آتلیه عروس

ویژگی های یک آتلیه عروس خوب

ویژگی های یک آتلیه عروس خوب

در ویژگی های یک آتلیه عروس خوب موارد بسیاری دخیل هستند، مواردی که هر کدام به نوعی اهمیت بالایی دارد. عروسی مهم ترین شب زندگی هر فردی است و ممکن است چنین شب زیبایی دیگر تکرار نشود. شبی پر از خاطره و زیبا به همراه همسر و خانواده که با استفاده از عکاسی و فیلمبرداری، ماندگار خواهد شد.

آتلیه عروس، مهم‌ترین انتخاب شما

یکی از مهم ترین وظایف در فرآیند و تشریفات عروسی، آتلیه عروس و داماد می باشد. به عقیده بسیاری، آتلیه عروس و داماد مهم ترین انتخاب عروس و داماد برای عروسی خواهد بود. برگزاری مراسم عروسی شامل هزینه های بسیاری از قبیل تالار، تشریفات و پذیرایی می باشد. در کنار آن اتفاقات خاطره انگیز بسیاری در این روز خواهد افتاد. عکاسی و فیلمبرداری و به طور کلی ثبت لحظات و اتفاقات، این روز زیبا را برای شما ماندگار خواهد کرد.

آتلیه عروس خوب

یک آتلیه عروس خوب باید دارای خصوصیات بسیاری باشد تا بتوان برای ثبت بهترین لحظات شما مورد تایید قرار بگیرد. یکی از مهم ترین نکات یک آتلیه عروس خوب، تجربه و تخصص آتلیه عروس می باشد. آتلیه عروس خوب می بایست تجربه و تخصص کافی جهت عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد داشته باشد. آتلیه های بسیاری وجود دارند که همه به نوعی مدعی عکاسی و فیلمبرداری عرس و داماد هستند اما آتلیه عروس می بایست به صورت تخصصی کار ودینگ انجام داده باشد و تجارب لازم را جهت تصویربرداری عروس و داماد کسب کرده باشد.

کادر حرفه ای آتلیه عروس

آتلیه عروس متخصص می بایست دارای کادر حرفه ای باشد. کادری تحصیلکرده که دوره های تصویربرداری را به صورت تخصصی گذرانده باشد. در وهله بعدی می بایست تجربه لازم جهت تصویربرداری را کسب کند، این تجربه به صورت کارآموزی در کنار تصویربردارن با تجربه و حرفه ای به دست می آید. استودیو تصویر با بهره‌مندی از بهترین تصویربردارن خانم و آقا آماده پذیرایی از شما زوج های جوان جهت بازدید نمونه کار می باشد.

تجهیزات حرفه ای آتلیه عروس

در کنار کادر حرفه ای، تجهیزات حرفه ای آتلیه عروس یکی از مهم ترین لازمه آتلیه عروس خوب می باشد. استفاده از دوربین های پیشرفته به همراه استابلایزرهای مکمل، تجهیزات نورپردازی حرفه ای  و همچنین تجهیزات صدابرداری، استودی تصویر را از دیگر آتلیه ها متمایز می کند.

آتلیه مجاز عروس

یکی از نکات مهمی که بسیاری از عروس و دامادها به آن توجه نمی کنند مجوز عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس می باشد. بسیاری هستند که به صورت غیر مجاز در حال فعالیت عکاسی و فیلمبرداری می باشند حتی برخی دفتر کار نیز دارند و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل امنیت عکس و فیلم یا عدم خدمات مناسب هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهند داشت. استودیو تصویر دارای مجوز فعالیت از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران می باشد.

قیمت آتلیه عروس

همان طور که گفته شد آتلیه های غیر مجاز بسیاری در حال فعالیت هستند. برخی از این آتلیه ها با ظاهر نمایی و فریب عروس و داماد قیمت های کلانی را در قبال خدمات ناچیز اعلام می کنند، در صورتی که آتلیه های مجاز با قیمت های بسیار پایین تر و خدمات بهتر و با کیفیت کار می کنند. ان تفاوت قیمت برای بسیاری از عروس و دامادها جای سوال دارد و گمان می کنند که آتلیه مجاز خدمات مناسبی را ارائه نخواهد داد. این حدس و گمان اشتباه است و آتلیه های مجاز قیمت های مصوب اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران را اعلام می کند.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر  هماهنگی جهت بازید نمونه کار به تماس با ما استودیو تصویر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *