیار دقت نمایید.

آتلیه مورد اعتماد

یکی از مهم ترین نکات انتخاب یک آتلیه مورد اعتماد بودن آن است. این به آن معناست که تیم عکاسی و فیلمبرداری منتخب شما مورد اعتماد باشد یا محرمانه بودن عکس و فیلم شما را ضمانت نماید. از انتخاب افرادی که دارای آتلیه نیستند یا مجوز قانونی کار ندارند جدا خودداری نمایید. اهمیت  عکس عروسی بیش از آن است که آتلیه ای را که نمی شناسید انتخاب کنید زیرا شب عروسی محل آزمون و خطا نیست.

عکس عروس

آتلیه عکس عروس

انتخاب آتلیه عروس

در ابتدا باید برای بازدید نمونه کار عکس عروسی آتلیه حضورا به آتلیه ها بروید. متاستفانه برخی از همکاران ما با سوء استفاده از نمونه کار عکس عروسی آتلیه های دیگر سعی در جذب مشتری دارند. در این مورد باید به لگو و نام آتلیه دقت فرمایید. در این قسمت به نکاتی که در انتخاب آتلیه عروس مورد اهمیت است اشاره خواهیم کرد.

  • تیم خلاق و خوش اخلاق عکاسی فیلمبرداری
  • دانش فنی و تجربه تصویربرداری عروس و داماد
  • داشتن مجوزهای لازم از صنف عکاسان و فیلمبرداران
  • مدیریت صحیح برنامه تصویربرداری
  • برقراری ارتباط دوستانه و احساس راحتی عروس و داماد
  • تجهیزات حرفه ای مدرن و به روز

عکس عروسی در باغ و عمارت

با پیشرفت تکنولوژی  مدرن شدن دنیای امروزی، سلیقه مردم نیز تغییر کرده است. در گذشته عکس عروسی به طور ساده در آرایشگاه عروس و داماد و ماشین سواری آنها انجام می شد اما دیگر این روشها را کسی نمی پسندد. باغ و عمارت عکاسی فضایی است که لوکیشن های متعدد طراحی شده تا برای عکاسی و فیلمبرداری جذاب باشد.

عکس فرمالیته

فرمالیته همان ظاهر سازی روز مراسم عروسی است. در روزی غیر از روز عروسی عروس و داماد برای تصویربرداری به مکان های زیبا و بکر مثل دریا و مناطق کوهستانی می روند تا فیلم فرمالیته داشته باشند. فرمالیته با سناریو فیلم نامه ساخته می شود و یک کلیپ احساسی و عاشقانه می باشد. احتیاجی نیست که در روز فرمالیته لباس عروسی و دامادی بپوشید و پوشیدن لباس های دیگر نیز امکان پذیر می باشد اما باید راجع به این موضوع با عکاس و فیلمبردار خود مشورت داشته باشید.

عکس اسپرت

یکی دیگر از عکس و فیلم هایی که در بین مردم طرفدارن بسیاری دارد عکس عروسی اسپرت است. عکس اسپرت کمی متفاوت تر از فرمالیته است. یعنی عروس و داماد در این عکس و فیلم دارای انرژی و پر جنب و جوش خواهند بود. تصویربرداری عکس و فیلم اسپرت هم می تواند در دریا و مناطق کوهستانی باشد هم در باشگاه بیلیارد و اسب سواری ….

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با چندین سال سابقه تصویربرداری عروس و داماد شما را به بازدید ار نمونه های عروس این استودیو دعوت می کند و سوربرایز ویژه ای برای شما خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره به تماس با ما مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *