آتلیه عروس

چگونه برای آتلیه عکاسی عروسی آماده شویم؟

چگونه برای آتلیه عکاسی عروسی آماده شویم

مشکلی که بسیاری از عروس و داماد ها در هنگام عکاسی عروسی دارند کسلی و استرس فراوان است. می بایست بدایند که شما اولین فردی نستید که در موقع عکاسی یا فیلمبرداری عروسی این حالت را دارید و بسیاری از افراد آن را تجربه کرده اند. به طور کلی استرس و اضطراب تاثیر عجیبی روی عروس و داماد دارد و آن ها دچار حالت خاصی می کند که خوشحال به نظر نمی ایند. قطعا دلیل این موضوع، دور بودن از فضای مراسم عروسی است و کم تجربگی شما عامل این حالت خاص می باشد. نکته دیگر هم این است که عروس و داماد ها مدل های حرفه ای نیستند و زمانی که روبروی دوربین می آیند دچار استرس بیشتری می شوند و این حالت نیز کاملا طبیعی است.

کنترل استرس و اضطراب عروس و داماد

استرس و اضطراب، امری طبیعی برای عروس و داماد است اما با تمرین و مطالعه می توانند آن را به راحتی کنترل کنند. استرس و اضطراب ناشی از کم خوابی، خستگی و استفاده نادرست رژیم غذایی است. عروس و داماد برای کنترل اترس می بایست با مراجعه به پزشک تغذیه و یا جستجو در اینترنت، مواد غذایی که باعث کاهش و کنترل استرس و اضطراب می شود را استفاده کنند. یکی دیگر از راههای کنترل اضطراب، استراحت کافی قبل از روز مراسم عروسی است. بهتر است کارهای مربوط  به عروسی را تا قبل از یک هفته مانده به مراسم عروسی انجام دهید تا با خیالی راحت این چند روز را استراحت کنید.

تاثیر آتلیه عکاسی عروس و داماد بر کنترل استرس عروس و داماد

آتلیه عکاسی عروس و داماد بیشترین تاثیر در روحیه و انرژی عروس و داماد را دارد. دلیل این موضوع این است که روز مراسم عروسی، عروس و داماد بیشترین ارتباط را با آتلیه عکاسی عروس و داماد دارند. آتلیه عروس و داماد حرفه ای خوب می داند که می بایست به عروس و داماد انرژی دهد و به نوعی همراه و راهنمای آنان نیز باشد، در این صورت آتلیه عروس هم جواب کار با انرژی و روحیه عروس و داماد که در چهره آنان مشخص می گردد را می گیرد.

تاثیر آتلیه عکاسی عروس و داماد

مزایا و معایب چهره خود را آتلیه عروس و داماد بگویید

برخی از افراد عقیده دارند چهره آنان در حالت های مختلف زیبا نیستند. به طور مثال برخی از عروس و داماد ها از عکس نیم رخ خود خوششان نمی آید و این موضوعی است که عروس و داماد می بایست با آتلیه عروس درمیان بگذارند. همین طور اگر از زیبایی های خود آگاه هستند بهتر است که به عکاس و فیلمبردار خود بگویند.

تمرین لبخند طبیعی

لبخند طبیعی در عکاسی عروسی بسیار مهم است و اگر لبخند شما کمی خشک است می بایست تمرین داشته باشید تا کمی نرم و طبیعی تر به نظر برسد. برای این کار می بایست روی عضلات گونه و لپ کار کنید و حتما خود را در آینه مشاهده کنید تا لبخند طبیعی خود را پیدا کنید.

تمرین ژست ها و پوزیشن های عکاسی عروس و داماد

موردی که در عکاسی عروسی به شما کمک خواهد کرد، تمرین پوزیشن ها و ژست های عکاسی می باشد تا بدنتان کمی برای گرفتن ژست نرم شود. برای این کار می توانید از اینترنت کمک بگیرید. با جستجوی ژست های عروس و داماد در اینترنت ژست هایی که دوست دارید را تمرین کنید تا کمی بدن شما نرم شود.این کار را در پچند روز انجام دهید تا یادتان بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *