استودیو تصویر

آلبوم دیجیتال

آلبوم یا ژورنال دیجیتال

اگر به یاد داشته باشید، تا چند سال پیش آلبوم عروس و داماد با عکس هایی در یک سایز پاپ می شد. یعنی بعد از چاپ عکس ها آلبومی تهیه می شد و عکس ها را داخل آن قرار می دادند. در آن دوران شاید کسی تصور آلبوم های دیجیتال امروزی را نداشت. امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، طرفدارن بسیاری به سمت آلبوم دیجیتال آتلیه عروس و داماد رفته اند. به طور کلی، آتلیه های کمی هستند که به روش قدیمی عمل کنند.

آلبوم دیجیتال چیست

همان طور که گفته شد آلبوم های قدیمی، بعد از چاپ عکس ها آن را در داخل آلبوم قرار می دادند تا آلبوم عروسی را برای خود طراحی کنند. اما امروزه آلبوم دیجیتال آتلیه عروس و داماد بسیار متفاوت از گذشته تهیه می شود. در تهیه این آلبوم ها بعد از انتخاب سایز مورد نظر، عکس ها چاپ می شوند. این عکس ها بر روی برگه ای ضخیم چسبانده می شود که این عمل را صحافی می گویند. بعد از آن جلد مورد نظر را به آن و در برگه ای ضخیم تر و برای محافظت از آلبوم اضافه می کنند. انتخاب جلد می تواند به بر عهده عروس و داماد باشد.

ادیت و طراحی آلبوم دیجیتال آتلیه عروس و داماد

زیبایی آلبوم دیجیتال آتلیه عروس و داماد به طراحی حرفه ای آن بستگی دارد. به نوعی طراحی در آلبو دیجیتال مهم ترین نقش را دارد. آلبوم دیجتال عروس و داماد در سایزهای مختلفی چاپ می شود و بعد از تعیین سایز آلبوم، طراح در سایز انتخابی و با ایده و سلیقه امروزی عکس ها را در کنار هم طراحی می کند. در استودیو تصویر طراحی آلبوم دیجیتال به صورت فوق حرفه ای انجام می شود، در کنار آن در طراحی و انتخاب عکس عروس و داماد نیز مشارکت دارند و از آنها ایده و نظرخواهی خواهد شد.

آلبوم دیجیتال عروس به مجموع عکس های گرفته شده در روز عروسی که در یک آلبوم عکس جمع آوری می شود، گفته می شود. معمولا عکس های آلبوم دیجیتال عروس طراحی می شود تا مجموعه زیباتری شکل بگیرد. آلبوم دیجیتال عروس مدتها به یادگار می ماند و می تواند خاطره های عروسی تان را زنده نگه دارد.

آلبوم دیجیتال عروس و داماد

پروسه 0 تا 100 تولید آلبوم دیجیتال عروس و داماد تماما به صورت دیجیتال انجام می گیرد یعنی برای عکاسی از دوربین دیجیتال استفاده می شود همچین برای طراحی این عکس ها از نرم افزار های دیجیتالی و کامپیوتری و برای چاپ نیز از چاپ دیجیتال استفاده می گردد. به همین دلیل آلبوم ها را آلبوم دیجیتال می نامند.

آلبوم عروس و داماد

مجموع عکس های عروسی عروس و داماد که در روز عروسی عکاسی می شود و به وسیله نرم افزار به صورت های مختلف طراحی می شود و به شکل زیباتری در می آیند را آلبوم دیجیتال عروس می گویند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اطلاع رسانی بیشتر اکثر زوج های جوان تمایل به آلبوم دیجیتال عروس و داماد دارند.

آلبوم عروسی

طراحی عکس عروسی و آلبوم دیجیتال عروس و داماد

در دنیای امروز طراحی عکس عروسی بسیار محبوب است و افراد با طراحی و ادیت عکس های خود موافق هستند. در ادیت یا ویرایش عکس نور و رنگ آن تنظیم می گردد به عنوان مثال اگر عکسی تیره است می توان آن را با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ که بسیار قدرتمند است روشن تر کرد و نور آن را تنظیم کرد. طراحی و تلفیق عکس عروسی نیز جزو طراحی در آتلیه عروس می باشد.

عکاسی حرفه ای عروسی

گروه عکاسی حرفه عروسی نقش بسیار مهمی دارند زیرا می بایست تجربه کار عروسی را داشته باشند و علم آن را بدانند. در انتخاب آتلیه عروس خود دقت زیرا عروسی جای آزمون و خطا نیست و باید به بهترین شکل ممکن تصویربرداری شود. در آلبوم دیجیتال عروس عکاس نقش اول را دارد زیرا اوست که باید لحظات را به زیبایی به تصویر بکشد. یک عکاس خوب و حرفه ای باید عکس های خاص با رنگ و نور خوب بگیرد تا طراح برای انتخاب عکس و ادیت آن مشکلی نداشته باشد.

آتلیه عروس

استودیو تصویر

آتلیه تصویر بیش از یک دهه است که تصویربرداری عروس و داماد به صورت حرفه ای انجام می دهد. ساخت کلیپ فرمالیته، کلیپ عروسی و کلیپ اسپرت تخصص این آتلیه می باشد. کادر استودیو تصویر از اساتید و علاقمندان این رشته جذاب می باشند که باعث می شود تا خروجی کار با کیفیت فوق العاده و حرفه ای باشد.

برای بازدید از نمونه کار آلبوم دیجیتال عروس و مشاوره با استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

نوع چاپ آلبوم دیجتال عروس و داماد

یکی از مهم ترین ایراداتی که به آلبوم دیجیتال عروس و داماد عروس و داماد گرفته می شود نوه چاپ عکس های آن می باشد. بسیاری از عروس و داماد ها از جنس کاغذ و چاپ آن ناراضی هستند چون طول عمر خوبی ندارند و یا رنگ آن ها تغییر می کند. برای مقابله با این مشکل می بایست آتلیه های معتبر و تخصصی عروس و داماد را انتخاب کنید و از انتخاب آتیه های غیر مجاز یا آتلیه هایی تخصص تصویربردرای عروس و داماد ندارند خودداری کنید.

در گذشته آلبوم های عکاسی عروس و داماد بسیار ساده بود. در واقع عکس ها در سایز درخواستی چاپ می شدند و عروس و داماد می توانستند به سلیقه خود از هر جایی که دوست دارند آلبوم خریداری کنند و عکس ها را در آلبوم خود بگذارند. این آلبوم ها سایزهای خیلی بزرگی نداشتند و در نهایت در سایز 40*30 چاپ و آماده می شد. اما امروزه آلبوم دیجیتال عروس و داماد برای عروسی ها تهیه می شوند که تهیه و تولید آن بسیار متفاوت تر از گذشته انجام می شود و زیبایی و جذابیت آن نسبت به آلبوم های معمولی چندین برابر افزایش پیدا کرده است.

آلبوم دیجیتال در آتلیه عروس و داماد

نکته اول اینکه چرا می گویند آلبوم دیجتال عروس؟ دلیل آن این است که تمام فرآیند تهیه و تولید آلبوم، اعم از عکاسی که با دوربین دیجیتال انجام می شود و یا طراحی که توسط نرم افزار ها انجام می شود، به صورت دیجیتالی می باشد. در گذشته صنعت آنالوگ تمام این فرآیند را انجام می داد. آتلیه عروس و داماد نقش موثر و مهمی در تهیه و تولید آلبوم دیجیتال عروس دارد. تهیه و تولید آلبوم عروس در چند بخش انجام می شود که می بایست همگی این کار را به نحو احسنت انجام دهند. در غیر این صورت شاهد آن خواهیم بود که آلبوم دیجیتال عروس بعد از مدت کمی دچار پوسیدگی می شود و به طور کامل از بین می رود.

ادیت، طراحی و رتوش در آلبوم دیجیتال عروس

ادیت و طراحی برای آلبوم دیجیتال نقش مهمی در زیبایی و جذابیت آن دارد. در استودیو تصویر و سالها فعالیت در عرصه تصویربرداری عروس و داماد که با ارتباط بیش از دو هزار عروس و داماد همراه بوده است، تجربه نشان داده که عکس و فیلم عروسی کاملا به سلیقه عروس و داماد ارتباط دارد و ممکن است هر عروس و دامادی سلیقه متفاوت با یکدیگر داشته باشند. طراحی و دیزاین آلبوم می بایست مدرن و بروز باشد و طراح آتلیه عروس و داماد مسلط به طراحی در سبک های متفاوت باشد تا بتواند نظر ها را به خود جلب کند.

ادیت، طراحی و رتوش در آلبوم دیجیتال عروس

طراحی البوم دیجیتال فرمالیته عروسی

می توان گفت پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی مانند اینستاگرام عامل تغییرات در عماسی و فیلمبرداری عروس و داماد شده است. فیلم عروسی در اینستاگرام سبک های مختلفی را پیدا کرد و باعث ایجاد سبک های متفاوت تر از گذشته شده است. طراحی آلبوم دیجیتال فرمالیته عروسی هم به مانند آلبوم عروس است با این تفاوت که این دو نباید شبیه به هم باشند. آلبوم دیجیتال فرمالیته یکی از جدیدترین خدمات در آتلیه عروس و داماد است که عروس و داماد برای عکس و فیلم فرمالیته به دنبال بهترین آتلیه عروس در تهران هستند.

 

امروزه طراحی البوم عروس برای عروس و داماد محبوبیت خاصی دارد و عروس و دامادها علاقمند به طراحی آلبوم عروس خود هستند. معمولا آلبوم عروس سایزهای بزرگی دارد و در سایزهای 60*30، 70*40 و 70*100 هستند که معقول ترین آن سایز 70*40 می باشد. آلبوم یا همان ژورنال عروس در طرح ها و رنگهای مختلفی است که بر اساس در خواست عروس و داماد تهیه می شود.

آلبوم دیجیتال عروس

آلبوم دیجیتال عروس آلبومی است که پس از عکاسی حرفه ای، ادیتور یا طرح عکس آن را طراحی می کند. طراحی آلبوم دیجیتال عروس، نیاز به تجربه و تسلط بر نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ دارد. پس از طراحی آلبوم دیجیتال عروس، آن را در سایز تعیین شده کراپ یا قیچی می کنند تا آماده برای چاپ عکس باشند. نکته بسیار مهم در چاپ عکس، رنگ و نور طبیعی آن می باشد. برخی مواقع به دلیل بد بودن کیفیت دستگاه چاپ عکس رنگ و نور آن تغییر می کند و عکس دچار یکنواختی رنگ می شود. پس از چاپ عکس آلبوم توسط صحاف تهیه می شود و عکس های چاپ شده بر روی آلبوم صحافی می شود.

نکات مهم آلبوم طراحی آلبوم دیجیتال عروس

در مرحله اول طراحی آلبوم عروس، طراح می بایست دید خلاقانه به موضوع داشته باشد. یک طراح خوب باید عکس های مناسبی برای طراحی انتخاب کند، به طور مثال اگر طراحی شما عکس باغ و عمارت است، باید عکسی را کنار آن قرار دهید که به در باغ و عمارت گرفته شده است. در واقع در طراحی آلبوم دیجیتال عروس رعایت اصول عکاسی امری بسیار مهم است که می بایست به آن توجه کرد.

آتلیه عروس و طراحی آلبوم دیجیتال عروس

برای طراحی مد نظرتان برای آلبوم دیجیتال عروس، می بایست به دنبال آتلیه عروس باشید که سبک کاری و عکس های آن با سلیقه شما همخوانی داشته باشد. عکس و فیلم عروس و داماد کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد و هر آنچه مورد پسند عروس و داماد باشد بهترین کار خواهد بود. اما آتلیه عروسی که متخصص در امر عکاسی و طراحی باشد را باید پیدا کنید. آتلیه ای که به صورت تخصصی بر روی عروس و داماد فوکوس داشته و با سابقه و با تجربه باشد بهترین انتخاب خواهد بود.

آلبوم دیجتال عروس دراستودیو تصویر

در استودیو تصویر عملیات تهیه آلبوم دیجیتال عروس و داماد به صورت حرفه ای و با حساسیت خاصی انجام می شود. یکی از چالش های بزرگ در استودیو تصویر آلبوم های با کیفیت هستند که سالهای سال سالم باقی بماند.  به همین دلیل در چاپ عکس ها از بهترین کاغذها استفاده می شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. در صحافی نیز از صحافی دوبل استفاده می شود تا برگه های آلبوم از بین نروند. و در آخر از جلدهای درجه یک استفاده می شود تا ظاهر زیبای آن حفظ شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.