اسپرت

عکس اسپرت عروسی

عکس اسپرت عروس و داماد

به عقیده بسیاری، نامزدی یک بهترین دوران زندگی هر فردی می باشد. دورانی که با عشق  علاقه دو نفر با آرزوهای بسیار و بر پایه عشق، وفاداری و صداقت بنا می شود. عکاسی و فیلمبرداری در این دوران بسیار هیجان انگیز و خاطره ساز می باشد.

عکاسی اسپرت

عکس اسپرت عروسی یکی از محبوب ترین نوع عکاسی در میان جوانان و زوج های جوان می باشد. این شاخه از عکاسی انقدر پر طرفدار است که آتلیه ها را مجاب به راه اندازی و ترویج عکس اسپرت عروسی کرده است. عکاسی اسپرت به معنای عکاسی ورزشی می باشد اما در ایران برای زوج های جوان کمی متفاوت می باشد.  همان طور که از اسمش پیداست ورزش دارای شور و انرژی می باشد پس سوژه باید در این نوع عکاسی نیز دارای انرژی زیاد باشد تا بتوان به نحو احسنت این انرژی را ثبت کرد.

عکاس حرفه ای اسپرت

عکس اسپرت عروسی یکی از شاخه های دشوار عکاسی می باشد. یعنی عکاس اسپرت می بایست دوره و آموزش لازم جهت عکاسی اسپرت دیده باشد علم رنگ و نور را بداند. رنگ و نور شناسی یکی از مهم ترین پایه های آموزش عکاسی اسپرت می باشد. آتلیه اسپرت تصویر دارای کادر خانم و آقا متخصص در این سبک از عکاسی می باشد.

در عکاسی اسپرت چی بپوشیم

این سوالی است که ذهن اکثر جوانان و زوج های جوان را به خود مشغول می کند. برای پاسخ به این سوال ابتدا مدل های عکس و کلیپ اسپرت عروسی را در اینترنت جستجو کنید تا به سلیقه خود لباس رو انتخاب کنید. اما سعی کنید برای عکاسی لباس کاملا راحت بپوشید تا بتوانید به راحتی حرکت کنید. این نوع عکاسی احتیاج به جنب و جوش در تصویر دارد پس از انتخاب لباس های رسمی خودداری کنید.

نکاتی که در عکاسی اسپرت باید توجه کنیم

در عکس اسپرت عروسی راحتی لباس حرف اول را می زند زیرا باید ر این نوع عکاسی پر انرژی و پر جنب و جوش باشید.در این قسمت ب نکاتی که باید در روز عکاسی اسپرت توجه کنید خواهیم پرداخت.

  • سعی کنید از زیورآلات کم استفاده کنید. در این نوع عکاسی احتیاجی به زیورآلات نیست.
  • در انتخاب رنگ، پارچه و لباستان دقت کنید و سعی کنید رنگ لباس به هم بخورد.
  • از لباس راحت استفاده کنید و از پوشید لباس تنگ خودداری کنید.
  • سعی کنید از لباس های براق استفاده نکنید.
  • لباس های نگین دار نیز در این نوع عکاسی جذابیتی ندارند.
  • تمیز بودن و آراستگی ظاهر خود را حفظ کنید به عنوان مثال حتما قبل از عکاسی کفش خود راتمیز کنید.
  • اگر بدن چاق دارید از لباس های تیره تر استفاده کنید.
  • از انتخاب لباس های دارای طرح های بزرگ و پر زرق و برق خودداری کنید.

عکاسی فرمالیته

نوع دیگری از عکاسی که امروزه به سرعت طرفداران زیادی را جلب کرده، عکاسی فرمالیته است. فرمالیته به پیش کاری یا ظاهر سازی می باشد و معمولا زوج های جوانی که قصد ازدواج دارند از این عکاسی استفاده می کنند. تفاوت بزرگ عکاسی فرمالیته و عکاسی اسپرت در آن است که در فرمالیته تصویرها عاشقانه و لایت می باشند اما در اسپرت باید پر انرژی و پر جنب و جوش باشد.

استودیو تصویر

استودیو تصویر با بیش از یک دهه تصویربرداری اسپرت،فرمالیته و عروس داماد آماده بازدید حضوری شما مشتریان عزیز از نمونه کارهای این استودیو می باشد. کادر این استودیو از افراد هنرمند، خوش ذوق، تحصیلکرده و جوان تشکیل شده است. همه به دنبال آن هستیم تا با تفاوت در عکاسی و فیلمبرداری تصویرهای خاص برای شما رقم بزنیم.

برای تماس و کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *