اسپرت

کلیپ اسپرت عروس و داماد

کلیپ اسپرت عروس و داماد ایرانی

کلیپ اسپرت عروس و داماد کلیپی کوتاه و موزیکال است که عروس و داماد عاشق آن هستند زیرا یادآور عاشقانه های آن ها در سالهای بعد خواهد بود. برای آن که کلیپ اسپرت حرفه ای با قیمت مناسب را تجربه کنید به تماس با ما مراجعه کنید و با تلفن 02188509041 تماس بگیرید تا نوبت بازدید نمونه کار را هماهنگ بفرمایید. کلیپ اسپرت عروس و داماد در کیفیت‌ها و سناریو های مختلف در این استودیو تهیه می شود.

کلیپ اسپرت عروسی

ایده ها و سناریو ها برای کلیپ اسپرت بسیار هستند، اما برخی از افراد دارای خاطرات جالبی از آشنایی خود دارند و این خود ایده‌ای بسیار خوب برای تهیه یک کلیپ اسپرت می باشد. امروزه ایده‌های بسیار جالب، فیلمبرداری به سبک رئال و با صدای خود عروس و داماد می باشد. یعنی عروس و داماد در کلیپ اسپرت عروسی صدا و حالت طبیعی خود را بر اساس یک سناریوی خا خواهند داشت.

سناریو کلیپ اسپرت عروسی

مهمترین عامل برای ساخت کلیپ اسپرت عروس و داماد سناریو می باشد. هنگامی که یک کلیپ اسپرت عروسی همرا با یک سناریوی قوی ساخته شده باشد 60 درصد راه رادرست رفته اید. فیلم‌نامه و سناریوی خوب از ویژگی های یک آتلیه خوب عروس می باشد. تفاوت را می توایند با حرفه‌ای ها درک کنید.

ویژگی‌های سناریو خوب در کلیپ اسپرت

یک سناریو یا فیلم نامه باید دارای آغاز و پایان مشخصی باشد و در آن یک داستان به صورت خلاصه به مخاطب انتقال دهد. فیلم نامه می بایست کاملا گویای داستان باشد و نکته مبهم نداشته باشد. در کلیپ اسپرت عروس و داماد حرکات ورزشی، حرکات عاشقانه همراه با تنش و جنب و جوش و شوخی های عاشقانه صورت می گیرد. در این قسمت به ویژگی های یک فیلم نامه خوب خواهیم پرداخت.

  • دارای ابتدا انتها و میان مشخصی باشد.
  • زاویه های فیلمبرداری از قبل مشخص باشد به طور مثال (زاویه تله، واید، نرمال، کلوزآپ و..)
  • بعد از خواندن فیلم نامه آن را در ذهن خود تجسم کنید

چرا به کلیپ عروس و داماد، کلیپ اسپرت می گویند؟

در واقع میشه گفت اصطلاح کلیپ اسپرت کاملا اشتباه است زیرا یادآور ورزش و مجموعه تصاویر ورزشی می اندازد به همین منظور اگر کلمه اسپرت را به لاتین در گوگل سرچ کنید متوجه می شوید که این اصطلاح اصلا وجود ندارد. اما نام اصلی آن Cinema Wedding  Graphy می باشد و اگر آن را در گوگل سرچ کنید کلیپ های کوتاه از عروسی را خواهید دید.

نکاتی برای ساخت کلیپ اسپرت خاص

امروزه بیشتر عروس و داماد ها دنبال کلیپ اسپرت عروس و داماد خاص هستند و این امر کاملا به سلایق و علایق عروس و داماد ها بستگی دارد. لوکیشن ها باتوجه با سلایق عروس و داماد ها متفاوت است. الزاما این تصاویر فقط در دریا و مناطق کوهستانی نخواهند بود بلکه در باغ و عمارت های عکاسی نیز انجام پذیر است.

نحوه فیلمبرداری کلیپ اسپرت عروس و داماد

چگونگی فیلمبرداری و خلاقیت کلیپ اسپرت عروس و داماد نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود. فیلمبردار باید دارای خلاقیت باشد و یک آتلیه خوب میتواند در تهیه کلیپ خاص و متفاوت در عین حال زیبا نقش زیادی داشته باشد. تصاویر دارای صدا و حالت طبیعی عروس و داماد ماندگاری فوق العاده ای در خاطرات افراد و زیبایی خاصی برای نسل های بعدیمان خواهد داشت.

کلیپ‌های اسپرت داستانی

بعضی از عروس و داماد ها دوست دارند کلیپ اسپرت عروس و داماد آن ها دارای سناریویی باشد که خودشان به فیلم بردار می دهند و در واقع دارای داستان باشد ومانند بازیگران یک فیلم سینمایی نقش بازی کنند. ولی بعضی از عروس داماد ها دوست دارند کلیپ اسپرت آن ها مستند و رئال باشد که امروزه این نوع کلیپ ها بیشتر مورد پسند عموم می باشد.

لوکیشن های فیلمبرداری کلیپ اسپرت عروس و داماد

مکان های تصویربرداری هم بسیار مهم می باشد و به فصل بستگی دارد. می توان برای ساخت کلیپ های اسپرت عروس و داماد از جنگل، دریا و کویر هم استفاده کرد. اما باز هم به این مورد تاکید می کنیم که لزوما نباید در این مناطق باشد و در باغ و عمارت های عکاسی نیز انجام پذیر است.

لباس مناسب برای کلیپ اسپرت

نوع لباس پوشیدن هم نقش مهمی در کلیپ اسپرت عروس و داماد دارد و ترکیب درست لباس هم مهم است. بعضی از عروس و داماد ها دوست دارند لباس هایشان ست باشد که ما پیشنهاد نمی کنیم زیرا اینکار از مد افتاده است. برای انتخاب لباس ها نباید زیاد سخت گیری کرد و به سلایق خود توجه کنید و میتوانید از مجله های مد هم کمک بگیرید. مهم نیست در کلیپ های اسپرت عروس و داماد اطرافیانتان چه می بینید مهم این است که شما باید خلاق باشید و کلیپ اسپرت عروس و داماد شما مملو از خلاقیت باشد هرچه بیشتر خودتان باشید تا با سناریو راحت تر برخورد کنید.

فیلم اسپرت عروسی

انتخاب موزیک برای کلیپ

این موضوع بسیار مهم است پس برای انتخاب آهنگ کلیپتان به لحظات عاشقانه اتان فکر کنید و باتوجه به علایق خود و همسرتان آهنگی را انتخاب کنید که یاد آور خاطراتتان باشد.

قیمت کلیپ اسپرت عروس و داماد چقدر است؟

اگر تمایل به کلیپی زیبا و جذاب دارید که در آن افراد حرفه ای با تصاویر خاص و دوست داشتنی وجود داشته باشد، حداقل هزینه ای که می بایست برای آن در نظر بگیرید 3،000،0000 تومان است. این هزینه برای تصویربرداری است و شامل فیلمبردار حرفه ای، دوربین و تجهیزات حرفه ای به همراه مونتاژ آن می باشد.

برای کلیپ اسپرت چه لباسی بپوشیم؟

قطعا اهمیت لباس در کلیپ اسپرت را همه می دانند. اگر خوش پوش هستید که بهتر می دانید چه لباسی انتخاب کنید اما اگر راجع به این موضوع نگران هستید از آتلیه عروس خود کمک بگیرید تا آن ها با استفاده از عکس ها و کلیپ ها شما را راهنمایی کنند.

بهترین موزیک برای کلیپ اسپرت کدام است؟

برای کلیپ اسپرت بهترین آهنگ، آهنگی است که برای شما خاطره انگیز است و هر دوی شما آن را دوست دارید. در کنار آهنگ، مونتاژ و میکس تصویر با آهنگ انتخابی، کلیپ را بسیار زیبا و دلنشین خواهد کرد.

لوکیشن مناسب کلیپ اسپرت کجاست؟

لوکیشن مناسب برای کلیپ اسپرت بستگی به فصل آن دارد. ما برای فصل های مختلف نقاط استثنایی برای تهیه کلیپ اسپرت داریم. این نقاط شامل جنگل، دریا، کویر، مناطق کوهستانی و تنگه های جنوب کشور می باشد.

بهترین باغ برای کلیپ اسپرت در تهران کدام است؟

در تهران باغ های بسیاری وجود دارند که مناسب عکاسی و فیلمبرداری اسپرت می باشند. انتخاب باغ برای کلیپ اسپرت بر اساس سلیقه عروس و داماد و اهنمایی آتلیه عروس انجام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *