اسپرت

فیلم اسپرت عروس و داماد

فیلم اسپرت عروس و داماد

یکی از سبک های متفاوت و محبوب تصویربرداری عروس و داماد فیلم اسپرت عروس و داماد می باشد. فیلم اسپرت عروس و داماد در روزی غیر از روز عروسی ضبط می شود. یعنی عروس و داماد با هماهنگی آتلیه عروس و داماد روزی را برای تصویربرداری انتخاب می کنند و برنامه ریزی ضبط فیلم را انجام می دهند. یکی از نکاتی که به انتخاب عروس و داماد بستگی دارد انتخاب لوکیشن تصویربرداری برای فیلم اسپرت عروس و داماد می باشد. این مورد با پیشنهاد آتلیه عروس و انتخاب عروس و داماد انجام می شود.

اسپرت عروسی

در دنیای تصویربرداری نام کلیپ اسپرت به معنی فیلم ورزشی می باشد اما در ایران این نام معنی متفاوتی دارد عروس و داماد با لباس های خاص و طراحی شده تصویرهای عاشقانه همراه با انرژی خلق می کنند. در طول 5 سال گذشته کلیپ اسپرت عروسی یکی از محبوب ترین و پر تولیدترین فیلم های عروس و داماد می باشد. این فیلم به قدری در میان زوج های جوان طرفدار پیدا کرده اکثر آنها میل دارند تا کلیپ اسپرت عروسی داشته باشند.

فیلم فرمالیته عروس و داماد

یکی دیگر از محبوب ترین سبک های تصویربرداری عروس و داماد فیلم فرمالیته عروسی می باشد. فیلم فرمالیته که با خلاقیت استودیو تصویر در سال 1392 ساخته شد، به شدت مورد توجه جوانان قرار گرفت و به سرعت جایگزین دیگر سبک های عروس و داماد شد. فرمالیته به معنای تشریفات می باشد و در ابتدای راه تولید این فیلم جهت تمرین روز عروسی و تست لباس و آرایش عروس و داماد می بود. اما امروزه با استقبال بسیار جوانان رنگ و سبک متفاوتی نسبت به روزهای اول خود داشته است.

فیلم اسپرت عروس داماد

عکس اسپرت عروس و داماد

یکی از زیبایی های اسپرت فیلم و عکس متفاوت با روز عروسی می باشد. در عکاسی اسپرت نکات بسیاری است که باید توجه کنیم و اکثر این نکات باید توسط عکاس توجه شود. در واقع انتخاب آتلیه برای فیلم اسپرت عروس و داماد بسیار انتخاب سختی خواهد بود زیرا باید آتلیه متخصص در تصویربرداری عروس و داماد باشد. اکثرا این طور نیستند و آتلیه ها تجربه های زیادی در این عرصه ندارند. اما استودیو تصویر بیش از یک دهه است که در تصویربرداری عروس و داماد به صورت اختصاصی و تخصصی فعالیت می کند.

مزایای فیلم اسپرت عروس و داماد

یکی از بزرگترین مزایای فیلم اسپرت عروس و داماد تمرین عکاسی و فیلمبرداری برای روز عروسی است. بسیاری از عروس و داماد ها به دلیل کم تجربه در عکاسی و فیلمبرداری، ژست گرفتن و انجام حرکات جهت فیلمبرداری برای سخت است چون تمرینی نداشته اند. فیلم اسپرت عروس و داماد علاوه بر زیبایی و جذابیت خارق العاده به عروس و داماد کمک می کند تا کمی خود را برای تصویربرداری روز عروسی آماده تر کنند.

معایب فیلم اسپرت عروس و داماد

شاید تنها ایرادی که به فیلم اسپرت عروس و داماد بتوان گرفت هزینه ایست که جدای از روز تصویربرداری عروسی، بر عهده عروس و داماد می گذارد. فیلم اسپرت عروس و داما را می توان در باشگاههای اسب سواری و بیلیارد یا مناطق طبیعی و بکر انجام داد که این رفت و آمد نیز شامل هزینه خواهند بود. مهم ترین هزینه آن نیز به آتلیه عروس مربوط می شود که شامل عکاسی و فیلمبرداری می شود.

کلیپ اسپرت پروجکشن

امروزه نمایش فیلمی کوتاه از عروس و داماد در شب عروسی و با حضور میهمانان بازار پر رونقی دارد و زوج های جوان علاقمند به پخش فیلم اسپرت خود در شب عروسی هستند. معمولا کلیپی که در سالن و دربین میهمانان نمایش داده می شود کلیپی است که از قبل تهیه و تدوین شده است. کلیپ اسپرت و فرمالیته از این نوع کلیپ هایی هستند که در شب مراسم نمایش داده می شود. از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید سپاسگزاریم.

برای تماس و هماهنگی جهت بازدید نمونه کار استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *