عکس عروس و داماد

عکاس حرفه ای عروس و داماد

عکاس حرفه ای عروس و داماد

عکاسان حرفه ای و خبره کار خود را به خوبی درک می کنند و به آسانی لحظات ناب را از دست نمی دهند. مخصوصا عکاس عروس و داماد که کار وظیفه حساس تری را بر عهده دارد. یک  عکاس حرفه ای آتلیه عرویس و داماد از تمام شرایط و لوکیشن بهترین استفاده را خواهد برد و خلاقیت آن، او را از بقیه افراد متمایز می کند. برای بسیاری از عروس و داماد ها جای سوال است که چه عکس و عکاسی حرفه ایست و از کجا این موضوع را بفهمیم؟ در این مطلب دقیق تر به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

سلیقه و درک متفاوت عروس و داماد از سبک مختلف آتلیه عکاسی

ما در استودیو تصویر و با تجربه بیش از یک دهه تصویربرداری حرفه ای عروس و داماد، متوجه سلیقه متفاوت عروس و داماد ها شده ایم. در واقع درک این موضوع مهم ترین اصل در آتلیه عروس و داماد است زیرا خروجی عکس آن سبکی که مد نظر عروس و داماد است خواهد بود. بسیاری از آتلیه ها به این موضوع توجه نمی کنند، البته که آتلیه های تخصصی عروس و داماد این موضوع را مهم ترین عامل موفقیت خود می دانند. آتلیه عروس و داماد در ابتدا می بایست که طی یک جلسه بین عکاس و عروس و داماد آن ها را با سبک های مختلف عکاسی آشنا کنند و آتلیه نیز با سلیقه عروس و داماد آشنا شود.

ویژگی های یک عکاس در آتلیه عروس

در عکاسی از عروس و داماد اولین نکته ای که بسیار مهم است دید خلاقانه عکاس آتلیه عروس می باشد. امروزه به دلیل به وجود آمدن سبک های مختلف عکاسی، عکاسی می بایست دید خلاقانه تری نسبت به فضا، شرایط، نور، رنگ و عروس و داماد داشته باشد. اما جدا از بحث فنی مهم ترین سرمایه یک عکاس خوب در آتلیه عروس تجربه و سابقه عکاسی عروس و داماد او می باشد. عکاسی عروس و داماد به دلیل حساسیت هایی که دارند می بایست به بهترین نحو انجام شود و لحظه ای را از دست ندهند. در ادامه به ویژگی های یک عکاس خوب خواهیم پرداخت.

  • درک سبک مورد علاقه عروس و داماد
  • دانش حرفه ای عکاس
  • روحیه و ذوق هنری
  • انرژی و انتقال آن به عروس و داماد
  • مسلط به تجهیزات عکاسی
  • دانش علم رنگ و نور
  • مسلط به نرم افزارهای ادیت

ویژگی های یک عکاس

برخورد مثبت آتلیه عروس

یکی از مواردی که باعث آرامش خاطر عروس و داماد می شود نحوه برخورد عکاس، فیلمبردار و پرسنل آتلیه عروس می باشد. زیرا عروس و داماد در روز عروسی بیشترین ارتباط را با کادر آتلیه عروس دارند. انتقال انرژی مثیت و روحیه خوب از عوامل موثر اطمینان خاطر عروس و داماد می باشد و این موضوع باعث کاهش استرس و اضطراب آنان برای مراسم عروسی نیز می باشد.

استفاده از تجهیزات حرفه ای عکاسی

یکی از عوامل مهم در موفقیت عکاس استفاده درست از تجهیزات مانند لنز های عکاسی و نورپردازی می باشد. هر مکان و لوکیشن با توجه به نوع سبک مورد نظر از لنزی خاص که مناسب آن سبک است، استفاده می شود. به طور مثال برای تصاویر واید از لنزهای مناسب که تصویر را بزرگ تر نمایش می دهند استفاده می شود. همین طور نور که استفاده از آن می بایست با دانش علمی همرا باشد و در غیر این صورت نور خوبی را شاهد نخواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *