آتلیه عروس

کلیپ پروجکشن در آتلیه عروس و داماد

کلیپ پروجکشن در آتلیه عروس و داماد

پروجکشن همان پرده نمایش است که با استفاده از دستگاه ویدئو پروژکتور به همراه پرده برای نمایش کلیپ یا فیلم در محل های مختلف استفاده می شود. پروجکشن امروزه عمدتا در آتلیه عروس و داماد برای پخش کلیپ فرمالیته و عروسی استفاده می شود. کلیپ پروجکشن در آتلیه عروس و داماد جزو خدماتی است که به تازگی وارد خدمات و تشریفات مراسم عروسی شده است و مورد استقبال عروس و داماد نیز قرار گرفته است.

نحوه تهیه کلیپ پروجکشن

برای تهیه کلیپ پروجکشن نیاز به تصویربرداران حرفه ای می باشد، البته که اگر عروس و داماد کلیپ حرفه ای و اصولی مد نظرشان است. پس از ضبط کلیپ با پوزیشن های متفاوت توسط فیلمبردار آتلیه عروس و داماد، کلیپ آماده مونتاز و تدوین می باشد. شاید بتوان گفت ادیتور بیشترین نقش را در تهیه کلیپ دارد زیرا زیبایی کلیپ به ادیتور بستگی دارد. یعنی اگر فیلمبردار تصویرهای حرفه ای را ضبط کرده باشد اما ادیتور نتواند آن طور که باید کار خود انجام را دهد، شاهد کلیپ جذابی نخواهیم بود.

تصویربردار حرفه ای آتلیه عروس و داماد

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک کلیپ پروجکشن، عملکرد فیلمبردار آتلیه عروس و داماد می باشد. در تهران آتلیه های بسیاری وجود دارند که تصویربرداری عروس و داماد انجام می دهند. در میان این آتلیه ها، آتلیه های تخصصی عروس و داماد نیز فعالیت می کنند که از نظر اصول حرفه ای، کارهایی با لول بالاتری را ارائه می کنند. آتلیه های تخصصی عروس و داماد از فیلمبرداران حرفه ای و کاربلد استفاده می کنند و این موضوع عامل تصویرهای جذاب و خاص و در نتیچه کلیپی زیبا و به یاد ماندنی می شود.

انواع کلیپ پروجکشن در آتلیه عروس و داماد

همان طور که گفته شد کلیپ پروجکشن عروسی یکی از خدماتی است که به تازگی وارد خدمات آتلیه عروس و داماد شده است. زمانی کلیپ اسپرت و فرمالیته را به عنوان کلیپ پروجکشن می شناختند اما امروزه از فیلمبرداری در روز عروسی از عروس و داماد را آماده پخش در مراسم می کنند. یعنی زمانی که از عروس و داماد در روز عروسی تصویربرداری می شود، همان تصاویر به سرعت توسط ادیتور آماده نمایش خواهد شد.

انواع کلیپ پروجکشن

تاثیر ادیتور در کلیپ پروجکشن

یکی از مهم ترین عواملی که باعث موفقیت کلیپ پروجکشن خواهد بود ادیتور و تدوینگر آن می باشد. امروزه مونتاژ یا همان چسباندن فیلم برای تولید یک کلیپ پروجکشن عروسی خوب کافی نیست زیرا پیشرفت تکنولوژی باعث بالا رفتن توقعات عروس و داماد شده است و آن ها به دنبال کار با کیفیت تری هستند. ادیتور می بایست با انتخاب موزیک مناسب و انتخاب تصاویر زیبا، در کنار خلاقیت خود کلیپی زیبا را تدوین کند.

آتلیه عروس و داماد تصویر

استودیو تصویر با بیش از یک دهه تجربه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد، همچنین تهیه و تولید انواع کلیپ های پروجکشن عروسی و فرمالیته آماده میزبانی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه این آتلیه می باشد. این استودیو با بهره گیری از نیروهای مجرب خانم و آقا سعی بر این دارد تا شبی پر خاطره را برای شما به بهترین نحو به ثبت برساند.

برای تماس با آتلیه تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *