اسپرت

فیلم اسپرت چگونه و کجا فیلمبردای میشود

فیلم اسپرت عروسی

فیلم اسپرت عروسی، کلیپی است که عروس و داماد در آن طبق یک سناریو یا فیلم نامه مشخص تصویربرداری می شود. معمولا این سبک از تصویربرداری عروس و داماد در مناطق کوهستانی و بکر انجام می شود. مناطقی که معمولا آتلیه ها به عروس و داماد معرفی می کنند. اما در صورتی که عروس و داماد خود لوکیشن خاصی مدنظر داشته باشند می توانند در محل خود تصویربرداری را انجام دهند. فیلم اسپرت عروسی بسیار در بین جوانان و زوج های جوان محبوب می باشد. این محبوبیت باعث شده تا فیلم اسپرت عروسی، توسط استودیو تصویر پر و بال بیشتری به خود بگیرد.

کلیپ اسپرت

کلیپ به معنی فیلم کوتاه است و کلیپ اسپرت همان فیلم اسپرت کوتاه می باشد. زمان این کلیپ حدودا بین 6 تا 10 دقیقه می باشد که این تایم می بایست کاملا مفید باشد. مفید به این معنا که باید بین 4 تا 5 ساعت عکاسی و فیلمبرداری انجام شود تا در ادیت طبق تایم مشخص، کلیپ اسپرت عروسی تدوین و مونتاژ می شود. این کلیپ در بین جوانان و زوج های جوان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد به طوری که در طول 5 سال گذشته تبدیل به پر تولیدترین فیلم عروس و داماد می باشد.

فیلم اسپرت عروس

چه لباسی در کلیپ اسپرت عروسی بپوشیم

در این کلیپ از لباس های با طراحی خاص استفاده می شود. یعنی باید در انتخاب لباس اسپرت بسیار دقت کنید که درآن قانون ترکیب رنگ رعایت شده باشد. همان طور که گفته شد سعی کنید در انتخاب رنگ لباس دقت کنید زیرا ترکیب رنگ، حرف اول را می زند سپس می توانید از طرح های خاص استفاده کنید. طرح هایی در یک نوع و رنگ و در قالب لباس مردانه و زنانه دوخته شود. در ضمن برای انتخاب لباس کلیپ اسپرت از آتلیه خود مشورت بگیرید.

تفاوت کلیپ اسپرت با فرمالیته

فیلم اسپرت عروسی و فیلم فرمالیته عروسی تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند زیرا هر دو تصویربرداری عروس و داماد می باشد. همان طور که در مقاله های قبلی به آن اشاره شد کلیپ اسپرت دارای فضای پر انرژی تر و پر جنب و جوش تر می باشد. اما در فرمالیته عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد با وزنی آرام تر و تصویرهای عاشقانه توام با شوخی های عروس و دامادی می باشد. در هر دو کلیپ شاهد سناریو و فیلم نامه خاصی هستیم که آغاز و پایان مشخصی داشته باشد. البته این امر بستگی به کیفیت آتلیه عروس و داماد دارد.

آتلیه عروس و داماد

اگر توقع شما از عکاسی و فیلمبرداری بسیار بالاست و به دنبال عکس و فیلم های به روز و مطابق با متدهای روز هستید، باید در انتخاب آتلیه عروس بسیار دقت کنید. بسیاری از آتلیه ها به دلیل عدم فوکوس بر روی عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد، از متدها و فیلم نامه های قدیمی نمی توانند شما را راضی کنند. استودیو تصویر مدت بیش از یک دهه است که در عرصه تصویربرداری عروس و داماد به صورت حرفه ای فعالیت می کند. کادر این استودیو دارای مدارک بین المللی تصویربرداری می باشند و سعی بر این دارند تا با خلاقیت و مطالعه بر علم روز دنیا تصویری متفاوت و خاص را تقدیم نگاه شما زوج های کند.

برای تماس و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *